Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Hej, wiem że to nieładnie, ale chciałem podsumować pewne typy i schematy ludzi, które pojawiają się cyklicznie na MMA Rocks. Ostatnio jest spora tendencja do pisania rzeczy, po których człowiek traci cierpliwość i które wywołują irytację. Zacznijmy więc:



1. Wszystkowiedzący



typ1.jpg




Nic tak nie wkurza normalnego czytelnika jak pyszałkowanie się tekstem "Mówiłem?!". Dobrze, wiemy, mówiłeś, jesteś genialnym jasnowidzem i wielkim prorokiem jak umiesz wytypować walkę. Proponuję następny raz zagrać w typera. Nie dość, że fajne nagrody do wygrania, to talent wróżbity się nie zmarnuje i nie będzie wkurzać czytelników, których gówno obchodzi czy tak mówiłeś wcześniej czy nie.



2. Anty psychofani


typ2w.jpg




Anty psychofani, którzy swoimi wywodami udowadniają, że są jeszcze bardziej psychiczni od ludzi z którymi rzekomo walczą. Postawa ta charakteryzuje się tym, że człowiek popada w taką paranoję, że każde, nawet niewinne zdanie o potencjalnej wygranej jednego z zawodników, którzy dorobili się "psychofanów" jest traktowane jak fanboy`stwo. W gruncie rzeczy jednak osoby z taką postawą to zwykli hejterzy, którzy nienawidzą całym sercem danego zwodnika (GSP, Fedor, Alistair, Jon Jones etc. do wyboru) i znajdują sobie błahe powody do wyzywania fanów swojego "nieulubieńca". Tym bardziej jest to smutne, że odnoszą się oni do większości w bezosobowej formie.


3. Pseudoeksperci


typ3.jpg



Ludzie, którzy tworzą długie analizy w których ilość bredni i ataków w stronę organizacji czy zawodnika jest wręcz niewyobrażalna. W odróżnieniu od Anty Psychofanów, osobniki te kierują swoją złość bezpośrednio w cel (zawodnik, organizacja). Każdy powód jest dobry do publicznego obrzucenia błotem znienawidzonego targetu. Rzetelności jednak w tym nie ma za grosz, a to coś, co wyznacza to, iż dany atak jest konstruktywny. Teksty takich osobników więc charakteryzują się mocnymi słowami typu "tchórz", "złodzieje" oraz inwektywami w stylu "Łysy", "głupia Danutka" etc. Bo przecież czymś trzeba zastąpić brak wiedzy.



4. Typerzy



typ4g.jpg




Tak jak w przypadku pierwszego typu, ludzie, którzy notorycznie piszą o swoich sukcesach w typerze w temacie z wynikami. Zupełnie tak jakby myśleli, że kogoś obchodzą ich krótkotrwałe sukcesy typerskie. Sukcesy ma pierwsza dwudziestka typera, a nie setka osób, która chwali się dobrymi, średnimi i słabymi wynikami. Z tematu mającego 700 stron, muszę 100 odjąć, bo to teksty o tym kto co i ile zdobył. Swego czasu było to plagą. Również nawiązanie jest tutaj do Wszechwiedzących. Jeżeli siadają Wam super typy to fajnie. Wygracie super nagrody w typerze. Większość osób które sie jednak chwali wynikami nie ma nic wspólnego z czołówką typera, więc jaki ma cel ciągłe pisanie o wynikach?



5. Rankingowcy


typ5.jpg



Ludzie, którzy ciągle nudzą pytaniami dlaczego ten zawodnik, a nie tamten, jak to działa itd. Często znajdują się ludzie, którzy fanatycznie bronią swoich racji co do pozycji zawodnika X nad zawodnikiem Y. Kwestia honoru, głupota, czy cokolwiek by to nie było. Idea rankingu robionego przez grupę ludzie jest prosta i nie należy traktować tego jako wyznacznika umiejętności, be te weryfikuje ring. Wymienić zdanie zawsze można, jednak zażarte kłótnie i ciągle pojawiające się te same pytania zmusiły mnie do wstawienia tego typu do osób, których niecierpię na tej stronie.
 
Seban rzeczywiście miał wpadkę wtedy. A co do innych typów, to już Wasza w tym inicjatywa.
 
Brakuje typowego spamera (macie jakieś pomysły kto tutaj najlepiej pasuje?) i kogoś kto bardziej od słów ceni emotki.
 
O ile rozumiem twoją inicjatywę i nawet popieram intencje, to jednak spodziewam się w tym topicu niezłego syfu i wzajemnego przerzucania się gównem, przez różne koterie oraz pojedynczych antagonistów. Obym się mylił.
 
Z zaciekawieniem popatrze na jakie kategorie podziela sie sami uzytkownicy. Od siebie dodam "Polonistow" z uwielbiebiem wytykajacych nawet najmniejszy blad.
 
Kiedyś muszę zrobić swój ranking, spoko temat Evangelista.



Przy okazji jeden z osobników cytowanych powyżej, dzisiaj się pożegnał z mmarocks.
 
Jeśli chodzi o "typerów" - nie mam nic przeciwko, gdy wypowiadają się o tym w temacie "gala: typowanie". Rzeczywiście, brakuje spamerów. Temat bardzo w porządku.
 
nie lubie czytelnikow, ktorzy zamieszczaja nikczemne komentarze pod moimi tematami. jakze to obludne zachowanie.
 
@Norbert - zaczĄł, haha, ja też należę do polonistów, a tak serio to rzeczywiście dobry temat
 
Aha Evangelista. Tylko, że ja jestem od kilku miesięcy na forum i gdy był typer, to admini nic nie pisali że nie można się podzielać. Dopiero po UFC LIVE ze Kongo się to zaczęło i już więcej tego nie wymieniałem. Zachowałeś się wobec mnie nie ładnie. :)
 
pare glwonych typow by sie jeszcze znalazlo, wieczni narzekarze. wiecznie z wszystkiego zadowoleni, spamerzy itd



fajny temat:)



panowie nie dajmy sie zaszufladkowac!:)
 
Dobry temat ale dziwię się tym, którzy nie rozumieją klimatu Pioruna i spinają się na niego, zamiast potraktować jego wypowiedzi z takim samym dystansem i poczuciem humoru z jakim on je pisze. Mnie najbardziej wkurwiają użytkownicy, którzy nie wnoszą żadnej świeżości w swoich wypowiedziach i często swoją opinię budują tylko na opinii innych i piszą jednozdaniowe posty. :)
 
Ja nie lubię najbardziej klakierów, wyczuwających skąd wieje i walących tych których "wypada" walnąc, a cukrujących tam gdzie wyczuwają że warto przyklakierzyc.
 
a ja nie lubie jak sie wpisze jeden piorun i mamy 5 stron komenatrzy ekspertów, pseudoekspertów, pseudoszyderców i pseudokomediantów
 
Good topic. Niech powisi trochę (co by nie było że tylko zamykam)
 
Ja ogólnie rzecz ujmując nie mam nic do żadnej z tych 'grup społecznych' dopóki pojawia się to wszystko w 'racjonalnych' ilościach; ktos napisze raz-dwa razy 'a nie mówiłem' to nic się nie stanie, jak ktos pod koniec gali napisał ile zdobył punktów to tez nic się nie stanie, chyba że pisze po każdej walce ile ma punktów i robi to nawet po zwroceniu mu uwagi na ten temat.


Także najbardziej irytująca jest osoba, która przesadza z czymkolwiek...
 
@up



Temat jest przyklejony i jest na górze działu. Np. "MMA Tycoon - gra online" w Forum MMA.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top