Pary w mma

Temat z dupy, ale nie ma śmietnika w HP, beka jest, no i zebrałem ze 30 lajków więc nie mam zastrzeżeń :)

Jedyne co mnie naprawdę rozśmieszyło, a nie zażenowało, to właśnie Twoja praca (kolejna po Wiedźminie Błachowiczu świetna rzecz). Widać, że łapiesz humor sytuacyjny, czekam więc na wincyj tego typu dzieł. :applause:
 
Nie za płeć, ani też za kolor skóry, czy orientacje seksualną, lecz zwyczajowy spam rodem z facebooka. Wspomniane dziewczyny, a szczególnie dwie pierwsze są wartością dodatnią tego forum, Pani natomiast zaczyna od najzwyklejszej "onetyzacji". Pierwsze ostrzeżenie, i pamiętaj, będę miał cię na oku.

PS Zapomniałem, że nie mam uprawnień do dawania ostrzeżeń. :jon:
Mimo, iż nic tu nie wnoszę, dziękuję! :shy:
 
Przeprowadziła dwa długie i ciekawe wywiady, pierwszy z Marcinem Heldem, drugi z Mirosławem Oknińskim, a jest u nas dopiero od kilku tygodni. Wiadomo, założenie infantylnego tematu "Pary w MMA" jest znacznie wartościowsze, z perspektywy stulejki z pewnością.

PS @Masta, rzadko bywam w hydeparku, ale co najwyżej tam się to nadaje.
Nie, nie uważam, że jest wartościowsze. Nigdzie tak nie napisałem.
Zadałem Ci zwykłe pytanie a Ty jak zwykle musiałeś się dojebać.
 
Nie, nie uważam, że jest wartościowsze. Nigdzie tak nie napisałem.
Zadałem Ci zwykłe pytanie a Ty jak zwykle musiałeś się dojebać.

@respect , nie chcę się z Tobą nigdy więcej kłócić (raz mi w zupełności wystarczy). Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam. Czasem w słowie pisanym ciężko jest mi oddać emocje, a emotki nie zawsze są pomocne w tym względzie, więc niestety nieraz pewnie jeszcze ktoś inaczej odbierze mój komentarz, niż sobie to wyobraziłem podczas jego pisania. Tyle mnie było w tym temacie, sądzę, że i tak o wiele za dużo, znikam więc w inne miejsca tego forum. :wink:
 
@respect , nie chcę się z Tobą nigdy więcej kłócić (raz mi w zupełności wystarczy). Jeśli Cię uraziłem, to przepraszam. Czasem w słowie pisanym ciężko jest mi oddać emocje, a emotki nie zawsze są pomocne w tym względzie, więc niestety nieraz pewnie jeszcze ktoś inaczej odbierze mój komentarz, niż sobie to wyobraziłem, podczas jego pisania. Tyle mnie było w tym temacie, sądzę, że i tak o wiele za dużo, znikam więc w inne miejsca tego forum. :wink:
Po prostu zapytałem bo nie widziałem jej udziału w forum/portalu. Widocznie odebrałeś moje pytane jako podważenie Twojej wypowiedzi, nie to miałem na celu. Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, jedną spinę mieliśmy, było minęło. Na pewno nie jest to powód żeby sobie dalej skakać do gardeł.
Pozdro.
 
Widać, że statusu wypowiedzi nadaje ranga użytkownika xD Linka wzięłam ode mnie z tablicy, bo wrzuciła go na fanpage Jessica Evil Eye i uznałam go za ciekawy do zamieszczenia na forum. Przecież niekażdy news musi być patetyczny i górnolotny. Jak kogokolwiek nim uraziłam, albo ktoś uważa go za niepotrzebny/ śmietnikowy, niech się nie udziela po prostu w nim i wszyscy będą zadowoleni :)
 
Widać, że statusu wypowiedzi nadaje ranga użytkownika xD Linka wzięłam ode mnie z tablicy, bo wrzuciła go na fanpage Jessica Evil Eye i uznałam go za ciekawy do zamieszczenia na forum. Przecież niekażdy news musi być patetyczny i górnolotny. Jak kogokolwiek nim uraziłam, albo ktoś uważa go za niepotrzebny/ śmietnikowy, niech się nie udziela po prostu w nim i wszyscy będą zadowoleni :)
Co jest takiego ciekawego w tym temacie, chętnie posłucham argumentów?
 
Widać, że statusu wypowiedzi nadaje ranga użytkownika xD Linka wzięłam ode mnie z tablicy, bo wrzuciła go na fanpage Jessica Evil Eye i uznałam go za ciekawy do zamieszczenia na forum. Przecież niekażdy news musi być patetyczny i górnolotny. Jak kogokolwiek nim uraziłam, albo ktoś uważa go za niepotrzebny/ śmietnikowy, niech się nie udziela po prostu w nim i wszyscy będą zadowoleni :)
aj nie pierdol chciałaś lajki i fejm :cool:
 
Wiecie Panowie, zawsze istnieje opcja ignorowania jak ktoś kogoś wkurwia. Korzystałem z niej w kontekście pracownika budowy, szpachlującego mahonka. I uważam, że to była naprawdę interesująca możliwość. Pozdrawiam, Halny.
 
Toć każdy zawodnik mma ma jakąś partnerkę.
A jeśli nie no to jest pedałem albo stuleją
.

Ot, cała fizolofia Pauli:kis:
 
568f04d700240cc64d8111b9.jpg

FB_IMG_1473780387537.jpg

0975bbcc40c81f53cfc6d58c708343f0,62,37.jpg

hqdefault.jpg
 
Last edited:
Back
Top