#PandoraGate

Co to zmienia?

Ok. Dowiadujemy się że Fagata nie powiedziała. Czy teraz ofiary będą inaczej postrzegane, a przestępca jest bardziej usprawiedliwiony?

Co to zmienia czy Wardęga długo milczał i teraz ujawnił bo zbierał materiały czy też dlatego ujawnił bo się pokłócili o politykę i chciał się zemścić?

W jaki sposób to zmienia faktu które wychodzą, o ile nie są podrabiane przez informatyków czy IA?


Jakie ma znaczenie czy Wardęga ujawnia to dla kasy tylko czy nie?

Jakby twój sąsiad z którym prowadzisz firmę i spotkacie się co weekend na imprezie wiedział że ktoś molestował twoje dziecko ale powiedział 10 lat później gdy miał w tym interes a twoje dziecko np w między czasie dwa razy chciało się zabić?

Rozumiesz już ?
 
Jakby twój sąsiad z którym prowadzisz firmę i spotkacie się co weekend na imprezie wiedział że ktoś molestował twoje dziecko ale powiedział 10 lat później gdy miał w tym interes a twoje dziecko np w między czasie dwa razy chciało się zabić?

Rozumiesz już ?


To co by to zmieniło w ocenie tego pedofila który molestował moje dziecko?

Czy lepiej wtedy by to nie wyszło na jaw, jeżeli nie wyszło od razu?
 
Wardęga wrzucił wypowiedzi tej całej Fagaty(jakaś Fąk, domyslam się że Fak to Fagata) która przyznaje się, że wiedziała iż ruchał 13 i chce iść na policję.
Jest na nią hejt- ale pytanie do specjalistów: gdyby poszła na policję zawiadomić o przestępstwie, bez dowodów, to mogłaby odpowiadać za fałszywe oskarżenie?

Świadek zawsze może zgłosić przestępstwo.

Kwestia udowodnienia winy i dowodów.

Pewnie skądś tą wiedzę posiadła, więc takowe istnieją.

To pierdolenie o fałszywym oskarżeniu tej Fągaty to tylko wymówka.
 
Świadek zawsze może zgłosić przestępstwo.

Kwestia udowodnienia winy i dowodów.

Pewnie skądś tą wiedzę posiadła, więc takowe istnieją.

To pierdolenie o fałszywym oskarżeniu tej Fągaty to tylko wymówka.


Czyli jeżeli X powie mi prywatnie, że Y popełnił przestępstwo, ale X nie chce tego zgłaszać, to ja mogę iść na policję i powiedzieć, że Y dokonał przestępstwa, bez dowodów i potwierdzenia(bo X nie zezna i nie potwierdzi moich słów) to nie moze prawo nic mi zrobić za pomówienie?
O to mi tylko chodzi.
Tak samo jak np mogę iść zgłosić na policję i skłamać że Y zrobił to a to, i też mi nic nie mogą zrobić, mimo, że to kłamstwo?
 
Czyli jeżeli X powie mi prywatnie, że Y popełnił przestępstwo, ale X nie chce tego zgłaszać, to ja mogę iść na policję i powiedzieć, że Y dokonał przestępstwa, bez dowodów i potwierdzenia(bo X nie zezna i nie potwierdzi moich słów) to nie moze prawo nic mi zrobić za pomówienie?
O to mi tylko chodzi.
Tak samo jak np mogę iść zgłosić na policję i skłamać że Y zrobił to a to, i też mi nic nie mogą zrobić, mimo, że to kłamstwo?

Ale kurwa ja nie wiem jakie Fągata miała dowody, czy widziała czy słyszała czy miała jakieś dowody namacalne.

Nie gram w minecrafta czy inne gówno, nie śledzę debili w mediach.

Znam tych półgłówków tylko z gal freakowych.

A za fałszywe oskarżenie jest paragraf i jest to przestępstwo.
 
Ale kurwa ja nie wiem jakie Fągata miała dowody, czy widziała czy słyszała czy miała jakieś dowody namacalne.

Nie gram w minecrafta czy inne gówno, nie śledzę debili w mediach.

Znam tych półgłówków tylko z gal freakowych.

A za fałszywe oskarżenie jest paragraf i jest to przestępstwo.


