#PandoraGate

przypominam że to na filmik tego lamusa czeka pół neta , prokurator i premier z ministrem sprawiedliwośći.
Przypominam że już raz rok temu oskarżał kogoś o pedofilię robiąc dramę na kanale co okazało się nieprawdą i manipulacją :juanlaugh:
z27625174FBO,Konopskyy.jpg
 
hm, Wardega ma swoje odpały jak np. bronienie swego czasu Nitra, kiedy filmik NWASDW doprowadził do zbanowania Mlekozyniaka, ale akurat tym filmem to raczej trochę podciął gałęzie na której siedzi. Już tego GOATS z zasięgami nie będzie miał (też swoją drogą kontrowersyjne "podtapiać można")
Tak podciął, że pluje jakimiś niedomówieniami i że już zaraz, za chwileczkę, tylko jeszcze jeden donejt, tylko jeszcze jeden lajk i tylko jedno wyświetlenie jego pustosłowia i wszystkiego się dowiecie, a on sobie przypadkiem górę hajsu zgarnie. Nie wiem, czy większą bekę mam z tych przygłupich neo-żebraków, samozwańczych ekspertów czy z ich bezmózgich ofiar. Typek ma już doświadczenie i świadomość, że to nie będzie trwało wiecznie, więc wyciska tę ścierkę do sucha. A jeżeli ktoś myśli, że policja musi czekać na filmiki jakiegoś parcha z jutuba - to już mi ręce opadają.
:fjedzia:
 
Tak podciął, że pluje jakimiś niedomówieniami i że już zaraz, za chwileczkę, tylko jeszcze jedne donejt, tylko jeszcze jeden lajk i tylko jedno wyświetlenie jego pustosłowia i wszystkiego się dowiecie, a on sobie przypadkiem górę hajsu zgarnie. Nie wiem, czy większą bekę mam z tych przygłupich neo-żebraków, samozwańczych ekspertów czy z ich bezmózgich ofiar. Typek ma już doświadczenie i świadomość, że to nie będzie trwało wiecznie, więc wyciska tę ścierkę do sucha. A jeżeli ktoś myśli, że policja musi czekać na filmiki jakiegoś parcha z jutuba - to już mi ręce opadają.
:fjedzia:
najlepszy kolo co napisał że pluje mu w pysk za to co zrobił Baxtonowi i dał za to 50 zł

ciekawe co będzie jak okaże się że masa tych screenów to fake i robił wszystko na zasadzie poszlak i dopowiadania sobie wielu rzeczy pod publikę
 
  • Haha
Reactions: osk
A jeżeli ktoś myśli, że policja musi czekać na filmiki jakiegoś parcha z jutuba - to już mi ręce opadają.
:fjedzia:
o Jezus: przed północą bronie youtubera, koniec świata :suchykarol:
Tyle co za pranki nie zarobi. Wtedy był gwiazdą międzynarodową
Nie no powiedział, że podzielił się materiałem z tym drugim typem bo samemu trudniej byłoby to opracować.
A czy policja czeka czy raczej prokuratura? To jest tak, że jeśli sprawa nie jest nagłośniona to jak to mówił Rutkowski (jedna z tych wypowiedzi która mu wyszła), że prokurator kilka minut po złożeniu zawiadomienia umarza sprawę tylko ładnie papiery poleżą w szufladzie aby głupio nie było bo sprawa szybko umorzona. Oni w mniejszych sprawach są leniwi, policja już bardziej pracowita. Pamięcie sprawę tego włamania w Poznaniu gdzie włamywacz dostał cios nożem i umarł a właściciel domu wylądował w areszcie. Jak zaczął mówić o tym TVN i Polsat to nagle prokuratura się wycofała, ba nawet TVP zaczęło o tym mówić (tylko kłamliwie, że wszystko wina sędziego z przyklepanym aresztem a nie że prokurator Ziobry też zaszalał).
Tak samo inna jest reakcja w prokuraturze jeśli przyjdzie ktoś z adwokatem, bo jak przyjdzie zwykły "leszcz" to go potraktują jak potraktują. A jeśli coś ma na YT kilka milionów wyświetleń to umorzenie sprawy nie bedzie łatwe....
 
Jest jeszcze twitch czy jakoś tak.
Wypowiedział się też Rutkowski, ze mogą przyjebac Wardedzę prowadzenie śledztwa bez licencji, ale ze jesteśmy przed wyborami to nikt mu tego nie przyklepie.
Gieniu, proszę Cię... Rutkowski pierdoli takie farmazony, że nawet na cohones wstyd go cytować :beczka:
 
Tyle co za pranki nie zarobi. Wtedy był gwiazdą międzynarodową
Przecież niczego takiego nie napisałem. Gdyby dzisiaj zaczął robić pranki, to też już by nie zarobił (inaczej by je robił), już pomijając, że te "jego" pranki w większości nie były jego pomysłami, tylko rzeczami podpatrzonymi z zagranicznych filmików. Dla niego ważne, że ma okazję dużo zarobić i poczuć zaspokojenie ogromnego pragnienia atencji, przecież nie chodzi o rekordy, pedofilię ani nic innego, tylko o pieniądze na jego koncie i zainteresowanie jego osobą.

