Piłka nożna

No Juventus eliminował Real, ale co z tego jak i tak dalej odpadali albo przegrywali po karnych w finale.



Ale za to ostatnich latach Juventus jest nie do zatrzymania w LM :-)
 
Dalglish wyciągnął wnioski. Postawił na Maxiego, któremu Chelsea niezwykle pasuje. Wymienił fatalnego Spearinga na Shelveya i wystawił od pierwszej minut Andy'ego Carrolla, który jest potrzebny Suarezowi jak woda rybie. Suareza i Carroll to będzie w przyszłym sezonie lepsza wersja Owena i Heskeya :)
 
Juve mialo patent na Real i Barcelone :)



Ja po finale LM w 2003 omalo sie nie poplakalem jak Juve przegralo w karnych 3-2. O ile dobrze pamietam tylko Del Piero i Brindelli skutecznie strzelali
 
to był finał mundial USA 94 i Baggio nie strzela karnego


piękny to był dzień!!!!



mi utkwiły w pamięci strzały romario i branco.



bałem się jak branco biegl do piłki, spodziewałem się atomowej bomby, a tu stoicki spokój w jego wykonaniu...



zresztą popatrzcie sobie sami...
 
Ostatnio przeglądałem allegro i zobaczyłem, że dużo ludzi chce sprzedać bilety na euro.



Tak się zastanawiam czy nie lepiej dla nich byłoby sprzedać bilety przed meczem jakimś niemcom czy innym cudzoziemcom w • ? Ostanio czytałem, że na ostatnie derby Manchesteru ceny zaczynały się od 1400 funtów :-)



A tak w ogóle to wylosował tu ktoś jakiś bilet ?
 
Ostatnio przeglądałem allegro i zobaczyłem, że dużo ludzi chce sprzedać bilety na euro.



Tak się zastanawiam czy nie lepiej dla nich byłoby sprzedać bilety przed meczem jakimś niemcom czy innym cudzoziemcom w • ?
Dużo ludzi starało się kupic bilet chociaż mają wyjebane na euro. Taki biznes. Wolę pewnie sprzedać teraz i mieć pieniądze jak najszybciej niż czekać z tym na ostatnią chwilę i szukać chętnych pod stadionem.
 
@L U K
No właśnie tak nie do końca.. myślę że sporo biletów pojawi się dopiero przed samym turniejem, nawet pod stadionem ;) Mam znajomego, który wylosował kilkanaście biletów, w tym (nie jestem pewien) na finał w Kijowie :O Po co ma się śpieszyć ?:)
 
Po to, że Ci ludzie najchętniej podczas Euro wyjechali by gdzieś jak najdalej stąd :)Kwestia indywidualna.
 
http://www.marca.com/debate/2012/05/2407/prevotaciones2407.html


Ankieta kogo Real wedlug kibicow powinnien sciagnac na prawa obrone
 
Co do Piszczka to transfermarket daje 13% szans na jego przejście, dla prównania 36% ma Axel Witsel, a 34% Lucas Moura.
 
Przypominam,że dziś o 17:30 nasze U-17 gra z Holandią o półfinał Euro :) Do awansu(obu drużynom) wystarczy remis
 
A jak tam malinowsky sprawa z Dżeko? Plotki czy możemy się na to nastawiać? Wczoraj podczas meczu wydawało mi się, że Bożydar Iwanow wspomniał o którymś zawodniku jako potencjalnym następcy Del Piero, tylko nie mogę skojarzyć o kogo chodziło? Podejrzewam, że o któregoś z przeszybkich młodzianów z Bilbao.
 
Akurat szukałem tego filmiku



Stilic za swój wyskok dostał 6 meczów kary. Ciekawe czy cały Śląsk zostanie zawieszony.
 
A nieznający znaczenia słowa na "k" biedny Semir Stilic dostał sześć meczów dyskwalifikacji i 20 tys. złotych kary.







A tu parę prac o Naszym poczciwym Franku ....



http://www.weszlo.com/news/10436-Ogladamy_wasze_prace_zwiazane_z_Frankiem_1
 
Też się właśnie ździwiłem , gdy usłyszałem w "Sporcie" na TVP1 , że nasi mają pewny brązowy medal , ponieważ awansowali do półfinałów.
 
Falcao jest kocur! Widziałbym go na szpicy Juve


ja natomiast myślę, że przydałby się w stomilu, bo raczej awansuje i kolumbijczyk mógłby rozwiązać problem środkowego napastnika... :-)



a tak całkiem poważnie to wydaje mi się, że falcao, jak kiedyś van nistelrooy, jest gwarancją minimum 20 goli w każdej z liczących się lig europy.



cena?



atletico zapłaciło za niego 40 mln, więc nie wydaje mi się, aby poszedł taniej, ale już oferta rzędu 50-60 mogłaby przejść.



kierunek?



anglia- tak



włochy- tak



no i pewnie... anżi machaczkała... :-)
 
Back
Top