I o to mi chodzi. Że nie mogę iść i zgłosić na policję wymyślonego przestępstwa. Bo będą konsekwencje.
I nie ma znaczenia czy przestępstwo miało miejsce czy nie- jeżeli nie ma dowodów i poszlak to będę karany jak za fałszywe, nawet jeżeli będzie to prawda.
 
Baxton wrzucił kolejne oswiadczenie:corn:

Przecież to jest kretyn.
na miejscu dziennikarzy pudelka i tych innych powyciągałbym z kontekstu wszystko co ten kretyn zamieścił do swojego kolegi…ze będzie go jebal w dupe…..to jest niesamowity idiota, sam sobie sznur zakłada mowiac ze to takie czasy były…nie kurwa, nie były…tylko ich środowisko debili,degeneratow i dewiantów
 
Kochani, środowisko kibicowskie nie raz już pokazało, że najlepiej na aferach wychodzą ci którzy pierwsi zaczną sypać. Dizowsky już napisał, że jest otwarty na pełną współpracę z organami ścigania. Dziś ich przesłuchują, ale za chwilę będą wjazdy na chatę i zajmowanie sprzętu. I wtedy zacznie się jazda. Kto mądrzejszy już się pozbył starych dysków, telefonów, ale wielu z nich chyba jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że w tej aferze nie chodzi już o to, aby Wardęga lub Konopski nie dostał nowych dowodów.
 
Kochani, środowisko kibicowskie nie raz już pokazało, że najlepiej na aferach wychodzą ci którzy pierwsi zaczną sypać. Dizowsky już napisał, że jest otwarty na pełną współpracę z organami ścigania. Dziś ich przesłuchują, ale za chwilę będą wjazdy na chatę i zajmowanie sprzętu. I wtedy zacznie się jazda. Kto mądrzejszy już się pozbył starych dysków, telefonów, ale wielu z nich chyba jeszcze nie zdaje sobie sprawy z tego, że w tej aferze nie chodzi już o to, aby Wardęga lub Konopski nie dostał nowych dowodów.


A o co?

Zauważ, że jeżeli Wardęga i Konop w czymś grubym siedzą lub są dowody że dużo wiedzieli, akceptowali - to przecież rozkręcając aferę narażają siebie że inni będą ujawniać rzeczy na nich.
 
Baxton wrzucił kolejne oswiadczenie:corn:


Baxton kontratakuje.

Piękne ujęcia z kilku kamer, na tle żywopłotu.

Dobry sceniariusz, na poziomie gimnazjum.

Dla tych którzy nie chcą tracić 13 minut życia na słuchanie zjeba:

Są mocne argumenty obrony w stylu:

- że była taka moda że 13-latki mówiły influencerom że maja 16 lat

- że 20-letni Baxton wszedł w związek z 16-latką

- że nagrywał że będzie jakiegoś typa jeb…ł w dupę

- że płakał ja bóbr

- co drugie zdanie pada że nie jest pierdolonym pedofilem

:tiphatb:
 
Też zwróciłem na to uwagę. Gościu dostanie kilkadziesiąt tysięcy złotych za tego live’a. Ja pierdole :travolta:
Nawet były 3... a pewnie i więcej
No to już wiem skąd to... :confused: :facepalm: :lol:
Screenshot_2023-10-06-13-07-35-762~2.jpg

Screenshot_2023-10-06-13-07-56-269~2.jpg

Screenshot_2023-10-07-15-33-15-149~2.jpg

Ciekawe czy teraz będą codziennie płatne live...
 
Last edited:
  • Bones
Reactions: osk
Wardęga dobry pacjent , donejty od 10 zł ustawione i zarabia 10zł co 2 sekundy , posiedzi tak 2 godzinki

ale jak zapytali o tego z dupy i czemu poleciał z KS to udawał że nie wie o co chodzi haha , taki wielki rozkminiacz
Czyli zarabia na aferze pedofilskiej...
:benny::roberteyeblinking: stąd pewnie takie jego zaangażowanie w to ujawnianie i wyjaśnianie... :confused::boss:
 
Jak wszystkie media ujawniające afery. I dobrze, dzięki temu są ujawniane.
Ty myślisz że on tego nie wiedział wiele lat temu? To tak jakby w firmie pracownicy po 10 latach nie wiedzieli kto kogo posuwa.
Ciągle robili coś razem , spotykali się razem ćpali i pili przez lata. To nie włoska mafia że nikt nic nie wypaplal przez lata tylko dom bananowych plotkarzy z problemami z głową
 