Nie no powiedział, że podzielił się materiałem z tym drugim typem bo samemu trudniej byłoby to opracować.
Co za ulga, że odpowiedni ludzie się tym zajęli.

A czy policja czeka czy raczej prokuratura? To jest tak, że jeśli sprawa nie jest nagłośniona to jak to mówił Rutkowski (jedna z tych wypowiedzi która mu wyszła), że prokurator kilka minut po złożeniu zawiadomienia umarza sprawę tylko ładnie papiery poleżą w szufladzie aby głupio nie było bo sprawa szybko umorzona. Oni w mniejszych sprawach są leniwi, policja już bardziej pracowita. Pamięcie sprawę tego włamania w Poznaniu gdzie włamywacz dostał cios nożem i umarł a właściciel domu wylądował w areszcie. Jak zaczął mówić o tym TVN i Polsat to nagle prokuratura się wycofała, ba nawet TVP zaczęło o tym mówić (tylko kłamliwie, że wszystko wina sędziego z przyklepanym aresztem a nie że prokurator Ziobry też zaszalał).
Tak samo inna jest reakcja w prokuraturze jeśli przyjdzie ktoś z adwokatem, bo jak przyjdzie zwykły "leszcz" to go potraktują jak potraktują. A jeśli coś ma na YT kilka milionów wyświetleń to umorzenie sprawy nie bedzie łatwe....
Sprawa jest już maksymalnie nagłośniona. Mówił o niej prokurator generalny, premier, mówili o niej w wiadomościach i należy od kilku dni do "current things". Do śledztwa nie potrzeba jeszcze jakiegoś przygłupa z fotelika, żebrzącego o pieniądze. Jeśli ma jakieś informacje, to zdaje się, że po prostu powinien złożyć zeznania, bo ukrywanie czynów pedofilskich w celu zarabiania pieniędzy raczej nie jest zgodne z polskim prawem.
 
Przecież niczego takiego nie napisałem. Gdyby dzisiaj zaczął robić pranki, to też już by nie zarobił (inaczej by je robił), już pomijając, że te "jego" pranki w większości nie były jego pomysłami, tylko rzeczami podpatrzonymi z zagranicznych filmików. Dla niego ważne, że ma okazję dużo zarobić i poczuć zaspokojenie ogromnego pragnienia atencji, przecież nie chodzi o rekordy, pedofilię ani nic innego, tylko o pieniądze na jego koncie i zainteresowanie jego osobą.


Co za ulga, że odpowiedni ludzie się tym zajęli.


Sprawa jest już maksymalnie nagłośniona. Mówił o niej prokurator generalny, premier, mówili o niej w wiadomościach i należy od kilku dni do "current things". Do śledztwa nie potrzeba jeszcze jakiegoś przygłupa z fotelika, żebrzącego o pieniądze. Jeśli ma jakieś informacje, to zdaje się, że po prostu powinien złożyć zeznania, bo ukrywanie czynów pedofilskich w celu zarabiania pieniędzy raczej nie jest zgodne z polskim prawem.


To jak z organizacjami charytatywnymi. Dobrze, że są, mimo że ich prezesi na tym zarabiają.

Tak jak tu: dobrze, że robią śledztwo, nagłaśniają, pomagają ujawniać zwyroli, mimo, że na tym zarabiają.
Dziennikarze nie jedno przestępstwo ujawnili, i dobrze, mimo, że na tym zarabiają.
 
Stanowski właśnie dojebal, że zdupy w sumie spoko ale musiał go wyjebać, bo zrobił się szum i jak tylko przycichnie to znowu go zaprosi, bo fajny chłopak.
Szczerze mówiąc miałem Stanowskiego za bardziej inteligentnego gościa ( bo że jest menda to bez wątpliwości) i nie sądziłem, że taki prostacki humor jak tego bezbeka, będzie mu odpowiadał.
 
Stanowski właśnie dojebal, że zdupy w sumie spoko ale musiał go wyjebać, bo zrobił się szum i jak tylko przycichnie to znowu go zaprosi, bo fajny chłopak.
Szczerze mówiąc miałem Stanowskiego za bardziej inteligentnego gościa ( bo że jest menda to bez wątpliwości) i nie sądziłem, że taki prostacki humor jak tego bezbeka, będzie mu odpowiadał.
źródło tej wypowiedzi ?
 
