Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Nie chcę nic mówić, ale nad @klimekone patronat sprawuje Trener Andrzej. Także proszę się odjebać od koleżanki.


A tak serio to stuleja związana z nią zupełnie mi nie przeszkadza póki co. Nie ma burdelu w każdym temacie, jedynie tutaj, ale ten temat od początku jest burdelem.
Komu to przeszkadza to niech przypomni sobie co się działo jak Monia tu wpadła. Rozjebunda w 75% tematów. Nawet w skórze :confused:
 
To nie było akurat personalnie, ale uderz w stół... :lol: Powiedzmy, że jestem przeciwwagą dla stulejarzy, ktoś musi przejąć na siebie tę niewdzięczną część zadania.

Dołączam do teamu.
PS. Współczuję chujowego gustu stulejarzom z forum.
220px-Yin_yang.svg.png
 
Dołączam do teamu.
PS. Współczuję chujowego gustu stulejarzom z forum.
Stary, mamy tu 3 dziewczyny na krzyż, gust nie ma tutaj nic do rzeczy. Panowie serio, traktujcie to czysto rozrywkowo. Chyba nie myślicie, że ktoś tutaj robi to na serio i myśli, że jedna z tych dam zostanie jego drugą połówką.
Tak jak pisałem, dopóki nie ma śmietnika w tematach to zupełnie nie wiem czego tu się czepiać.
 
Temat rozjebany już to napiszę.
Kobietki na forum bardzo je urozmaicają.
Lubię czasami @duubertowa napisać parę miłych słów, czy odstawić jakąś stuleję, bo wydaje się sympatyczna(chociaż jeśli chodzi o kobiety może to być złudne spostrzeżenie), a druga sprawa, to chyba przejmuje się naszą opinią jeśli chodzi o swoje materiały. Przyjmuje krytykę tak jak należy, nawet tą mniej konstruktywną i robi widoczne postępy.
@klimekone nie mam nic do Ciebie, oprócz tego, że czasami piszesz jak pokemon. Wydaje mi się, że to tylko chwilowa zajawka na MMA. Jednak nie powinno mnie to obchodzić.
Takie elementy jak pani pysiaczkowa, monia, czy jeszcze jakieś to chyba pomyliły te forum z samosią.
Pozdrawiam.
 
Serio przeszkadza komuś ładna dziewczyna, która trenuje sztuki walki? Gdybym był 10 lat młodszy i nie miał fajnej żony to sam bym stuleił.

Czy to nie Ty czasem chciałeś wysłać Monię na księżyc? Skąd ta zmiana w podejściu? Ej no, Monia naprawdę ogarnia temat MMA i się na tym zna, no ale chyba nie potrafi robić szpagatów, a co gorsza, usunęła awatar, więc lajków mieć nie będzie.:sad:
 
Czy to nie Ty czasem chciałeś wysłać Monię na księżyc? Skąd ta zmiana w podejściu? Ej no, Monia naprawdę ogarnia temat MMA i się na tym zna, no ale chyba nie potrafi robić szpagatów, a co gorsza, usunęła awatar, więc lajków mieć nie będzie.:sad:
Ja dałem łajka za usuniecie
 
Do HP zakaz wstępu ma Moonia
Porzucasz swoje ideały :D Syf w HP nie jest wart żadnej dupy :D

A tak na poważnie to o chuj chodzi? To wciąż forum mma, a że w tematach ogólnych trochę pierdół i dziewczyny w tle to taka tragedia? Kurwa, +18 i fit babeczki ma się dobrze, a tam się pół forum ślini do zdjęć czy krótkich filmików. Jak się odpisze jakiejś dziewczynie czy - o zgrozo - coś wspomni o urodzie to stuleja itd. Niektórzy to sprawiają wrażenie jakby byli zazdrośni, że nikt na niego nie zwraca uwagi, bo się dupka pojawiła.

Wrzućcie na luz. Jak można debatować nad dzienną częstotliwością wizyty w kiblu to niech się chętni ślinią do garstki dziewczyn na forum. Niektórzy mają skłonności do nadinterpretacji pewnych zachowań i jakakolwiek dłuższa wymiana zdań z dziewczyną =
cohonesjp_ahwwqse.jpg


Poza tym temat zwie się "Oplot, przywitaj się". Jakby nie było @klimekone to wciąż oplot więc temat dla niej.

