#PandoraGate

Ciekawe kiedy Golas bez es wpadnie na jakimś gównie. Dla mnie to nienormalne, żeby 35 letni facet spotykał się z dziewczyną, która umalowana wygląda na 19 lat. Nie chodzi mi o różnicę wieku, bo zdarza się większa i to w poważnych związkach - ale powiedzcie mi kurwa, o czym ma gadać 35 latek z 18 latką? Związki jednak na tym się opierają, ona dopiero kończy szkołę, a on jest wielkim biznesmenem - co ich kurwa może łączyć? Nie chodzi o to, żeby pierwszym wyznacznikiem dobrego związku był porównywalny wiek, ale tutaj to wygląda jak jakiś wyścig o najpóźniejszy - ale już dopuszczalny rocznik.

 
Ciekawe kiedy Golas bez es wpadnie na jakimś gównie. Dla mnie to nienormalne, żeby 35 letni facet spotykał się z dziewczyną, która umalowana wygląda na 19 lat. Nie chodzi mi o różnicę wieku, bo zdarza się większa i to w poważnych związkach - ale powiedzcie mi kurwa, o czym ma gadać 35 latek z 18 latką? Związki jednak na tym się opierają, ona dopiero kończy szkołę, a on jest wielkim biznesmenem - co ich kurwa może łączyć? Nie chodzi o to, żeby pierwszym wyznacznikiem dobrego związku był porównywalny wiek, ale tutaj to wygląda jak jakiś wyścig o najpóźniejszy - ale już dopuszczalny rocznik.




Da się ale to jest niezwykła rzadkość. W górach poznałem grupkę licealistów, od lat spędzających każdą wolną chwilę na wyprawach. Miałem z nimi więcej do powiedzenia niż ze studentkami poznawanym i w chatkach górskich. Oczytane, mądre dzieciaki.
Zdarzają się też mądre dziewczyny w tym wieku, bardzo dojrzałe(czasem tylko pozornie), chociaż bardzo rzadko.

Raczej w tym przypadku nie mamy z czymś takim do czynienia. Tylko z głupiutka, przeciętna dziewczynką. Ale też możliwe że on nie stoi wyżej intelektualnie od niej. Jeżeli nie ma zainteresowań, nic nie czytał, a jego doświadczenie to głównie imprezy - to może mieć mentalność 19latka, i to głupiego. Wtedy się dogadają.
 
Ciekawe kiedy Golas bez es wpadnie na jakimś gównie. Dla mnie to nienormalne, żeby 35 letni facet spotykał się z dziewczyną, która umalowana wygląda na 19 lat. Nie chodzi mi o różnicę wieku, bo zdarza się większa i to w poważnych związkach - ale powiedzcie mi kurwa, o czym ma gadać 35 latek z 18 latką? Związki jednak na tym się opierają, ona dopiero kończy szkołę, a on jest wielkim biznesmenem - co ich kurwa może łączyć? Nie chodzi o to, żeby pierwszym wyznacznikiem dobrego związku był porównywalny wiek, ale tutaj to wygląda jak jakiś wyścig o najpóźniejszy - ale już dopuszczalny rocznik.


Ich związek polega na ruchaniu i zrobienia insta story
 
Ich związek polega na ruchaniu i zrobienia insta story

Ale to już nawet nie o to chodzi, bo ja tego nie neguję. Można ruchać i wrzucać zdjęcia na IG, tylko kurwa dlaczego z dziewczyną, która wygląda jak dziecko. Nie ma już serio dojrzałych kobiet dla dojrzałych mężczyzn? Teraz czytam o jakimś odklejeńcu następnym, typ ma 50 lat i spotyka się z 18latkami, a jego 4 poprzednie partnerki nie żyją (samobójstwa i przedawkowania)? WTF?!

 
Ciekawe kiedy Golas bez es wpadnie na jakimś gównie. Dla mnie to nienormalne, żeby 35 letni facet spotykał się z dziewczyną, która umalowana wygląda na 19 lat. Nie chodzi mi o różnicę wieku, bo zdarza się większa i to w poważnych związkach - ale powiedzcie mi kurwa, o czym ma gadać 35 latek z 18 latką? Związki jednak na tym się opierają, ona dopiero kończy szkołę, a on jest wielkim biznesmenem - co ich kurwa może łączyć? Nie chodzi o to, żeby pierwszym wyznacznikiem dobrego związku był porównywalny wiek, ale tutaj to wygląda jak jakiś wyścig o najpóźniejszy - ale już dopuszczalny rocznik.


Golas to chyba ma inne problemy.
 