Dziwi mnie wasze zdziwienie ze zarabia donejty jeden za drugim podczas lajwa na ktorym jest po kilkadziesiat tysiecy ludzi na zywo. Przeciez nie nadarzylby czytac nawet czatu przy takiej widowni.

Druga sprawa u Borysa Mańkowskiego bylo identycznie, odpowiadal tylko ludziom na pytania z donejtów, a bylo sporo mniej osob.
 
Teraz to już będzie polowanie na czarownice a finalnie to i tak tego szamba nic nie ruszy, trzeba by było zresetować internet, wyczyścić umysły bo to są już 2,3 pokolenia "piz# z neta" które mają pieniądze nie współmierne do swojego rozumu. To wszystko jest już tak rozpędzone że zniknie Dubiel, Stuu i reszta takich bogatych degeneratów... a ile spraw nie wyjdzie, ilu pojawi się na ich miejsce? Patrząc nawet jakie zjeby nabijają na tej sferze wyświetlenia Ferrari, Bomba i ta cena reszta. To trochę takie wybieranie po między dżumą a cholerą. Po prostu jako społeczeństwo przespaliśmy pewien okres aby dawać lepsze wzorce kolejnym pokoleniom, nie patrzyliśmy na nowe media a tam zaczynały kariery te życiowe przegrywy które wpływały na dzieciaki, dzieciak dorasta i ma tak samo najebane. Niestety my jako rodzice, szkoła, instytucje państwowe pozwoliliśmy na to. Sam patrzę co ogląda moja 7 letnia córka, jak nie patrzymy to maincrafta, jak tylko widzi że chodzimy przełącza na Disney channel. W dzisiejszych czasach zasięgów nie generuje jakość ale kontrowersje, przemoc itp
 
Dziwi mnie wasze zdziwienie ze zarabia donejty jeden za drugim podczas lajwa na ktorym jest po kilkadziesiat tysiecy ludzi na zywo. Przeciez nie nadarzylby czytac nawet czatu przy takiej widowni.

Druga sprawa u Borysa Mańkowskiego bylo identycznie, odpowiadal tylko ludziom na pytania z donejtów, a bylo sporo mniej osob.
Przecież on nie odpowiada praktycznie na żadne pytania.
Robi i mówi co chce i z premedytacją omija niewygodne pytania i tematy z donejtów.
Przez cały live może dwa razy odniósł się do donejta
 
Widzę że zaczyna się już wybieranie kto co może a kto czego nie bo się kogoś lubi lub zna lub się z kimś współpracowało.

Boxdel pisał że ,,wyruchalby w cycki jakąś małolatę"
Dąbrowski aka z dupy mówił z kolezką na ulicy do małolat o ,, ruchaniu w dupę aż sraka z dupy wyleci"

Przeciez to jedno i to samo i tłumaczenia że jeden żartuje to jakieś nieporozumienie.

Stanowski powinien zamknąć mordę ze swoim moralizatorswem bo ostatecznie potwierdził że nie liczy się nic tylko kasa i sponsorzy
 
Last edited:
Widzę że zaczyna się już wybieranie kto co może a kto czego nie bo się kogoś lubi lub zna lub się z kimś współpracowało.

Boxdel pisał że ,,wyruchalby w cycki jakąś małolatę"
Dąbrowski aka z dupy mówił do małolat o ,, ruchaniu w dupę aż sraka z dupy wyleci"

Przeciez to jedno i to samo i tłumaczenia że jeden żartuje to jakieś nieporozumienie.

Stanowski powinien zamknąć mordę ze swoim moralizatorswem bo ostatecznie potwierdził że nie liczy się nic tylko kasa i sponsorzy
Dokładnie, niestety, zasada równi i równiejsi... a wszystko zależne od zasobności portfela
 
Jako ojciec uważam że to wina starych.
Gry? Czemu nie ale żadnego grania po sieci. To największy wylew toksycznego gówna. Kto kupuje dzieciakom smartfony na początku podstawówki? Chyba tylko idioci...
Jak już ktoś chce mieć kontrolę nad dzieckiem to najprostszy zegarek z kartą SIM i mozliwoscią programowania czasu kiedy jest aktywny. W praktyce tylko wtedy kiedy my chcemy. Żadnych komputerów w dziecinnym pokoju z dostępem do sieci. Znaleźć dzieciakom zajęcia pozalekcyjne, podsunąć jakieś hobby. Ktoś tam wcześniej pisal o tym że jego dziecko przełącza między zjebami z YT a Disneyem. Dziecko ma telefon czy nieograniczony dostęp do telewizora/komputera? Dramat.
Żaden z tych kretynów nawet nie potrafi mówić poprawnie po polsku a dzieciak chłonie jak gąbka.
Do tego trzeba jakoś wymóc posłuszeństwo i wcale nie trzeba ich lać. U mnie chłopacy mogą grać tylko w niedzielę. Za każde przewinienie w tygodniu jest minus jedna godzina. W tym tygodniu starszy ma wolne do 12. Nie ma co płakać nad tym że następne pokolenia to pizdy w rurkach zdegenerowane przez patologiczny internet tylko zabrać się za wychowanie. Przede wszystkim dzieciak powinien mieć dobre wzorce w domu i poczucie własnej wartości. Wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo ulegania wpływom z zewnątrz w celu akceptacji przez otoczenie.
 
