Piłka nożna

Nie wierzę w to co zobaczyłem. Alaves pokonuje Real 1:0....
Alaves nie takie cienkie. Gdzieś widziałem statystykę, która mówiła, że biorąc pod uwagę punkty zdobyte w ostatnich 20-30 kolejkach La Ligi są na 4 czy 5 pozycji.


Tak czy inaczej Lope i Kovac to mocni kandydaci do zwolnienia. Mou dzisiaj uciekł w spektakularny sposób spod topora. Choć sędzia też pomógł.
 
@kapusta liczyłem na zwycięstwo nad wami, ale że ta Wisła będzie taka słaba dzisiaj to się nie spodziewałem:korwinwhat: Pogoń wyglądała przy nich jak złoto.
 
Szkoda gadać. Już nawet nie chodzi o brak Cristiano, a ogólnie jest biednie. Wydaje mi się, że Zidane podjął najlepszą możliwą decyzję.

Co Ty gadasz, ponoć Real bez Cristiano jest dużo lepszy i bardzo dobrze, że nie klub pozbył tego chama i pyszałka.

A sorry, to nie jest początek września i każdy z pseudokibiców Realu się obudził z tej ekstazy po wygranej 2:0 z Getale :mamed:
 
@kapusta liczyłem na zwycięstwo nad wami, ale że ta Wisła będzie taka słaba dzisiaj to się nie spodziewałem:korwinwhat: Pogoń wyglądała przy nich jak złoto.
Jakby Was Dźwigała trenował to inaczej byś śpiewał:jon:

Z tym gościem na ławce za rok bd śmigać do Torunia i Łodzi:no no:
 
Jakby Was Dźwigała trenował to inaczej byś śpiewał:jon:

Z tym gościem na ławce za rok bd śmigać do Torunia i Łodzi:no no:
Tragicznie rozegrał to w drugiej połowie. Rozsypał cały środek i Pogoń jeździła tymi kontrami aż miło.
 
Tragicznie rozegrał to w drugiej połowie. Rozsypał cały środek i Pogoń jeździła tymi kontrami aż miło.
Ano. Taki Zawada to się ttlko do podawania ręczników na meczu rezerw nadaje. Typek myślał, że jak zagra trzema nominalnymi napadziorami to bramki same wpadną. Na dodatek na konferencjach pierdoli jak połamany :(
 
Piątek prawie z drugim golem. Bramkarz wyciągnął piłkę z linii bramkowej:

Do5oVo2XsAICwIo.jpg
 
Jesteś jakimś rodzajem masochisty, że lubisz patrzeć jak Twoja ulubiona drużyna gra słabo, brzydko, nieskutecznie i przegrywa? Czy jesteś kryptofanem Barcy?:confused:

Wszystko jest możliwe, ale ja się ostatnio mocno z CR7 męczyłem ... jakoś tak z 9 lat będzie :lol: A tak poważnie, to kiedyś to się musiało stać, a pisanie, że za ZZ i CR7 było zajebiście to wg mnie jednak zakrzywianie rzeczywistości i te wygrane w CL trochę zmydliły obraz gry Realu, która była delikatnie ujmując chujowa, już od długiego czasu. Przecież, te pierwsze parę tygodni z Lapkiem oglądało się lepiej niż ostanie 2 i pół roku :lol: Szczerze, to ostatnio Real grał ładną piłkę za Ancelota, w sezonie gdzie kontuzja Modricia rozwaliła ekipą. To co obserwujemy teraz, to efekt konsekwentnej polityki transferowej Pereza, czyli pozbywanie się graczy, którzy robili różnice wchodząc z ławki. Real zawsze łapał zadyszkę, ale albo miał szczęście, albo opcje z ławki, które przesądzały o wyniku.
 
@kapusta liczyłem na zwycięstwo nad wami, ale że ta Wisła będzie taka słaba dzisiaj to się nie spodziewałem:korwinwhat: Pogoń wyglądała przy nich jak złoto.

W zasadzie już @cruor opisał wszystko, grali straszną padakę. Dźwigała już poleciał, ale nie bardzo widzę dobrego kandydata. Mam nadzieję że przyjdzie ktoś normalny bo pilkarzą umiejętnoąci nie brakuje.
 
Wszystko jest możliwe, ale ja się ostatnio mocno z CR7 męczyłem ... jakoś tak z 9 lat będzie :lol: A tak poważnie, to kiedyś to się musiało stać, a pisanie, że za ZZ i CR7 było zajebiście to wg mnie jednak zakrzywianie rzeczywistości i te wygrane w CL trochę zmydliły obraz gry Realu, która była delikatnie ujmując chujowa, już od długiego czasu. Przecież, te pierwsze parę tygodni z Lapkiem oglądało się lepiej niż ostanie 2 i pół roku :lol: Szczerze, to ostatnio Real grał ładną piłkę za Ancelota, w sezonie gdzie kontuzja Modricia rozwaliła ekipą. To co obserwujemy teraz, to efekt konsekwentnej polityki transferowej Pereza, czyli pozbywanie się graczy, którzy robili różnice wchodząc z ławki. Real zawsze łapał zadyszkę, ale albo miał szczęście, albo opcje z ławki, które przesądzały o wyniku.

Mi się gra Realu Julena nie podobała na początku, nie podoba i teraz. Nie jestem fanem wysokiego posiadania piłki i zbyt częstych wrzutek. A że Perez wyprzedał całą ławkę z sezonu w którym Real wygrał La Liga, to też śmiech na sali...
 
W zasadzie już @cruor opisał wszystko, grali straszną padakę. Dźwigała już poleciał, ale nie bardzo widzę dobrego kandydata. Mam nadzieję że przyjdzie ktoś normalny bo pilkarzą umiejętnoąci nie brakuje.
Tutaj mam mały cytacik ze str przeglądu: "Według naszych informacji kandydatów jest czterech, w tym jeden z zagranicy. Jan Urban, który niedawno był łączony z klubem, nie jest już brany pod uwagę. Wśród trenerów rozważanych przez władze Wisły znajduje się natomiast Radosław Sobolewski.". Sobolewski ma jakieś doświadczenie? On chyba tylko krótko Wisłę Kraków prowadził jak tam kogoś zwolnili. Inne nazwiska jakie mi przychodzą do głowy to Bartoszek, Ojrzyński, a z zagranicy Latal(on nic nie trenuje chyba teraz?). Ogólnie szału nie ma, ale odetchnąłem trochę na wieść, że Urban jest nieaktualny. Ciekawe jakby na poziomie ekstraklasy się taki Papszun sprawdził. W Rakowie odwala genialną robotę.
 
Back
Top