Piłka nożna(typy,analizy)

Bosnia - Ukraina (Ukraina wygra-remis zwrot) kurs 1.5
Ukraińska reprezentacja to mega mocna paka, napastnicy w świetnej formie z Girony, piłkarze Realu Madryt czy Chelsea. Bardzo ważny mecz ze słabiutką Bośnią która eliminacje grała katastrofalnie, natomiast Ukraińcy toczyli wyrównane boje z takimi potęgami jak Anglia czy Włochy i minimalnie zabrakło by awansowali bezpośrednio. Do tego wszystkiego dochodzi aspekt poza sportowy z motywacją zawodników, chyba nie muszę mówić jak mocno zmotywowani na mecz wyjdą Ukraińcy...
Jak dla mnie "pewniak" a w razie remisu otrzymamy zwrot stawki. Polecam.
 
Ktoś myśli, że warto pójść w remis w Polska - Estonia? :goldi:
Ja się nie zdziwię jak to będzie droga przez mękę. Jeśli nie strzela szybko bramki to Estonia będzie przesuwała i broniła całą drużyną w polu karnym. Jedna kontra trup Bednarek i może być gorąco. Do tego mamy trenera debila taktycznego więc te kursy gdzie widzę 17 na Estonię to jest kpina. To nie są takie ogóry jak Janusze u nas myślą, że będzie 7:0 i Lewy strzeli 5 a po meczu w szatni z radości wyrucha jakąś Julie Rzugaj kimkolwiek ona kurwa jest. Elo.
 
Ja się nie zdziwię jak to będzie droga przez mękę. Jeśli nie strzela szybko bramki to Estonia będzie przesuwała i broniła całą drużyną w polu karnym. Jedna kontra trup Bednarek i może być gorąco. Do tego mamy trenera debila taktycznego więc te kursy gdzie widzę 17 na Estonię to jest kpina. To nie są takie ogóry jak Janusze u nas myślą, że będzie 7:0 i Lewy strzeli 5 a po meczu w szatni z radości wyrucha jakąś Julie Rzugaj kimkolwiek ona kurwa jest. Elo.
Z tego co widzę to chyba wszyscy polscy bukmacherzy mają jakieś promocje i specjalne oferty na wygraną Polski. Zazwyczaj takie oferty nie wchodzą :beczka:
 
Katar - Kuwejt Katar -1.5 @1.78
BiH - Ukraina X2 @1.28
Polska - Estonia Polska -1.5 @1.59
x0.88 @3.18

Katar to świeży zwycięzca Pucharu Azji, mają spore szanse na czyste konto.
Ukraina > BiH. Ukraina w grupie postawiła się Włochom i Anglikom.
Wiadomo, że Polska jest zdolna do wtopienia z Estonią i taki rezultat mało kogo powinien dziwić. Jednak uważam, że dziś tłuste koty, którym częściej się nie chce niż chce się ogarną i zrobią 2:0.
 
Katar - Kuwejt Katar -1.5 @1.78
BiH - Ukraina X2 @1.28
Polska - Estonia Polska -1.5 @1.59
x0.88 @3.18


Katar to świeży zwycięzca Pucharu Azji, mają spore szanse na czyste konto.
Ukraina > BiH. Ukraina w grupie postawiła się Włochom i Anglikom.
Wiadomo, że Polska jest zdolna do wtopienia z Estonią i taki rezultat mało kogo powinien dziwić. Jednak uważam, że dziś tłuste koty, którym częściej się nie chce niż chce się ogarną i zrobią 2:0.
3:0
1:2
5:1
 
Bosnia - Ukraina (Ukraina wygra-remis zwrot) kurs 1.5
Ukraińska reprezentacja to mega mocna paka, napastnicy w świetnej formie z Girony, piłkarze Realu Madryt czy Chelsea. Bardzo ważny mecz ze słabiutką Bośnią która eliminacje grała katastrofalnie, natomiast Ukraińcy toczyli wyrównane boje z takimi potęgami jak Anglia czy Włochy i minimalnie zabrakło by awansowali bezpośrednio. Do tego wszystkiego dochodzi aspekt poza sportowy z motywacją zawodników, chyba nie muszę mówić jak mocno zmotywowani na mecz wyjdą Ukraińcy...
Jak dla mnie "pewniak" a w razie remisu otrzymamy zwrot stawki. Polecam.
Luzik :Duke3d:
 
Walia @2.75
Na moje, to będzie wpierdol w 90 minut, przecież z Estonią była taka sama gra bez pomysłu jak zawsze. Pomijając wynik, to nasi nic wielkiego oprócz miliona dośrodkowań nie pokazali, czyli jak zawsze, do tego nasza obrona razem z Nieszczęsnym na pewno coś znowu odwali z lepszym rywalem. Mecz w Cardiff, a na wyjeździe wpierdole od Albańczyków i Mołdawii były, niestety nie widzę tutaj większych szans.
 
Last edited:
Screenshot_2024-03-23-12-14-20-206_com.android.chrome.jpg


Ktoś się chyba pomylił z tymi kursami
 
Walia-Polska over1,5
Gruzja-Grecja over1,5
Ukraina-Islandia over1,5

@3,2
Niech strzelają!!!

:irish:
 
Walia- Polska 1 (w razie remisu zwrot) kurs 1.72
Polska ekipa gra tragicznie, nie ma w tej drużynie żadnego ducha walki, klimatu oraz zgrania. Co innego można powiedzieć o Walii, dziś będą walczyć jak wilki na swoim terenie i nie odpuszcza nawet na sekundę. Mecz z Estonia nie zamydla mi oczu. Świetny kurs a w razie remisu dostajemy zwrot stawki.
 
To co, jakie kursy na wyjście Biało Czerwonych z grupy?
Myślę że możemy psim swędem jakoś całkowicie przypadkowo podkreślam raz jeszcze, zostawić za plecami taką Austrię i Holandię która ostatnio gra trochę słabiej :awesome:
 
Back
Top