Wardęga wrzucił wypowiedzi tej całej Fagaty(jakaś Fąk, domyslam się że Fak to Fagata) która przyznaje się, że wiedziała iż ruchał 13 i chce iść na policję.
Jest na nią hejt- ale pytanie do specjalistów: gdyby poszła na policję zawiadomić o przestępstwie, bez dowodów, to mogłaby odpowiadać za fałszywe oskarżenie?
 
Swoją drogą mam mega satysfakcje że raptem cala Polska jest zbulwersowana że takie gówno zajmowało głowy dorastających dzieci i kształtowało ich osobowości. Od lat mimo że bardzo się w to nie zgłębiałem to widziałem co jest na topie i gardziłem tym w opór

1.Stuu angielski banan zac Efron z wisha wchodzący w interakcje z dziećmi podczas gierek dla dzieciaków
2.Gargamel - piwniczak bez życia, z wyglądu ewidentnie z problemami okazuję się zaburzonym przemocowym psycholem.
3. Gonciarz - ,,artysta" co nic nie potrafi, zrobił sobie otoczkę i aurę kogoś oryginalnego by w Japonii za tanie dragi wykorzystać laski cały czas grając lewicowego aktywistę brylujacego podczas strajków kobiet itd
4. Z dupy co udawał ostatnio ojca i odpowiedzialnego twórcę brylujacego w RMFFM u Mazurka, został zweryfikowany że jego całą twórczość to prostactwo i Pato filmy
5. Fagata co Wardęga 1000/h bronił jej przy ostatniej aferze jak mieli wspólne projekty gdzie opowiadała o szukaniu bogatych bolców
6. Boxdel i reszta w balenciaga zegareczki, łącznie z Wardęga każdy tam z osobna wiedział co i jak bo wychodzą ciągle nowe stare materiały gdzie jeden z drugim śmieją się z dymania 13.

Teraz ktoś pociągnął za spust i poszło. Pytanie dlaczego
 
Swoją drogą mam mega satysfakcje że raptem cala Polska jest zbulwersowana że takie gówno zajmowało głowy dorastających dzieci i kształtowało ich osobowości. Od lat mimo że bardzo się w to nie zgłębiałem to widziałem co jest na topie i gardziłem tym w opór

1.Stuu angielski banan zac Efron z wisha wchodzący w interakcje z dziećmi podczas gierek dla dzieciaków
2.Gargamel - piwniczak bez życia, z wyglądu ewidentnie z problemami okazuję się zaburzonym przemocowym psycholem.
3. Gonciarz - ,,artysta" co nic nie potrafi, zrobił sobie otoczkę i aurę kogoś oryginalnego by w Japonii za tanie dragi wykorzystać laski cały czas grając lewicowego aktywistę brylujacego podczas strajków kobiet itd
4. Z dupy co udawał ostatnio ojca i odpowiedzialnego twórcę brylujacego w RMFFM u Mazurka, został zweryfikowany że jego całą twórczość to prostactwo i Pato filmy
5. Fagata co Wardęga 1000/h bronił jej przy ostatniej aferze jak mieli wspólne projekty gdzie opowiadała o szukaniu bogatych bolców
6. Boxdel i reszta w balenciaga zegareczki, łącznie z Wardęga każdy tam z osobna wiedział co i jak bo wychodzą ciągle nowe stare materiały gdzie jeden z drugim śmieją się z dymania 13.

Teraz ktoś pociągnął za spust i poszło. Pytanie dlaczego



Nie ważne dlaczego, wazne, że ten spust został pociągnięty.
 
Nie. Ważne dlaczego nie został pociągnięty wcześniej bo każdy kto wiedział ale srał na to jest do ubicia


Co to zmienia?

Ok. Dowiadujemy się że Fagata nie powiedziała. Czy teraz ofiary będą inaczej postrzegane, a przestępca jest bardziej usprawiedliwiony?

Co to zmienia czy Wardęga długo milczał i teraz ujawnił bo zbierał materiały czy też dlatego ujawnił bo się pokłócili o politykę i chciał się zemścić?

W jaki sposób to zmienia faktu które wychodzą, o ile nie są podrabiane przez informatyków czy IA?


Jakie ma znaczenie czy Wardęga ujawnia to dla kasy tylko czy nie?
 
Back
Top