Piłka nożna(typy,analizy)

Pierwsze mecze Dart World Grand Prix 2022
format do 2 setów, więc może być różnie.
Nie szalejąc ze stawkami: Wade, MVG @2.09 i Price,Noppert,Wade @2.7
 
Ale się żółtka sypią
:beczka:
czekam grzecznie na zwrot w pkt fortunki.

Udi 2-1 jeszcze szansa się tli!
 
Last edited:
Udinese X2 @1.35
Verona powyżej 12,5 fauli @1.38
Leicester 1X @1.22
AEK vs Ionikos poniżej 11,5 rzutów rożnych + AEK poniżej 8,5 rzutów rożnych @1.29
Udinese X2 @2.25 LIVE


4/5 :beer:

ps. szkoda AEK-u, który w 80 minucie miał 5 rożnych a przeciwnik 0 i w 90 minucie zrobiło się nagle 11 rożnych dla AEK-u. Trochę pech, ale poniedziałek plusik. Dobrej nocki Pany :beer:
 
Last edited:
Napoli X2 @1.63

Napoli lider serie A z ciekawym i ofensywnym futbolem i dobrą skutecznością. 13 punktów w 5 meczach wygrywając między innymi z Milanem i Lazio to bardzo dobry wynik. Ajax natomiast jest w małym kryzysie. Od trzech meczy bez zwycięstwa w tym w ostatnim meczu remis ze słabą drużyną Eredivisie. Sądzę, że będzie to wyrównany mecz być może z małą przewagą Napoli, ale bezpieczniej zagram z podpórką.

Napoli powyżej 2,5 rzutów rożnych @1.30

Napoli w każdym meczu Serie A i Ligi Mistrzów czyli łącznie w 7 meczach wywalczyła przynajmniej 3 rzuty rożne. Dodatkowo to drużyna grająca tak jak wspomniałem wcześniej ofensywny futbol. Dlaczego dziś miałoby być inaczej?

Kotwica Kołobrzeg 1X @1.21

Kotwica zajmuje 1 miejsce 2 lidze z dorobkiem 29 punktów na 12 meczy a to bardzo dobry wynik a u siebie na 6 meczy zdobyli 16 punktów czyli tylko raz stracili pełną pulę punktów remisując. Garbarnia za to na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi. Na 5 wyjazdowych meczów 1 pkt i na tą chwilę są uważani za drużynę, która może spokojnie spaść z ligi.

Liverpool vs Rangers powyżej 8,5 rzutów rożnych @1.48

Liverpool to czołowa drużyna pod względem rzutów rożnych w ostatnich meczach nabijała ich tak : 9,10,12,9,13 i to sam Liverpool a dodatkowo Rangersi też potrafią grać skrzydłami i nabić rogi a ostatnio mieli ich tak: 7,7,5,2,4 więc myśle, że jeśli Liverpool nabije ich mniej niż ostatnio przykładowo 7 to Rangersi coś dadzą od siebie i te 2 dorzucą.

Powodzenia z fartem ! :wink:
 
Napoli X2 @1.63

Napoli lider serie A z ciekawym i ofensywnym futbolem i dobrą skutecznością. 13 punktów w 5 meczach wygrywając między innymi z Milanem i Lazio to bardzo dobry wynik. Ajax natomiast jest w małym kryzysie. Od trzech meczy bez zwycięstwa w tym w ostatnim meczu remis ze słabą drużyną Eredivisie. Sądzę, że będzie to wyrównany mecz być może z małą przewagą Napoli, ale bezpieczniej zagram z podpórką.

Napoli powyżej 2,5 rzutów rożnych @1.30

Napoli w każdym meczu Serie A i Ligi Mistrzów czyli łącznie w 7 meczach wywalczyła przynajmniej 3 rzuty rożne. Dodatkowo to drużyna grająca tak jak wspomniałem wcześniej ofensywny futbol. Dlaczego dziś miałoby być inaczej?

Kotwica Kołobrzeg 1X @1.21

Kotwica zajmuje 1 miejsce 2 lidze z dorobkiem 29 punktów na 12 meczy a to bardzo dobry wynik a u siebie na 6 meczy zdobyli 16 punktów czyli tylko raz stracili pełną pulę punktów remisując. Garbarnia za to na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi. Na 5 wyjazdowych meczów 1 pkt i na tą chwilę są uważani za drużynę, która może spokojnie spaść z ligi.

Liverpool vs Rangers powyżej 8,5 rzutów rożnych @1.48

Liverpool to czołowa drużyna pod względem rzutów rożnych w ostatnich meczach nabijała ich tak : 9,10,12,9,13 i to sam Liverpool a dodatkowo Rangersi też potrafią grać skrzydłami i nabić rogi a ostatnio mieli ich tak: 7,7,5,2,4 więc myśle, że jeśli Liverpool nabije ich mniej niż ostatnio przykładowo 7 to Rangersi coś dadzą od siebie i te 2 dorzucą.

Powodzenia z fartem ! :wink:
Jeszcze poproszę o kupony/ zestawienie jak zagrane.

Bo Twoje zyski to imaginacja 4/5 z czego 4 śmieci po 1,20 jedno nie wchodzi ale i tak zysk masz. Chyba że płaską stawką single po 1,20 wtedy rozumiem Królu :applause:
 
ja gracie duble jakieś dziś, to można tak: za 59 lub 129 na ewinner, wowczas dodają darmowy zakład od zagrania. odpowiednio 50 i 100.
kurs na kuponie ogólny musi być min. 2.50, żeby się załapać.
 
