Piłka nożna(typy,analizy)

Kiedy postawisz Over 2.5 :beczka:
 

Attachments

  • Screenshot_20221004_214841_eu.livesport.LiveSports_pl2_ag.jpg
    Screenshot_20221004_214841_eu.livesport.LiveSports_pl2_ag.jpg
    253 KB · Views: 35
Napoli X2 @1.63
Napoli powyżej 2,5 rzutów rożnych @1.30
Kotwica Kołobrzeg 1X @1.21
Liverpool vs Rangers powyżej 8,5 rzutów rożnych @1.48
Liverpool powyżej 6,5 celnych strzałów @1.72


Ręczna
Nexe vs Puławy powyżej 55,5 bramek @1.53
Puławy handicap +6,5 @1.42
Puławy powyżej 26,5 bramek @1.85

Savehof handicap +8,5 @1.42
Steaua handicap +7,5 @1.37
Steaua wygra @3.10 LIVE

9/11 :wink:
 
Napoli X2 @1.63
Napoli powyżej 2,5 rzutów rożnych @1.30
Kotwica Kołobrzeg 1X @1.21
Liverpool vs Rangers powyżej 8,5 rzutów rożnych @1.48
Liverpool powyżej 6,5 celnych strzałów @1.72


Ręczna
Nexe vs Puławy powyżej 55,5 bramek @1.53
Puławy handicap +6,5 @1.42
Puławy powyżej 26,5 bramek @1.85

Savehof handicap +8,5 @1.42
Steaua handicap +7,5 @1.37
Steaua wygra @3.10 LIVE

9/11 :wink:

:pray:
 
Ja finalnie nic nie puscilem z tej pilki. Jakos nie czuje tego sportu do gry i widze, ze Barca by ujebala. Moze dzisiaj cos wrzuce 4fun z oferty.
 
Dziś bez przekonania, ale z dużą szansa.

City poniżej 69,5% posiadania piłki @1.82

Halland powyżej 1,5 celnych strzałów @1.52

Juventus vs Haifa powyżej 22,5 fauli @1.62
 
Dobra, teraz jestem na kompie to mogę odpisać trochę dłużej, ale obiecuję, że już ostatni raz :lol:





I kto tu robi z siebie Króla? Ty czy @barthez01 , a mówić to ja mogę co chcę i do kogo chcę, myślałeś, że jesteś jakimś Królem i nikt Ci tu wprost nie powie, że pierdolisz jak potłuczony? Niespodzianka!

Zlewam te Twoje typy, gram tylko na Fortunie, jak raz czy dwa od Ciebie coś postawiłem to było na czerwono, Królu :DC:


I do czego Was te wnioski doprowadziły? Po co tu wchodzicie na to forum? Nie po to żeby sępić typy bez podawania swoich? Innego wytłumaczenia nie znajdę, Królu.

:kis:


Ja tylko dodam, że przed spaleniem serwerów astrida też szukała atencji na cohones i robiła z siebie boga hazardu, zakładała dziennik typera, pamiętam jak dziś, tam wtedy też spiny szły, każdy tydzień miała na czerwono w tym dzienniku, królowie bukmacherki :corn:
 
Ja tylko dodam, że przed spaleniem serwerów astrida też szukała atencji na cohones i robiła z siebie boga hazardu, zakładała dziennik typera, pamiętam jak dziś, tam wtedy też spiny szły, każdy tydzień miała na czerwono w tym dzienniku, królowie bukmacherki :corn:
Dokładnie jak mówisz - tylko moje Kościerzyny po 7,25 i inne takie po 10min od wpisu spadały na 1,50. A dziękuję to wyjątkowo się zdarzało. Spiny nie było - tylko temat był Perełki - a @1,20 takową nie jest - nawet jak masz 8/10 skuteczności
 
Dokładnie jak mówisz - tylko moje Kościerzyny po 7,25 i inne takie po 10min od wpisu spadały na 1,50. A dziękuję to wyjątkowo się zdarzało. Spiny nie było - tylko temat był Perełki - a @1,20 takową nie jest - nawet jak masz 8/10 skuteczności
Wiadomo, jakbyś typy podawała to by rynek w fortunce rozsadziło.
A spiny były bo tak samo szczekałaś jak Ci ktoś wypomniał, a teraz się uczepiłaś chłopaka i cieczkę masz od kilku miesięcy, jak dupa swędzi to do weterynarza :śmiech:
 
Wiadomo, jakbyś typy podawała to by rynek w fortunce rozsadziło.
A spiny były bo tak samo szczekałaś jak Ci ktoś wypomniał, a teraz się uczepiłaś chłopaka i cieczkę masz od kilku miesięcy, jak dupa swędzi to do weterynarza :śmiech:
Może się we mnie zakochała i to jest jej sposób na kokietowanie? Mariusz w jakim Ty świecie żyjesz? :lol:
 
Wiadomo, jakbyś typy podawała to by rynek w fortunce rozsadziło.
A spiny były bo tak samo szczekałaś jak Ci ktoś wypomniał, a teraz się uczepiłaś chłopaka i cieczkę masz od kilku miesięcy, jak dupa swędzi to do weterynarza :śmiech:
Zmień dilera bo wchodzi towar za mocno.

A ja za cel postawiłem sobie sprowadzenie Fabiena na dobrą drogę - bo już ze 3x kończył z bukami, po co kolejne dramaty:lol:
 
Ja prdl, ale marnują na Stamford Bridge, ze 3-4 bramki do przerwy mogli strzelić :wtf2:
Oby nie ujebali overu.
 
:usunto:
nie udostepnialem bo na pilce to ja sie chuja znam :neildegrassewhoa:
 
Back
Top