Podwieszony Oplot, przywitaj się!

lizard said:
Z braku czasu, nie przeczytam całego wątku, ale rozumiem, że bardzo chcecie mnie poznać:shy::lol:?
Trenuję od 6 lat kickboxing, w tym 2 lata zawodów. Niestety późno zaczęłam, więc teraz dbam o sprawy zawodowe, trenuje tylko amatorsko. Na parterze się nie znam, ale od kilku lat oglądam mma, głównie kobiece.
Kaczka, na parterze przecież się znasz :lol:
 
Mnie też tam znajdziesz:lol:

Mało korzystne tam fotki masz :homer:
Bez_tytu_u.jpg
 
Po wypowiedzeniu się na jednym z watkow, zostałam zaproszona do tego.

Hej, jestem nowa, nie spędziłam 10 lat na trenowaniu KSW, nie czytałam tego forum, nie znam się za bardzo na mma ale chętnie od czasu do czasu coś napisze. Tak, jestem kobietą! Brunetka, mówią ze ładna... chyba tyle w temacie. Przyjmijcie jak Swoją.
 
Po wypowiedzeniu się na jednym z watkow, zostałam zaproszona do tego.

Hej, jestem nowa, nie spędziłam 10 lat na trenowaniu KSW, nie czytałam tego forum, nie znam się za bardzo na mma ale chętnie od czasu do czasu coś napisze. Tak, jestem kobietą! Brunetka, mówią ze ładna... chyba tyle w temacie. Przyjmijcie jak Swoją.
Pic or didn't happen. Tutaj nie mamy przed sobą tajemnic.
 
Po wypowiedzeniu się na jednym z watkow, zostałam zaproszona do tego.

Hej, jestem nowa, nie spędziłam 10 lat na trenowaniu KSW, nie czytałam tego forum, nie znam się za bardzo na mma ale chętnie od czasu do czasu coś napisze. Tak, jestem kobietą! Brunetka, mówią ze ładna... chyba tyle w temacie. Przyjmijcie jak Swoją.
KSW to nie sztuka walki, to tak dla formalności, skoro chcesz się tutaj kształcić w sportach walki.
 
Back
Top