Piłka nożna(typy,analizy)

:redford: tylko uważaj bo 133 to już podatek 10 procent.

Jak już chcesz podatek płacić to wjeżdżaj za 1k i pierdol Pakola.

Jeśli wierzysz w Czarną L, bo to największy procent zagrożenia..
To wejdzie Izydorek
Czas pokaże... Limit na kupon na ten weekend wyczerpałem
 
To dej 6zł chociaż, masz prezent od Krecika na zajączka
72a51062716_ksieciuniu_dej_no_jeszcze_2_zl~5.jpg
 
Serio myślisz że to siądzie? :śmiech: Oczywiście źle nie życzę ale na takich kuponach buki zarabiają najwięcej.
Dlaczego ma nie siąść? Pewniaczki prócz Legii tak jak wspomniałem, i Atletico gra na wyjeździe, kto twoim zdaniem to spierdoli.
 
Dlaczego ma nie siąść? Pewniaczki prócz Legii tak jak wspomniałem, i Atletico gra na wyjeździe, kto twoim zdaniem to spierdoli.
Nie wiem kto ale jest 99% szans że co najmniej jeden nie wejdzie, wystarczy że gdzieś będzie remis. Moim skromnym zdaniem za dużo drużyn gości i przede wszystkim za dużo zdarzeń na kuponie. No ale szczere powodzenia dla Ciebie.
 
@Karwantes to jak robić żeby wchodziło? Roma remis i chuj, koń trojański znaleziony
O widzisz pierwszy meczyk i już pizda. Złotego środka nie ma, ja przez lata wypracowywałem swoją strategię gry która pozwala mi jakieś pieniądze z tego regularnie wyciągać ale to wymaga na prawdę w chuj skupienia, wyciągniętych wniosków i czasu.
 
O widzisz pierwszy meczyk i już pizda. Złotego środka nie ma, ja przez lata wypracowywałem swoją strategię gry która pozwala mi jakieś pieniądze z tego regularnie wyciągać ale to wymaga na prawdę w chuj skupienia, wyciągniętych wniosków i czasu.
I nie ma co się zrażać co nie? Wystarczy że w tym meczu i w meczu Legia, Atletico dalbym zwycięzcę lub remis i kupon mimo że mniejszy miałby znacznie większe szanse powodzenia...
 
I nie ma co się zrażać co nie? Wystarczy że w tym meczu i w meczu Legia, Atletico dalbym zwycięzcę lub remis i kupon mimo że mniejszy miałby znacznie większe szanse powodzenia...
No jak to w życiu nie popełniając błędów człowiek nie jest w stanie wyciągać wniosków. Dobrą opcją jest początkowo typować na sucho nie stawiając siana i z każdego błędnego betu starać się wyciągnąć naukę.
A co do drugiej części Twojej wypowiedzi to masz rację, mniejsza chciwość tylko może pomóc.
 
::snoopd::


Ta chuja, wyszedłem na 0 ale dobre i to, to chyba koniec mojej tragicznej passy z ostatnich tygodni.
Tylko Roma mi zjebala tamten kupon @Karwantes, a to była poprostu głupia pomyłka, błąd wynikający pewnie z braku doświadczenia ponieważ powinienem dać Roma lub remis i miałbym 2100 zł....
 
Nieciecza-Zagłębie S. 1 @1,62

Zagłębie w fatalnej formie. Środowy trening odwiedzili kibice i trener wyłapał plaskacze na pysk po czym rozwiązał kontrakt. Nowym trenerem został Marek Saganowski. W Sosnowcu już raczej pogodzili się ze spadkiem i powoli kleją drużynę na 2 ligę. W niecieczy drugi mecz trenera Brosza. Pierwszy mecz przegrał z Podbeskidziem. Teraz pora na zwycięstwo z rozbitym Zagłębiem. Punkty do utrzymania są bardzo potrzebne.
 
Nieciecza-Zagłębie S. 1 @1,62

Zagłębie w fatalnej formie. Środowy trening odwiedzili kibice i trener wyłapał plaskacze na pysk po czym rozwiązał kontrakt. Nowym trenerem został Marek Saganowski. W Sosnowcu już raczej pogodzili się ze spadkiem i powoli kleją drużynę na 2 ligę. W niecieczy drugi mecz trenera Brosza. Pierwszy mecz przegrał z Podbeskidziem. Teraz pora na zwycięstwo z rozbitym Zagłębiem. Punkty do utrzymania są bardzo potrzebne.
❌
Do dupy taka analiza.
 
Back
Top