To może być ciekawy wątek
Obecna dziewczynę poznał jak nie miała 18 lat


Ta kurwa kiedyś była u Winiego, gdzie była mowa o tym, że jego młode laski się przekręcały. Ciekawe, że Wini ukrył ten "wywiad", ale jak tego słuchałem to stwierdziłem od razu, że ten typ jest na prawdę ciężko popierdolony. Ogólnie jest mocno kasiasty i poukładany stąd raczej nikt go nie ruszy. Ja to się zastanawiałem czy może nie jest z jakimiś innymi chorymi klientami powiązany? I razem działają w tych tematach?

 
Ale to już nawet nie o to chodzi, bo ja tego nie neguję. Można ruchać i wrzucać zdjęcia na IG, tylko kurwa dlaczego z dziewczyną, która wygląda jak dziecko. Nie ma już serio dojrzałych kobiet dla dojrzałych mężczyzn? Teraz czytam o jakimś odklejeńcu następnym, typ ma 50 lat i spotyka się z 18latkami, a jego 4 poprzednie partnerki nie żyją (samobójstwa i przedawkowania)? WTF?!

Teraz czytałem gdzieś, że go niby jakoś policja obserwuje czy huj wie co go obserwuje(bo teraz dużo ludzi dopisuje swoje interpretacje na równi z faktami), w związku ze śmiercią jego 4 byłych. Czyli kurwa jak umarły to nie mieli podejrzeń czemu umarł człowiek, a teraz coś nagle nie halo?
 
Wszyscy w tym środowisku to frajerzy, nie zdziwiłbym sie gdyby Wardega też był w czymś ubrudzony. W radiu RMF był jakiś łepek i mówił, że oni jak chodzą np do siebie na imprezy to każdy każdego nagrywa jak ma faze czy coś odjebie, żeby mieć haki na siebie później. Strasznie toksyczni muszą być tfu
 
Motyw z Ozdoba mnie zaciekawił. Na TT nie brakuje osób doszukujacych się teorii spiskowych wśród daty śmierci (publikacja filmu Wardęga) i daty na nagrobku 8.10, miniatur filmu z Kompem o treści #8 na kanale Ozdoby, tajemniczych hasztagach, screenach o zagadkowych treściach, prywatnym linku do YT na IG
Dzisiaj dziwnym trafem mamy 8.10. To uniwersum zaczyna wchodzić za bardzo

 
Last edited:
Ciekawe kiedy Golas bez es wpadnie na jakimś gównie. Dla mnie to nienormalne, żeby 35 letni facet spotykał się z dziewczyną, która umalowana wygląda na 19 lat. Nie chodzi mi o różnicę wieku, bo zdarza się większa i to w poważnych związkach - ale powiedzcie mi kurwa, o czym ma gadać 35 latek z 18 latką? Związki jednak na tym się opierają, ona dopiero kończy szkołę, a on jest wielkim biznesmenem - co ich kurwa może łączyć? Nie chodzi o to, żeby pierwszym wyznacznikiem dobrego związku był porównywalny wiek, ale tutaj to wygląda jak jakiś wyścig o najpóźniejszy - ale już dopuszczalny rocznik.


Co do zasady to zgoda, wiadomo, natomiast Gola to jest zwykły debil, wystarczy posłuchać jakiejkolwiek jego wypowiedzi, on zdania nie umie złożyć. Intelektualnie to jest na poziomie średnio rozgarniętego licealisty. To po pierwsze. Po drugie jak 35 latek spotyka się z 19 latką to wiadomo, że dla jej ciała i ruchania, a nie dla intelektualnych uniesień i filozoficznych dyskusji.
 
Golas to chyba ma inne problemy.

Pewnie chodzi o to info, które latało ostatnio po necie, że Gola się umawiał z jakąś laską pseudo gangusa, czy też byłą laską, i gangus się dowiedział i go doił z kasy, bo albo kasa albo wpierdol.
Może być jeszcze inna opcja, tak teraz kminię, że laska to była jakaś małolata, a gangusy specjalnie ją podsunęły Goli, nagrały film i go szantażowali, że albo kasa albo kwity lecą w internet/na psiarnię. Nie pierwszy i nie ostatni taki numer, historia stara jak świat.
 
To wszystko jest tak popierdolone, że głowa mała... Naprawdę się cieszę, że poznałem tych ludzi lepiej dopiero w ostatnich dniach, a dotychczas nie miałem pojęcia kim są, czym się zajmują i z czego są lub byli znani.

Już kilka lat temu dziwiło mnie, że telewizja robi gwiazdę z osoby, która rozpierdalała życia i psychiki innym, dorabiała się cudzym kosztem i na czyimś zdrowiu. Później wielce obnosiła się tym, że siedziała tylko za sutenerstwo, kuplerstwo, stręczycielstwo ale handlu ludźmi jej nie udowodnili, no zajebiście - gratulacje. Napisała o tym książki i latała po Wojewódzkich i innych zjebach. Mi się to w głowie nie mieści, że od pewnego czasu ludzie z taką kartoteką znajdują zatrudnienie w jakichś publicznych przewionięciach, są zajebiście znani i czerpią z tego potężne korzyści majątkowe.

