#PandoraGate

Dajcie linka i powiedzcie jak to się robi i zakładam też
Tylko za to trzeba płacić :siuu:

A jakieś przecieki to pewnie Twitter/reddit
 
jak można wybrzydzać szpagate. Niezły zad i cyce, do tego się pomaluje i można walić. Niech tylko poprawi grę aktorska, ale to z czasem
No zdecydowanie, zmiana na lepsze ;) No ale cycki i pierdziawa rzeczywiście spoko

20231215_142716.jpg

20231215_142904.jpg

20231215_142902.jpg
 
Brodaty z dzieciakiem przytulili kasę i powiększyli zasięgi. Jedyny cel tej akcji został osiągnięty. Zarzuty dla stuu ok(nie wiem jak Dubiel), ale na boxdela były wyjątkowo naciągane. Boxdel niezależnie od tego jakim jest ludzkim odpadem to raczej nic karalnego nie zrobił. Całe feme to patola więc nikogo ten ruch nie powinien dziwić.
Przez wyborami był strach że wjedzie jakaś gruba pokazówka ale wybory już były i politycy mają to w dupie. Nie zdziwię się jeśli stuu włos z głowy nie spadnie.
 
Brodaty z dzieciakiem przytulili kasę i powiększyli zasięgi. Jedyny cel tej akcji został osiągnięty. Zarzuty dla stuu ok(nie wiem jak Dubiel), ale na boxdela były wyjątkowo naciągane. Boxdel niezależnie od tego jakim jest ludzkim odpadem to raczej nic karalnego nie zrobił. Całe feme to patola więc nikogo ten ruch nie powinien dziwić.
Przez wyborami był strach że wjedzie jakaś gruba pokazówka ale wybory już były i politycy mają to w dupie. Nie zdziwię się jeśli stuu włos z głowy nie spadnie.
Oferowanie seksu małolatce i rozsyłanie fot dzieciaka naciągane? Wiem, że nikogo nie zgwałcił, ale za takie coś są łapani ludzie przez ECPU.
 
Ktoś zdziwiony?

 
Back
Top