Piłka nożna

co lepsze w tym calym tekscie bawi mnie tekst "wybitnego trenera" do bycia którym Pepowi z całym szacunkiem w cholerę daleko
 




Trzeba się troche nagłowić aby zoboaczyć naszych.



jest Lewy



url]




i podobno gdzieś Kuba



No i co tam robi Neymar ? :D
 
dssport - ja też nie, w poście wstawiłem obrazek(który się nie wyświetla tu), więc możesz sobie skopiować go na pasek i zobaczyć. Kuby też nie widzę, na FB pisali,że jest gdzieś :P Uważam,że zamiast wstawiać brazola, to powinni zrobić naszych widocznych - w koncu Robert to 15 napastnik Europy, najepszy piłkarz Bundesligi, i zasługuje na to,aby być jedną z twarzy Euro,tym bardziej,że grają w Polsce. Może po prostu Nike nie jest jego sponsorem? :)
 
Znalazlem i Kubei Lewego



Trzeba wejsc w profil NikieFootball i tam mamy rozszerzony filmiki beda pojawialy sie napisy i trzeba kilkac na nie pojawiaja sie nowe filmiki tam Jest Kuba, a Lewy jest ladnie wyrozninony wiec nie problem go znalesc
 
myślę że Chelsea ma nikłe szanse , tym bardziej że Bayern gra u siebie - ja bym prędzej postawił na remis w 90 min
 
Ja całym sercem za Chelsea. Nienawidzę Bayernu , za tą ich pyszałkowatość. Dalej twierdzą , że są lepsi od Borussi? Ile jeszcze razy muszą wpiernicz zebrać , zeby zamknąć dzioby?
 
Niech wygra po prostu lepszy obie drużyny są śmieszne, ale Chelsea bardziej zasłużyła na wygraną.



Dla mnie w tym roku najważniejsze jest EURO, a potem czekam na Derby Europy czyli futbol na najwyższym światowym poziomie.



Jak Barca wygra Puchar Hiszpanii to w Sierpniu będzie mega meczyk znowu ;p
 
Nikłe szanse? Bayern jest w gazie (patrz mecz z BVB)



Chelsea ma mega szansę. To już jest ten poziom że akurat publika nie odegra tak znaczącej roli. Romanowi nalezy się puchar za tyle lat. I życzyłbym sobie by Chelsea wygrało 1:0 a bramke strzelił John.
 
Roman akurat mimo wielkiej kasy nie robił tragicznych transferów. Przychodząc do Chelsea nie kupował wielkich nazwisk, a dobrych piłkarzy. To nie ten przypadek co City teraz.
 
Jezeli te dwie druzyny sa smieszne to druzyny przez nie wyeliminowane musza byc mega smieszne.



A 5-2 to tez zajebisty argument
 
Tar bez hipokryzji, nie kibicujesz chyba Dolcanowi Ząbki, żeby wypominać kasę Romanowi?
Ja Bayernu nie lubię z drugiej strony jeśli wygra Chelsea to za rok w CL nie będzie Spurs, więc już sam nie wiem ...
A co myślicie o Wolskim w BVB? Był już ten temat poruszany?
 
niby bym wolał bayern bo ich zwycięstwo daje awans do el lm Tottenhamowi, ale ze zawsze jestem za angielskimi druzynami stawiam na chelsea
 
@malinowsky



Spurs ma czwarte miejsce i w normalnych warunkacj eliminacje do CL, ale jeśli wygra Chlese to zabierze im to miejsce a w CL zagrają TOP 3 zespoły z PL i chyba wtedy Arsenal będzie miał eliminacje ...
 
Z tego co się orientuję to Chelsea nie powinno im zająć miejsca. Triumfator LM ma automatyczny awans do nastepnej edycji LM, i to chyba nie zabiera miejsca innym drużynom.
 
No to duypa blada. Ale ten przepis obowiązuje w LM? Pamiętam że w LE chyba 3 lata temu było 6 zespołów z Rumuni.
 
ten przepis jest pojebany jak teorie spiskowe kaczynskiego, spurs mecza sie 38 meczy w pl, zeby byc przed chelsea, a wszystko moze im zostac zabrane bo chelsea wygra lm, choc w lidze sa gorsi. chujki
 
Ja tam życzę Wolskiemu jak najlepiej i BVB byłoby świetną opcją, ale zabłysnąć w naszej lidze może każdy a o jej mizerności świadczą piłkarze którzy odrywają czołowe role w swoich klubach.
Powiem Wam, że Klopp ma to coś, że wyciąga z piłkarzy maksimum umiejętności, naturalną koleją rzeczy jest, że poprowadzi kiedyś Bayern, ale to jest wg mnie typ trenera-przyjaciela, który umiej zrobić świetną atmosferę w drużynie i z "przeciętnego" zespołu stworzyć niesamowitą pakę, co nie koniecznie dobrze rokuje w klubie takim jak Bayern gdzie są praktycznie same gwiazdy.
 
Oczywiscie, ze Bayern wygra. Widze tez, ze duzo tu sympatykow Tottenhamu i ciesze sie z tego powodu, bo w moim gronie absolutnie nikt z nimi nie sympatyzuje. Tylko wszedzie MU, Arsenal, Chelsea od biedy Liverpool i MC(ztymze to sa fani jeszcze tego starego MC z Reyna, Wanchopem, Benarbia czy Dunne)
 
Roman akurat mimo wielkiej kasy nie robił tragicznych transferów. Przychodząc do Chelsea nie kupował wielkich nazwisk, a dobrych piłkarzy. To nie ten przypadek co City teraz.


nie bardzo się zgodzę malinowsky z powyższym.



roman jak kupił klub na dzień dobry rzucił na transfery ponad 100 mln funtów, sprowadził, o ile dobrze pamiętam, więcej niż 10 piłkarzy.



były tam takie nazwiska, jak: veron, mutu, crespo- możemy się tutaj licytować, który z nich zrobił "większą" karierę, jako gracz chelsea.



sezon później już pod sterami mourinho nabór do zawodników do klubu był bardziej przemyślany.



reansumując roman wtedy i city teraz- ten sam przypadek: kupować dużo i bez względu na cenę.
 
Back
Top