Nie mówię, że druga szansa już nikomu się nie należy, a po wylądowaniu w więzieniu pozostaje tylko ostracyzm społeczny. Można tutaj porównać Pudzianowskiego, który niechętnie wspomina pobyt w więzieniu i traktuje to jako lekcję i przestrogę - do takiego Gwóździa, z wypowiedzi którego wynika, że więzienie to zajebiste doświadczenie i w sumie każdemu młodemu facetowi się przyda... Słuchać się tego nie da, bo dodając do tego jego pierdolenie o załatwieniu czegoś z uwagi na koneksje i znajomości z wiadomego okresu. Podobnie sprawa się ma z Pasternakiem (Rafałem), on nie występuje super często publicznie i nie zabiera głosu - ale jego metody negocjacyjne niewiele odbiegają od tych, podejmowanych 20 lat temu.

Ja pierdole, jak ja się cieszę, że idolem mojego dzieciństwa był Karol Krawczyk, Goku i Hans Nielsen. A nie Laluna, Stuu i Stifler, który wytatuował sobie penisa na nodze. Jakiś czas temu widziałem w Poznaniu typa, który wystawił głośnik i zaczął tańczyć publicznie jakieś gówno (ciężko to nazwać tańcem jednak). To wyglądało jakby przedawkował mefedron, clenbuterol i DMAA. Okazało się, że to jakiś Skulak idol młodzieży, która do niego zapierdalała po zdjęcia - oczywiście walczył też w którejś z tych organizacji. Wstyd mi było jak chuj, że to zobaczyłem.
 
Komentarz pod filmikiem jest zajebisty:
No niestety, nie wszystko starzeje się jak Krzysztof Ibisz.

To może być ciekawy wątek
Obecna dziewczynę poznał jak nie miała 18 lat


te Królowe Życia to powinny być puszczane po północy. Parę razy to włączyłem. Boże jaka patola, jakie pozerstwo. Jakaś baba która była właścicielką burdelu, kolejna jakaś po mnóstwie operacji plastycznych kurwująca na wszystko.
A hitem był koleś który chwalił się zapierdalaniem po mieście ponad 200 km/h. SKończył w trumnie razem z paroma kolegami...
TVN i te stacje z tej rodzinny TVNowskiej to od samego początku promowanie patologii, albo jakiegoś życia która nie istnieje.
 
Co do zasady to zgoda, wiadomo, natomiast Gola to jest zwykły debil, wystarczy posłuchać jakiejkolwiek jego wypowiedzi, on zdania nie umie złożyć. Intelektualnie to jest na poziomie średnio rozgarniętego licealisty. To po pierwsze. Po drugie jak 35 latek spotyka się z 19 latką to wiadomo, że dla jej ciała i ruchania, a nie dla intelektualnych uniesień i filozoficznych dyskusji.
Ja tam nic ciekawego nie zauważyłem w tej 18 Goli. Jeszcze jej cycki nie urosły i stanika nie musi nosic, tylko botoksem usta napakowała chyba do opierdalania bagiety.
 
To może być ciekawy wątek
Obecna dziewczynę poznał jak nie miała 18 lat


Ten zwyrol jest znany w Szczecinie jako Zgorzelak. Mieszkałem, trenowałem, studiowałem w szczecinie przez 9 lat. Przewinął się na kilku imprezach na których też byłem. Ogólnie wiekowo tak 18-21, on wtedy koło 40, zawsze był z jakąś swoją "młodą". Kieszenie zawsze wypchane koksem. Nie słyszałem wcześniej o tych jego dziewczynach "samobojczyniach" - jak pamiętam jego osobę to nie zdziwię się jak rozecpywal te małolaty, a później im wyrywało dachówki. Zapomniałem o typie dopóki nie przewinął mi się na jakimś wywiadzie patogali na yt. Byłem w szoku, a jak jeszcze się okazało, że nagrywa filmy z kamerzysta i kruszcwelem (ten mieszkał u niego)... Grubo tam musiało być.

Tutaj jego pierwszy występ w tv w 2008
 
Zagłębiłem się trochę w temat i trzeba powiedzieć głośno, że te Wardęgi, knopersy i inni co tak ochoczo rzucili się do wyciągania brudów to też niezłe kurwy, które pasożytują na krzywdzie niewinnych i dzieciaków. Super sposób przekazu, kurwo! Jakieś kurwa lajwy ze zbijaniem pengi i roleczki na Instagramach z wesołą muzyką i odkrywaniem kolejnych nazwisk albo "TO JESZCZE NIE KONIEC" w popcornie.
Oni mają :gdzie: ludzką krzywdę i robią to tylko dla trzepania hajsu, całe to środowisko powinni zaorać w pizdu.
 
Back
Top