#PandoraGate

W zasadzie trochę wygląda jakby to wszystko było większym teatrzykiem bo prawie nikomu włos z głowy nie spadł...Jak masz kasę to jesteś bezkarny.

Kto to jest ten Andrzej?
Andrzej Gawecki, Poznań. Prawnik.
 
Ten tajemniczy Andrzej o którym krążą te mity i legendy to nie żaden prawnik tylko jakiś właściciel agencji reklamowej, dyrektor kreatywny i cyrkowiec w jednym. Odpowiadał ze swoją ekipą za promocje, marketing, pr. organizacji. Andrzej Kostuś
To są dwie różne osoby, ten o którym piszesz to admin Fame. Gypsy pisał o ich prawniku.
 
To są dwie różne osoby, ten o którym piszesz to admin Fame. Gypsy pisał o ich prawniku.
Karol zapytał kto to jest ten Andrzej. Stawiam 10pln że chodziło o tego tajemniczego i wpływowego który napusł tyle krwi baxtonowi. Ty odpowiadasz mu, że to Andrzej prawnik z Poznania :hi: Odpowiedz Gypsego też załączyłem żeby tylko naprostować o co może chodzić
 
Karol zapytał kto to jest ten Andrzej. Stawiam 10pln że chodziło o tego tajemniczego i wpływowego który napusł tyle krwi baxtonowi. Ty odpowiadasz mu, że to Andrzej prawnik z Poznania :hi: Odpowiedz Gypsego też załączyłem żeby tylko naprostować o co może chodzić
O niego mi chodziło, pojebałem Andrzejów :joe:
 
Karol zapytał kto to jest ten Andrzej. Stawiam 10pln że chodziło o tego tajemniczego i wpływowego który napusł tyle krwi baxtonowi. Ty odpowiadasz mu, że to Andrzej prawnik z Poznania :hi: Odpowiedz Gypsego też załączyłem żeby tylko naprostować o co może chodzić
Źle zacytowalem, odnosiłem się do Andrzeja prawnika.
 
Szybko im się kasa skończyła i trzeba było wracać do Polski. A tu sprawa medialna więc policja się przyłożyła, tym bardziej, że to głupie dzieciak, a nie Mistrz Jacek Jaworek więc zawinęli debili bez problemu.
 
Szybko im się kasa skończyła i trzeba było wracać do Polski. A tu sprawa medialna więc policja się przyłożyła, tym bardziej, że to głupie dzieciak, a nie Mistrz Jacek Jaworek więc zawinęli debili bez problemu.
Teraz niech ich wjebia do jakiegoś zakładu na czyszczenie kiszki stolcowej :jjsmile:
 
Szybko im się kasa skończyła i trzeba było wracać do Polski. A tu sprawa medialna więc policja się przyłożyła, tym bardziej, że to głupie dzieciak, a nie Mistrz Jacek Jaworek więc zawinęli debili bez problemu.
W ogóle ta złudna nadzieja: ucieknę za granicę to nic mi się nie stanie.
Kiedyś takie ananasy uciekały też do UK myśląc że Policji będzie szkoda kasy na ściąganie ich do Polski :korwinlaugh:
Chociaż w sumie ciekawy temat jak ciężko się ukrywać w obecnych czasach
 
W ogóle ta złudna nadzieja: ucieknę za granicę to nic mi się nie stanie.
Kiedyś takie ananasy uciekały też do UK myśląc że Policji będzie szkoda kasy na ściąganie ich do Polski :korwinlaugh:
Chociaż w sumie ciekawy temat jak ciężko się ukrywać w obecnych czasach
Przede wszystkim trzeba jechać do kraju z którym nie mam podpisanej umowy o ekstradycję.
 
W ogóle ta złudna nadzieja: ucieknę za granicę to nic mi się nie stanie.
Kiedyś takie ananasy uciekały też do UK myśląc że Policji będzie szkoda kasy na ściąganie ich do Polski :korwinlaugh:
Chociaż w sumie ciekawy temat jak ciężko się ukrywać w obecnych czasach
Jak masz więcej mózgu niż te głąby to nawet w obecnych czasach bardzo łatwo się ukryć. W każdym kraju są domki w lasach.
:roberteyeblinking:
 
Przede wszystkim trzeba jechać do kraju z którym nie mam podpisanej umowy o ekstradycję.
Utrudnia to robotę Policji ale jeśli nie jest się obywatelem Izraela to hm -brak umowy ekstradycyjnej nie wyklucza ekstradycji.
Chociaż jeden typ z Amber Gold siedzi w Dubaju (w ogóle to jakiś azyl dla emerytowanych bandytów, tyłu gangsterów i tak mała przestępczość)a tego pirata drogowego Polska ściągnęła z ZEA.
Podobnie Dominikana ale te kraje latynowskie są specyficzne...
 
Utrudnia to robotę Policji ale jeśli nie jest się obywatelem Izraela to hm -brak umowy ekstradycyjnej nie wyklucza ekstradycji.
Chociaż jeden typ z Amber Gold siedzi w Dubaju (w ogóle to jakiś azyl dla emerytowanych bandytów, tyłu gangsterów i tak mała przestępczość)a tego pirata drogowego Polska ściągnęła z ZEA.
Podobnie Dominikana ale te kraje latynowskie są specyficzne...
Tak, wtedy potrzeba więcej trudu żeby ściągnąć takiego typa, a nie zawsze policji/prok się chce, bo mają na glowie inne sprawy tu na miejscu.
Z emiratami od tego roku już jest umowa.
 
Wreszcie go dorwali. Ciekawe czy dostanie areszt.
 
Wreszcie go dorwali. Ciekawe czy dostanie areszt.
Gypsy przed chwilą wrzucał to info, parę postów wyżej. Ban lub kara grzywny 17zl.
 
Udało się.
Niezła tam sraka musi byc w gaciach teraz :antonio:
I jeszcze te 3 mies puchy akurat na święta :antonio:
 
Tutaj jest prawdziwa puszka pandory:


Gość robił o nim reportaż "Bagno". Obejrzyjcie sobie na yt. Autor to Mariusz Zielke. Umoczonych podobno jest więcej - tzw "celebryci". Żeby było ciekawiej to córką pedofila jest Maria Sadowska...ta co lubi kręcić filmy o dziewczynach z Dubaju a teraz będzie robić film o... "pandora gate"... razem z Maja Staśko. Nowe wymiary hipokryzji. Podpytajcie szalonej Majki na Twitterze co o tym sądzi bo kiedy ja spytałem to dostałem bloka hahaha
 
Back
Top