Piłka nożna

zamiast grać 4-4-2 co najwięcej dobrego z tego zawsze wynikało i to szlifować to sie pierdoli w jakieś kurwa inne śmieszne ustawienia
 
zamiast grać 4-4-2 co najwięcej dobrego z tego zawsze wynikało i to szlifować to sie pierdoli w jakieś kurwa inne śmieszne ustawienia
Niestety Nawałka za bardzo jest obsrany żeby grać Kurzawą, Frankowskim czy Makuszewskim na skrzydłach, bo wiadomo w jakiej formie jest Grosik i Kuba. Obawiam się, że będzie się upierał na tą formację ze względu na możliwość gry w jednym momencie Piszczka i Beresia. A w sumie i Rybus wydaje się bardziej skrojony pod wahadło niż płaskie 4-4-2.
 
Luz to nie finał MŚ. Coś tam próbowali ukrecic, dobrze jak na kadrę w której 4-5 piłkarzy gra regularnie w swoich klubach a reszta z doskoku. Trudny okres dla nas, oby do czerwca wyszli na prosta
 
A ja uważam że tragicznie nie było. Sytuacji więcej zdecydowanie dla nas, zwłaszcza jak w drugiej połowie Franek i Kurzawa zaczęli grać bardziej ofensywnie (swoją drogą racja, że męczą się na wahadłach). SFG Kurzawy bardzo dobre, szkoda nieuznanego gola i karnego z dupy. Góral dla mnie gracz meczu po naszej stronie, Linetty nigdy tak nie zagra, bo nie umie "gryzc trawy".
 
Mecz nie wyglądał dobrze ale w tym momencie to wróżenie z fusuf. Na pewno juz nie zagramy w takim składzie, a do samych mistrzostw jest jeszcze troche czasu mogą się pojawić kontuzje czego nie życzę nikomu i może jeszcze ktoś wyskoczyć z formą. Najbardziej nie rozumiem blokowania 1 reprezentacji przez u21 bo stamtąd można by sprawdzić paru zawodników ale nie bo Michniewicz ich potrzebuje.
 
W chuj sytuacji stworzyliśmy, pech i brak precyzji. Gol zaliczony i panowaloby ogólne zadowolenie więc


Mecz nie wyglądał dobrze ale w tym momencie to wróżenie z fusuf. Na pewno juz nie zagramy w takim składzie, a do samych mistrzostw jest jeszcze troche czasu mogą się pojawić kontuzje czego nie życzę nikomu i może jeszcze ktoś wyskoczyć z formą. Najbardziej nie rozumiem blokowania 1 reprezentacji przez u21 bo stamtąd można by sprawdzić paru zawodników ale nie bo Michniewicz ich potrzebuje.

Kto tam z u21 zasługuje na sprawdzenie?
 
W chuj sytuacji stworzyliśmy, pech i brak precyzji. Gol zaliczony i panowaloby ogólne zadowolenie więc




Kto tam z u21 zasługuje na sprawdzenie?
Biorąc pod uwage powołania to w lepszej formie są:

Jedrzejczyk < Gumny
Pazdan< Wieteska
Peszko< Michalak
No i Żurkowskiego bym sprawdził.
 
upload_2018-3-23_23-18-16.png
 
Zdaje się, że aktualnie to od Pazdna lepsze jest pół ligi, także to żaden wyznacznik.
Dlatego o tym pisze, zresztą biorąc pod uwage ostatnie 11 większości klubów w ekstraklasie mamy coraz wiekszy problem z graniem naszych zawodników w lidze. Przyklady: Legia, Lech, Wisła jak gra 4 Polaków to już jest dobrze.
 

Jest w tym wiele prawdy, ale to mimo wszystko wystarczy, aby na długie lata brylować w tej bananowej lidze, więc na jego miejscu zagramanice to bym sobie odpuścił. No chyba, że dostanie kontrakt życia.
 
Wie ktoś może gdzie mogę obejrzeć wczorajszy mecz reprezentacji ?
Jeśli nie przeszkadzają Ci reklamy to na stronie tvpsport masz mecz tylko jest on podzielony na 2 części. Osobiście proponował bym skrót bo za dużo dobrej gry dziś tam nie zobaczyliśmy.
 
Podstawowy zawodnik Dynama Kijów grzeje ławę; wielki talent na prawej obronie z Lecha kisi się w U21, a podstarzały Jędrzejczyk grający padakę w Legii zmienia Piszczka. :beczka: :wtf2:
 
Podstawowy zawodnik Dynama Kijów grzeje ławę; wielki talent na prawej obronie z Lecha kisi się w U21, a podstarzały Jędrzejczyk grający padakę w Legii zmienia Piszczka. :beczka: :wtf2:
To jest Nawałka, tego nie zrozumiesz. A Kędziore wpuścił, na całe 4 minuty...
 
Możliwe, że ja jestem zaślepiony piłką zagraniczną i nie widziałem w tym meczu niczego dobrego prócz Jacka Góralskiego(Lewy to Lewy o niego nie trzeba się martwić, tylko mu podać). Góralski walczył od początku do końca, pobity, pokopany, a jednak potrafił dobtze grać, bym go chętniej widział w pierwszym składzie niż płaczka Karolka. Kurzawa po za tym 1 podaniem do Lewego i 1 wolnym to ja u niego widziałem pełno strat i przechwalone stałe fragmenty(jak można ten sam rzut różny x3 w to samo miejsce zagrać?). O Kamińskim to się wolę nie mówić, karny może i nie zasłużony, ale to po jego chujowym wybiciu piłki, gdzie nikt go nie atakował stworzyła się ta sytuacja.
Nikogo bym nie powołał z tej ligi patałachów, tylko że wtedy nie było by zawodników.
 
Back
Top