Piłka nożna

pięknie!!!



2-0 na wyjeździe i dziś 3-0 w rewanżu.



teraz został tylko finał baraży, jeżeli nie będzie do przodu cały sezon strzeli ch....



go hammers!!!!
 
Legia to niech sie przeprosi, ale ze swoim mózgiem, bo to co zrobili w lidze poprostu zakrawa o kpinę i powinni swoich kibiców przepraszać:)
 
@TwardyB
Bardzo inteligentne i patetyczne słowa. :-)

Mam nadzieję, że Solorz poluzuje swoją politykę i wspomoże Śląsk przed LM, bo inaczej czeka nas kolejny rok nadziei.
Po Ruchu mimo iż tworzą drużynę, za wiele się nie spodziewam.

Lubię Legię, lubię Man Utd i jestem wkurzony, że oba zespoły przegrały swoje mistrzostwo na ostatniej prostej.
 
Solorz nie poluzuje swojej polityki, bo musi teraz splacac zakup Plusa, wiec nie ma co liczyc, ze sypnie miedzia Slaskowi. A co do moich slow, to taka jest prawda.Na 9 ostatnich meczy wygrac 2 (słownie: dwa) w tym jeden już o pietruszke ten ostatni tak naprawdę, bo czy 4 czy 3 miejsce to i tak sezon w dupsko. No chyba nie powiesz mi, że jestes zadowolony z postawy kopaczy.
 
Popieram Twardy B. Mistrz Polski powinien prezentować równą formę przez cały sezon. Wiadomo, że czasem zdarza się zadyszka, ale fakt jest taki, że Legia grała tragiczną piłkę w ostatnich 7-8 kolejkach i ten tytuł po prostu się jej nie należy. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba się zastanowić nad tym co sobie Skorża myślał sadzając na ławie Wolskiego, Blanco, Novo a wpuszczając drewniaka Zyrę, Kucharczyka bez formy, rzeźniczaka bez techniki i Astiza, który obcinał się stracznie. I proszę nie piszcie, że niby kogo miał wpuszczać..
 
mnie w ogole dziwi nie dawanie za wielu szans Novo i Blanco, bo wydaje mi się, że oni grający z Ljuboją z przodu w Legii zapewnini by tytul stołecznej drużynie już dawno. Taki Novo bez formy i tak jest lepszy niż większość naszych ligowców
 
Dzisiaj pojawiła się wiadomość, że oficjalnie potwierdzono także drugie starcie Królewskich w ramach tego turnieju. 5 sierpnia w Las Vegas Real Madryt zagra z Juventusem. Będzie to arcyciekawe starcie nowych mistrzów Hiszpanii i Włoch z wieloma podtekstami z przeszłości. Wcześniej informowaliśmy o możliwych sparingach z City i Interem, ale na razie brak więcej informacji na ten temat.
 
@TwardyB

Po pierwsze, nie kupił Plusa, a Polkomtel - to jest różnica. Po drugie, rozumiem, że to są jego prywatne pieniądza, ale na Boga, jeżeli kogoś stać na kupno Polkomtela za ponad 18 mld zł, to może sobie pozwolić na wydanie kilku milionów i wzmocnienie zespołu, który miałby realne szanse na awans do LM. Nie mniej jednak masz rację, nie zainwestuje, a Śląsk się tylko osłabi (Fojut odchodzi do Celticu, Celeban nie podpisze nowej umowy - a to przecież sama obrona.)
Nie, nie podobał mi się styl Legii. Szkoda że nie utrzymali tego, co prezentowali jesienią i w pierwszych kolejkach rundy wiosennej, zajeli 3 miejsce, trudno.

@RaV

Jeśli widziałeś w akcji Blanco, to MUSISZ wiedzieć, że jest to totalne nieporozumienie ;) Novo w mojej ocenie ogólnie pokazał się z dobrej strony, chociaż można się załamać nad jego nieporadnością. Koniec końców, za 60 tys. euro miesięcznie, które podobno razem zarabiają, można znaleźć dużo lepszych zawodników.
 