Baxton wrzucił kolejne oswiadczenie:corn:


Te teksty z małolatem dobre. Chyba jestem starej daty albo po prostu hetero ale nigdy sobie z kolegami, nawet w żartach, nie gadaliśmy żeby kolega pokazał chuja, a ja go będę jebał. Żarty między dobrymi kolegami typ " skurwysynu" itp. tak, ale żeby pokazał chuja i o jebaniu? No kurwa, po takim czymś to od razu wiadomo, że kolega to pedał.
 
Ty myślisz że on tego nie wiedział wiele lat temu? To tak jakby w firmie pracownicy po 10 latach nie wiedzieli kto kogo posuwa.
Ciągle robili coś razem , spotykali się razem ćpali i pili przez lata. To nie włoska mafia że nikt nic nie wypaplal przez lata tylko dom bananowych plotkarzy z problemami z głową


Oczywiście, że mógł nie wiedzieć. Ludzie dowiadują się grubszych rzeczy po latach od ludzi z którymi mieszkają. Mógł coś słyszeć. Plotkę. Z tym nic się nie robi. Może w końcu usłyszał więcej. Zaczął dopytywać. Aż się utwierdził i rozpoczął śledztwo. Nie możesz mieć pewności że było inaczej.
 
Te teksty z małolatem dobre. Chyba jestem starej daty albo po prostu hetero ale nigdy sobie z kolegami, nawet w żartach, nie gadaliśmy żeby kolega pokazał chuja, a ja go będę jebał. Żarty między dobrymi kolegami typ " skurwysynu" itp. tak, ale żeby pokazał chuja i o jebaniu? No kurwa, po takim czymś to od razu wiadomo, że kolega to pedał.
Myślę że jestem starszy od Ciebie a do tego grałem dosc dużo w strzelanki po sieci. Nie mówię że sam tak robiłem ale obrażanie z podtekstem seksualnym to norma. Nie widziałeś nigdy maczania wora na call of duty? Nawet na GTA5 był z tego zrobiony zabawny dialog pomiędzy Michaelem a jego synem, spasionym nerdem i graczem sieciowym. Zdziwiłbys się jakie szambo wychodzi na sieci. Oczywiście tego nie usprawiedliwiam ale to nic nowego. Wyzwiska to pikuś. Gorzej że tam niektórzy poszli od słów do czynow.
 
Oczywiście, że mógł nie wiedzieć. Ludzie dowiadują się grubszych rzeczy po latach od ludzi z którymi mieszkają. Mógł coś słyszeć. Plotkę. Z tym nic się nie robi. Może w końcu usłyszał więcej. Zaczął dopytywać. Aż się utwierdził i rozpoczął śledztwo. Nie możesz mieć pewności że było inaczej.
Ty już lepiej nie zgaduj w pizdu, bo jeszcze Ciebie z tym połączą za te chodzenie w lateksie i nagabywanie do dewiacji
 
Ty już lepiej nie zgaduj w pizdu, bo jeszcze Ciebie z tym połączą za te chodzenie w lateksie i nagabywanie do dewiacji

Nie chodzę w lateksie, a na perwersje to mnie kobiety nagabują, cóż zrobić. Niektórzy mężczyźni tak działają na kobiety, że lgną do nich i chcą od nich seksu lub miłości lub tego i tego.
 
Nie mówię że sam tak robiłem ale obrażanie z podtekstem seksualnym to norma.

Obrażanie kogoś typu "ty pedale, chuj ci w dupę" ( i to do kolegów się zdarzało, wiadomo) to jednak co innego niż "pokaż mi kutasa, będę cię jebał".
 
Oczywiście, że mógł nie wiedzieć. Ludzie dowiadują się grubszych rzeczy po latach od ludzi z którymi mieszkają. Mógł coś słyszeć. Plotkę. Z tym nic się nie robi. Może w końcu usłyszał więcej. Zaczął dopytywać. Aż się utwierdził i rozpoczął śledztwo. Nie możesz mieć pewności że było inaczej.
Zwyrol o zwyrolach... świat się kończy
 
Back
Top