Podwieszony Oplot, przywitaj się!

@Niepalewcale

Sądząc po nicku - możliwe że jesteś tu w celach atencyjnych i matrymonialnych(zaznaczasz że lubisz niepalących) więc polecę ci kilku ziomków:

Jak lubisz takie nieporadne chudzinki, którymi mogłabyś się zaopiekować - to uderzaj w @Baasteek , nie pracuje więc będzie mieć dużo czasu dla ciebie, jakieś tam zasiłki ma i pokój u rodziców, więc da się żyć. No ale dobrze byś nieźle zarabiała bo Seba lubi sobie czasem ekspres za 4 tys zł kupić. No i co jakiś czas trzeba kupić nową kanapę. Zna się za to na winie.


Jak wolisz męska , szowinistyczna świnie i dużo ciała do kochania to masz @szplin . Jego awatar to jest on we własnej osobie.
Także prawdziwy Polak, więc jeżeli nie jesteś lewaczka i podludziem - jest stworzony dla Ciebie.

Jak chcesz mieć partnera do intelektualnych rozmów na poziomie wysokiej logiki , lub chcesz mieć partnera mentora intelektualnego - @klocuniek


Jak lubisz być zeszmacona to @marcinos nie tylko zrobi z ciebie sukę ale i szczurzyce.


Jeszcze jest fajny @MrRoshi ale musiałabyś być jego kuzynka.


Jak jesteś dendrofilka to masz @Drzewo
Bardzo dziękuje za ułatwienie :gabi_much_love:
 
Witam Pany Jany. Część osób stąd pewnie mnie gdzies tam kojarzy z dawnych czasów, Ci co nie znają, poznamy się na pewno na przyszłych zorganizowanych zlotach!!!


Pozdro ALL
 
Witam wszystkich, jestem nowy w tym temacie. Teraz jest walka najwieksza w historii mma swiatowego, czyli pudzian versus mamed, obywaj to legendy, takze chcialem zobaczyc jakie sa tutaj emocje na temat jej walki. Sam zaczalem chodzic na silownie ostatnio, sporo osob na silowni mi mowilo, ze korzen kudzu to swietna rzecz, wiec zaczalem to suplementowac. Jesli ktos jest w stanie powiedziec po jakim czasie to zaczyna dzialac i czy dziala to na mase to bylbym wdzieczny. Serdecznie pozdrawiam.
 
Witam wszystkich, jestem nowy w tym temacie. Teraz jest walka najwieksza w historii mma swiatowego, czyli pudzian versus mamed, obywaj to legendy, takze chcialem zobaczyc jakie sa tutaj emocje na temat jej walki. Sam zaczalem chodzic na silownie ostatnio, sporo osob na silowni mi mowilo, ze korzen kudzu to swietna rzecz, wiec zaczalem to suplementowac. Jesli ktos jest w stanie powiedziec po jakim czasie to zaczyna dzialac i czy dziala to na mase to bylbym wdzieczny. Serdecznie pozdrawiam.
Cześć, witaj, baw się dobrze na naszym forumku.
 
Back
Top