Znów dostaniecie Hubi
smile.gif
Pamiętasz 2003?
lol.gif






Pamiętam, pomimo , że miałem tylko 7 lat ... Przez kilka dni potem nienawidziłem Figo , bo zepsuł karnego . Logika dzieciaka ;d







Teraz to tylko mecz towarzyski , co powiesz malinowsky na taki finał LM 2013 :D? I rewanż , za wyeliminowanie Realu sprzed 10 lat ;d?
 
Hubi- ty z 1996?



dobre euro wtedy były, jak pamiętam... :-)



jak ja miałem 7 lat, to.... młynarczyk podnosił do góry puchar europy, jako drugi polak po bońku, wtedy piłkarzem.... juventusu...
 
Tak , z 96 ;) W porównaniu z Wami to młoda dupa jestem.



Dodatkowo , ciekawi mnie , czy zainteresowanie Realu Piszczkiem to sprawa poważna , czy wymysł dziennikarzy.
 
jak dla mnie 50/50.



może to być zwykly farmazon, z drugiej strony taki klub jak real każdego roku interesuje się co najmniej kilkoma zawodnikami.



powyżej wyraziłem się nieprecyzyjnie.



boniek zdobył puchar mistrzów w barwach juve w 85.



w 1987 był już piłkarzem romy.
 
I 1:0 po golu Mijatovicia? Tego to ja nie pamiętam , ale coś bodajże czytałem o tym. Szkoda , że taki młody jestem , piękne czasy mnie ominęły , bo pamiętam Real dopiero od 2001 roku , w sumie to i tak dużo , bo wtedy miałem 5 lat .
 
Zaczyna się sezon ogórkowy więc takich plotek przed nami prawie 4 m-ce :]

Czy zainteresowanie jest realne? Na pewno w Realu wiedzą kto to jest Piszczek, a prawy obrońca to obecnie priorytet dla Mou. Łukasz ma już tytułem najlepszego prawego obrońcy Bundesligi czyli jest od dwóch lat lepszy od Lahma ?! Jednak z całym szacunkiem Real to nie Roma czy Inter, które też się nim interesują, taki pociąg trafia się raz w życiu. W BVB jest gwiazdą w Realu nie ma miejsca na pomyłki które IMO dość często mu się zdarzają w defensywie, Sahin przyszedł w glorii najlepszego gracza ligi niemieckiej co osiągnął w Madrid wszyscy wiemy. No i przewija się jeszcze problem "polskich" piłkarzy, niestety ale przez ostatnie lata nasi grajkowie nie zrobili sobie zbyt dobrej renomy, dlatego Polak musi zapieprzać trzy razy więcej, żeby udowodnić swoją wartość.
Gdyby Piszczek przeszedł do Realu byłbym po prostu dumny i tyle :]

2bdaf46177c2cf4079e3c7b3ea003ac2.png




http://ilawa.wm.pl/103356,Zaginal-pilkarz-Iwo-Zubrzycki-Slad-urywa-sie-w-jeziorze.html
 
Ostatnie trzy mecze to baty od Juve, a to będzie tylko mecz o pietruchę więc do zobaczyska w CL :]



juve biło nas w 2003 i 2005 :]
 
pierwszy mecz jaki w życiu obejrzałem to był finał mundial USA 94 i Baggio nie strzela karnego, miałem 5 lat a Hubiego nie było na świecie.



Ale jestem stary :-)
 
Chodziło mi o sezon 04/05:-)



@noodles



też jesteś '89?



Też pamiętam to. Pamiętam jeszcze że mój ojciec wtedy prawie się popłakał, a ja z nim:-)
 
No sezon to tak , ale z tego co pamiętam mecze 1/8 były już w 2005 nie ? Może się mylę. W każdym bądź razie , mam nadzieję , że w meczu o stawkę teraz Real Juve pokona , bo po Bayernie , to Juve jest zmorą Realu w Europie , 3 razy z LM nas wykopywaliście ;d Bayern 5... Liczę , że w następnym roku chłopaki sobie to odbiją ;)
 
W obecnej formie i sile rażenia Juve i Mourinho na ławce Realu może to być mecz jaki zapamiętamy na lata:-) Rzecz jasna Juve 2:0:-)
 
Back
Top