Pary w mma

Już ex, ale kiedyś:
bisping-ramapge.jpg

fedor_overeem.png

hqdefault.jpg


Była też taka fotka z klubu Gegarda i Narkuna, ale nie mogę znaleźć:werdum:
 
Oho, zaczyna się... Proponuję zostawić Magdę, Missdirector i oczywiście Monię, a resztę damskich kont profilaktycznie banować, co wielką stratą dla forum nie będzie, bo i tak w 3/4 to twory naszego zacnego kolegi kaczki. :wink:


Banować za płeć? Dobrze się pan czuje? Xd
 
Banować za płeć? Dobrze się pan czuje? Xd

Nie za płeć, ani też za kolor skóry, czy orientacje seksualną, lecz zwyczajowy spam rodem z facebooka. Wspomniane dziewczyny, a szczególnie dwie pierwsze są wartością dodatnią tego forum, Pani natomiast zaczyna od najzwyklejszej "onetyzacji". Pierwsze ostrzeżenie, i pamiętaj, będę miał cię na oku.

PS Zapomniałem, że nie mam uprawnień do dawania ostrzeżeń. :jon:
 
Nie za płeć, ani też za kolor skóry, czy orientacje seksualną, lecz zwyczajowy spam rodem z facebooka. Wspomniane dziewczyny, a szczególnie dwie pierwsze są wartością dodatnią tego forum, Pani natomiast zaczyna od najzwyklejszej "onetyzacji". Pierwsze ostrzeżenie, i pamiętaj, będę miał cię na oku.

PS Zapomniałem, że nie mam uprawnień do dawania ostrzeżeń. :jon:
Temat sie kręci, beka jest. Najważniejsze, ze w hajd parku można poczytać o tematach fekalnych.
 
Nie za płeć, ani też za kolor skóry, czy orientacje seksualną, lecz zwyczajowy spam rodem z facebooka. Wspomniane dziewczyny, a szczególnie dwie pierwsze są wartością dodatnią tego forum, Pani natomiast zaczyna od najzwyklejszej "onetyzacji". Pierwsze ostrzeżenie, i pamiętaj, będę miał cię na oku.

PS Zapomniałem, że nie mam uprawnień do dawania ostrzeżeń. :jon:
Missdirector co tutaj wniosła? Do tej pory nic nie zauważyłem.
Tak jak Masta napisał, przynajmniej hyde park jest nienaruszony. Może i temat z dupy, ale wolę śmietnik w nowym temacie niż rozjebany HP, skórę itd.
 
Missdirector co tutaj wniosła? Do tej pory nic nie zauważyłem.

Przeprowadziła dwa długie i ciekawe wywiady, pierwszy z Marcinem Heldem, drugi z Mirosławem Oknińskim, a jest u nas dopiero od kilku tygodni. Wiadomo, założenie infantylnego tematu "Pary w MMA" jest znacznie wartościowsze, z perspektywy stulejki z pewnością.

PS @Masta, rzadko bywam w hydeparku, ale co najwyżej tam się to nadaje.
 
Przeprowadziła dwa długie i ciekawe wywiady, pierwszy z Marcinem Heldem drugi z Mirosławem Oknińskim, a jest u nas dopiero od kilku tygodni. Wiadomo, założenie infantylnego tematu "Pary w MMA", jest znacznie wartościowsze, z perspektywy stulejki z pewnością.
Wydajesz się spoko gościem i piszesz rozsądnie w tematach związanych z MMA, ale wyjmij proszę czasem kij z dupy. To nie winda, można nabrać dystansu ;)
 
Wydajesz się spoko gościem i piszesz rozsądnie w tematach związanych z MMA, ale wyjmij proszę czasem kij z dupy. To nie winda, można nabrać dystansu ;)

Szanuję Twoje zdanie, ale myślę, że niektórzy jeszcze przyznają mi rację w przyszłości, jak pojawi się więcej (na co się niechybnie zanosi) "snapchatowych" karyn (najlepiej szczujących ładną buźką w avatarze :wink:) i czytanie forum, zamiast boskich rozkoszy, będzie wam odbierało smak życia. Ale w porządku, pasuję, czas przyniesie odpowiedź na to, kto miał rację.
 
Back
Top