Overwatch cohones team

Musisz sobie uświadomić, że overwatch to gra drużynowa, ale tak od rangi master w górę :). Wszystko poniżej to jest luźna strzelanka i wygrywa ten, który więcej zabija. Także jak chcesz wygrywać więcej gier to polecam się skupić na sobie i błędach przeciwników. Ja nawet polecam zmutować chat i grać swoje. Na niższych rangach i tak nikt nie powie nic pożytecznego, oprócz wyzywania innych jak coś idzie nie tak.

Jak lubisz grać tankami to skupiłbym się na tym na początek i cały sezon grał tylko tankami. Z tych co podałeś to polecam hoga. Trenuj łapanie na hak i kombo kończące(prawy klik w gościa, hak i jak przyciągnie jednocześnie krok do przodu lewy klik i melee. Gość leży, a Ty się odwracasz plecami, patrzysz w dół i leczysz się odchodząc w bezpieczne miejsce). Chodzisz tylko po mapie i łapiesz każdego kto się wychyli przed szereg, albo flanka i zabijasz supportów i ggez.

Melee polecam dać na boczny przycisk myszy.


obejrzyj sobie któreś Educational Unranked to GM jak to robi a10, pięknie tłumaczy.




możesz podesłać mi replay code z jakiegoś przegranego meczu to Ci powiem, czy jest dla Ciebie nadzieja :).
postaram się coś podesłać, dzięki za wszystkie rady ;)

ps. @lugasek mistrz
 
:antonio:

testowałeś już nowy sens? ile fps więcej jak zalutowałeś xmp?
trochę więcej, ale jestem przyzwyczajony do grania w 60fps (xd) więc te 150+ to i tak jest mega płynnie.

co do czułości to jest o niebo lepiej, nareszcie w coś trafiam i mogę szybko się obracać, wcześniej machałem ręką jak idiota żeby wykonać pełen obrót.
 
trochę więcej, ale jestem przyzwyczajony do grania w 60fps (xd) więc te 150+ to i tak jest mega płynnie.

co do czułości to jest o niebo lepiej, nareszcie w coś trafiam i mogę szybko się obracać, wcześniej machałem ręką jak idiota żeby wykonać pełen obrót.
im więcej fps tym lepiej. Ustaw sobie na low, damagefx na low. Zobacz ile masz fps podczas walki i wtedy zablokuj fps na tej ilości. Żebyś miał stałe fps przez całą grę.


tu masz ustawienia do karty

odpal ten NvidiaProfileInspector i przeciągnij do niego ten NvidiaBaseProfile i kliknij w prawym gornym roku apply setttings.

 
Back
Top