PS. @RaphTaba nakurwia lajkami, uważajcie :)
PS2. Wrzuciłem fajną grafikę, czekam na lajki.
XBOX (:DC:). @duubertowa oznaczam dziewczyny żeby zostawiły lajka, bo staję w ich obronie (poza tym opisałem się jak głupi) ;)
 
Czy to nie Ty czasem chciałeś wysłać Monię na księżyc? Skąd ta zmiana w podejściu? Ej no, Monia naprawdę ogarnia temat MMA i się na tym zna, no ale chyba nie potrafi robić szpagatów, a co gorsza, usunęła awatar, więc lajków mieć nie będzie.:sad:
On tutaj pisał o jakiejś "ładnej".
giphy.gif
 
Serio przeszkadza komuś ładna dziewczyna, która trenuje sztuki walki? Gdybym był 10 lat młodszy i nie miał fajnej żony to sam bym stuleił.
Ja mam fajną dziewczyną, która najprawdopodobniej zostanie moją żoną i nie widzę powodów żebym nie mógł popisać sobie z dziewczynami z forum. Żadne wyznania miłosne tutaj nie padają, czysto rozrywkowa forma spędzania czasu. Nie kumam bólu dupy ani tym bardziej pisaniu o gustach jednocześnie obrażając dziewczyny, które wydają się być bardzo sympatyczne,
 
Czy to nie Ty czasem chciałeś wysłać Monię na księżyc? Skąd ta zmiana w podejściu? Ej no, Monia naprawdę ogarnia temat MMA i się na tym zna, no ale chyba nie potrafi robić szpagatów, a co gorsza, usunęła awatar, więc lajków mieć nie będzie.:sad:
Monia ogarnia temat mma? Stary! Jeden przykład, wystarczy jeden. Przez całą swoją kadencje na Cohones narobiła wuchte śmietnika a ani jednego komentarza w tematach stricte związanych z mma.
 
Monia ogarnia temat mma? Stary! Jeden przykład, wystarczy jeden. Przez całą swoją kadencje na Cohones narobiła wuchte śmietnika a ani jednego komentarza w tematach stricte związanych z mma.

No ale publikowała już u naszego drogiego Wojciecha Mrozowskiego, poza tym śledzę jej ćwierkacza( :lizoremotmaly2:), więc widzę, że MMA naprawdę ją fascynuje i cieszy, a nie że jest dzieckiem walki Conor vs Nate. Chodź wiadomo, łobuz kocha najbardziej ( mam na myśli oczywiście Diaza, żeby nikt nie poczuł się znowu urażony). Z mojej strony Magda, Monia oraz Miss są odbierane pozytywnie, co do reszty (łącznie z tworami kaczki) pełna podejrzliwość.
 
No ale publikowała już u naszego drogiego Wojciecha Mrozowskiego, poza tym śledzę jej ćwierkacza( :lizoremotmaly2:), więc widzę, że MMA naprawdę ją fascynuje i cieszy, a nie że jest dzieckiem walki Conor vs Nate. Chodź wiadomo, łobuz kocha najbardziej ( mam na myśli oczywiście Diaza, żeby nikt nie poczuł się znowu urażony). Z mojej strony Magda, Monia oraz Miss są odbierane pozytywnie, co do reszty (łącznie z tworami kaczki) pełna podejrzliwość.
No dokładnie, publikowała na innych portalach. Zazwyczaj newsy "kopiuj - wklej" a tutaj nie potrafiła wydukać zdania na temat mma. Przypadek? Nie sądzę. Ja tego nie kupuje.
Tym bardziej, że piszesz, że akceptujesz ją za fascynację mma a nie akceptujesz Pauliny, która mma trenuje.
Dziwne trochę.
 
Nie wiem czy zauważyliście, ale póki co dyskutujecie sami ze sobą na temat kobiet rzekomo rozwalajacych tematy a tak naprawdę sami to robicie z ich powodu. Idealny moment przypomnienie mitu o Wojnie Trojanskiej. Niech sobie piszą i po chuj drążyć temat.
 
Nie wiem czy zauważyliście, ale póki co dyskutujecie sami ze sobą na temat kobiet rzekomo rozwalajacych tematy a tak naprawdę sami to robicie z ich powodu. Idealny moment przypomnienie mitu o Wojnie Trojanskiej. Niech sobie piszą i po chuj drążyć temat.

Comber ma rację, w sumie nigdy nie byłem nawet oplotem, więc nie za bardzo mam tu czego szukać. I chyba czas skorzystać z opcji "ignore", jak mi tu już ktoś radził.

PS Ralph, przez to twoje lajkowanie czuję się jak panna na wydaniu i chyba nawet rumienię.:lol:
 
Back
Top