Jeszcze poproszę o kupony/ zestawienie jak zagrane.

Bo Twoje zyski to imaginacja 4/5 z czego 4 śmieci po 1,20 jedno nie wchodzi ale i tak zysk masz. Chyba że płaską stawką single po 1,20 wtedy rozumiem Królu :applause:
Ale prawda jest taka, że przynajmniej jakieś typy podaje. To, czy i jak, to sobie ktoś postawi to już indywidualna sprawa każdego a siedzieć na forum, nic nie podawać tylko komentować albo, co lepsze, wyśmiewać po porażce to każdy będzie potrafił, nawet ja.
 
Jeszcze poproszę o kupony/ zestawienie jak zagrane.

Bo Twoje zyski to imaginacja 4/5 z czego 4 śmieci po 1,20 jedno nie wchodzi ale i tak zysk masz. Chyba że płaską stawką single po 1,20 wtedy rozumiem Królu :applause:
To są typy proponowane na dzień dzisiejszy przykładowo łączone z typami na inny dzień. Wczoraj akurat Udinese dało mi na live zarobić więcej dlatego dało mi to wczoraj plus 38 zł. Gdyby nie weszło byłbym 200 zł na minusie, ale chyba nie muszę Ci się tłumaczyć co i jak gram bo inni tego też nie raz nie robią zwłaszcza Ty. Może mam Ci jeszcze napisać o której srać pójdę?
 
Ale prawda jest taka, że przynajmniej jakieś typy podaje. To, czy i jak, to sobie ktoś postawi to już indywidualna sprawa każdego a siedzieć na forum, nic nie podawać tylko komentować albo, co lepsze, wyśmiewać po porażce to każdy będzie potrafił, nawet ja.
Zgadzam się. Lepiej szczekać a w zamian gów..no dawać.
 

Attachments

  • Screenshot_20221004-130616.png
    Screenshot_20221004-130616.png
    840.7 KB · Views: 54
  • Screenshot_20221004-130708.png
    Screenshot_20221004-130708.png
    854.5 KB · Views: 56
  • Screenshot_20221004-130841.png
    Screenshot_20221004-130841.png
    703.5 KB · Views: 58
  • Screenshot_20221004-131114.png
    Screenshot_20221004-131114.png
    1.2 MB · Views: 54
  • Screenshot_20221004-131133.png
    Screenshot_20221004-131133.png
    1.1 MB · Views: 56
  • Screenshot_20221004-131250.png
    Screenshot_20221004-131250.png
    746.2 KB · Views: 56
Czyli tutaj nie warto podawać ale warto jebać na innych. No ma to sens, faktycznie :DC:
Celem powinno być wspólne krojenie bukmachera, ja z nikim tu nie rywalizuje tylko chce dorzucić od siebie "5 groszy" ale jeśli ktoś podchodzi do tego, że "kurwa, on jest lepszy" albo "dojebie mu, żeby nie cwaniakował" to nie na tym to polega. Ja każdemu tu życzę wygranych a od dziś chce mieć podejście, że jak ktoś chce skrytykować to ja w drugą stronę i życzę mu powodzenia. Pozdro :)
 
Celem powinno być wspólne krojenie bukmachera, ja z nikim tu nie rywalizuje tylko chce dorzucić od siebie "5 groszy" ale jeśli ktoś podchodzi do tego, że "kurwa, on jest lepszy" albo "dojebie mu, żeby nie cwaniakował" to nie na tym to polega. Ja każdemu tu życzę wygranych a od dziś chce mieć podejście, że jak ktoś chce skrytykować to ja w drugą stronę i życzę mu powodzenia. Pozdro :)
No i bardzo dobrze. Klasa. Tak trzymaj.
 
Czyli tutaj nie warto podawać ale warto jebać na innych. No ma to sens, faktycznie :DC:
Jak podasz tyle perełek i na takim % jak skromnie Ja wtedy możesz do mnie mówić.

a dupa boli że się skończyło sępienie. Zły Astrida bo skończyło się bezczelne zżynanie ręcznęj i żużla.

Doszliśmy do wniosku że małe rynki pozostaną małymi rynkami.
 
Dobra, teraz jestem na kompie to mogę odpisać trochę dłużej, ale obiecuję, że już ostatni raz :lol:

Jak podasz tyle perełek i na takim % jak skromnie Ja wtedy możesz do mnie mówić.

wtedy rozumiem Królu :applause:

I kto tu robi z siebie Króla? Ty czy @barthez01 , a mówić to ja mogę co chcę i do kogo chcę, myślałeś, że jesteś jakimś Królem i nikt Ci tu wprost nie powie, że pierdolisz jak potłuczony? Niespodzianka!


a dupa boli że się skończyło sępienie. Zły Astrida bo skończyło się bezczelne zżynanie ręcznęj i żużla.
Zlewam te Twoje typy, gram tylko na Fortunie, jak raz czy dwa od Ciebie coś postawiłem to było na czerwono, Królu :DC:

Doszliśmy do wniosku że małe rynki pozostaną małymi rynkami.
I do czego Was te wnioski doprowadziły? Po co tu wchodzicie na to forum? Nie po to żeby sępić typy bez podawania swoich? Innego wytłumaczenia nie znajdę, Królu.

:kis:
 
Back
Top