Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Sławny? PHi
TO GEORGE CLOONEY, w przerwie od spraw holyłódu przegląda Cohones. A że czasu i kasy ma dość to siedzi tutaj i zakłada każdemu konto
Kurcze, a ja myślałam, że to Kaczyński zaczął się interesować MMA. Pogrzebałeś moje nadzieje.:sad:
 
Po wypowiedzeniu się na jednym z watkow, zostałam zaproszona do tego.

Hej, jestem nowa, nie spędziłam 10 lat na trenowaniu KSW, nie czytałam tego forum, nie znam się za bardzo na mma ale chętnie od czasu do czasu coś napisze. Tak, jestem kobietą! Brunetka, mówią ze ładna... chyba tyle w temacie. Przyjmijcie jak Swoją.
100 % fejk konto.
Nie zna się na mma,ale żart odnośnie trenowania KSW rzucony. Czyli jest bardzo w temacie-wyższa szkoła jazdy.

 
Po wypowiedzeniu się na jednym z watkow, zostałam zaproszona do tego.

Hej, jestem nowa, nie spędziłam 10 lat na trenowaniu KSW, nie czytałam tego forum, nie znam się za bardzo na mma ale chętnie od czasu do czasu coś napisze. Tak, jestem kobietą! Brunetka, mówią ze ładna... chyba tyle w temacie. Przyjmijcie jak Swoją.
Ja pierdolę Kaczor, na chuj ci to? 100 lat skończysz i dalej będziesz tak pajacował? Nie trać swojego i naszego czasu. Przez ten czas mógłbyś wrzucić parę dup do +18 :star wars:
 
Sprytnie. Zamiast wydawać 150 zł na kurwiszona można wykupić sobie udział w gang-bangu za 7,49 - dla większości stulejarzy te 5 minut które będzie im przysługiwało to i tak będzie aż nadto....
To tak nie działa...
 
@Pani Pysiaczkowa zasada jest prosta, na tym forum każda kobieta wrzuca swoje zdjęcie w profilu, nie ma innej opcji. Wyzwiska i kłótnie są normą, więc jeśli chcesz komuś cisnąć eeeee Ty coś tam sraty pierdaty, zastanów się dwa razy, bo jak ktoś zauważy możliwość pocisku po oplocie, no to masz przesrane :lol:. A ogólnie to bardzo fajnie jest, chlanie, zloty, kłótnie, wyzwiska, jaranie, ćpanie. Pozdro
 
Back
Top