Piłka nożna(typy,analizy)

Haha za tydzień już na pewno się uda ;)

1637521247179.png
 
Współczuje panowie, znowu uwalone. Będziecie teraz grać na Legie z Leicester żeby odrobić? Warto dać x2 po kursie 5?
Nie dadzą rady, zastanawiam się czy nie wjechać w Leicester z handi za 5000 funtów egipskich :mamed:
Ewentualnie można się zastanowić nad graniem Legii z Jagą ale tutaj wydaje mi się że kurs jest nieadekwatny do ryzyka natomiast Jaga x2 @2.47 wygląda kusząco.
 
Ja własnie sklejam kupon i daje Leicester z handi -1, Legia zagra z 3/4 pierwszego składu Lester a nie z ich trzecim garniturem. Śmiało można ładować w Lester, to jest lokata :Duke3d:Chociaż i tak ten kurs na lester nie zachwyca

A tak btw. może mi ktoś wyjaśnic ten kurs na Raków z Cracovia? Jak dla mnie to na Raków powinno byc max 1.8 moze 2.0 a wacha się w granicach 2.3-2.4
 
Moim skromnym zdaniem w Barcelonie trzeba dać kartki. W Lizbonie było 9 żółtych i czerwo, a teraz praktycznie mecz o awans.

MaxiZysk w forbet jak coś.
 
Ciekawy zakład na Betclicu, że Lewy strzeli więcej od Mullera @2.05 mimo, że Bayern już w komforcie to skład całkiem całkiem na mecz chociaż nie przewiduję pogromu. Muller jest bardziej asystentem Lewego niż strzelcem patrząc na ostatnie mecze Muller strzelał tylko z Liechtensteinem ale to chyba nie ma co brać pod uwagę no i strzelił tylko 1 bramkę z Unionem gdzie było 5:2 a Roberto strzelił wtedy 2 bramki. Kto śledzi Bayern ten wie jak Robert strzela a taki kurs jak dla mnie atrakcyjny.
 
Ciekawy zakład na Betclicu, że Lewy strzeli więcej od Mullera @2.05 mimo, że Bayern już w komforcie to skład całkiem całkiem na mecz chociaż nie przewiduję pogromu. Muller jest bardziej asystentem Lewego niż strzelcem patrząc na ostatnie mecze Muller strzelał tylko z Liechtensteinem ale to chyba nie ma co brać pod uwagę no i strzelił tylko 1 bramkę z Unionem gdzie było 5:2 a Roberto strzelił wtedy 2 bramki. Kto śledzi Bayern ten wie jak Robert strzela a taki kurs jak dla mnie atrakcyjny.
Dobra czutka Muller nawet bez strzału na bramkę a Robercik piękna brama jak ktoś nie widział.
 
Tu możecie wbijać i po typować naszą ligę za darmo w typerze z nagrodami >

250.000 PLN W GOTÓWCE I SUPER MINI!


Wytypuj 5 dokładnych wyników meczów Ekstraklasy i zgarnij Jackpot 225.000 PLN + Super Mini! Dodatkowe 25.000 PLN do podziału także dla osób, które wytypowały 2, 3 i 4 dokładne wyniki!​


Czas do jutra, do 17:30 na oddanie typów. Może komuś się uda, Ja swoje już dałem, więc wrzucam. Bukmacher Superbet - konkurs Super Game. Nie trzeba nic wpłacać, wystarczy mieć tam konto.
 
Back
Top