Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Zamknięcie forum dla niezarejestrowanych wprowadziłoby chaos nawet w światku MMA z Polski, bo w końcu skąd się biorą opinie, że to najbardziej hejterska strona MMA? Jak to, niezarejestrowani wiedzą co ludzie piszą, a sami się nie wypowiadają? Dla niektórych wystarczała/wystarcza sama strona(nie forum) i w niej zawarte informacje, a jak chcieli się wypowiedzieć, czy dopytać(w moim przypadku UFC w ESC i Rewards) to się zarejestrowali. Do kogo ten respect? Widziałem jak wyglądały te wideo konferencje z kilkoma chętnymi użytkownikami jeszcze na Hangouts(lub Googlge Video) to rzeczywiście sporo ciekawych dyskusji było i forum do tego nie było potrzebne.
Na chuj ta ściana, jak ja nie pisałem na poważnie? :D
 
Może ktoś takich rzeczy nie rozumie, że można śledzić stronę i zarejestrować się później? Cieszę się, że zapytałeś śmieszku.
jest bardzo proste wyjscie z tej sytuacji, chcesz czytac, zarejestruj sie, nikt nie kaze ci pisac. duzo forow jest zamknietych i nikt nie placze
 
Temat widzę na straconej pozycji już. Good try kaczy.
Może ktoś takich rzeczy nie rozumie, że można śledzić stronę i zarejestrować się później? Cieszę się, że zapytałeś śmieszku.
Ale ty spięty. Miałem nie odpisywac, ale wrzucę dobrego bita dla spiętego dresa :D
 
Czasami takie rzeczy się tu piszę, że lepiej by było aby forum było zamknięte dla nie zarejestrowanych.
Albo przynajmniej części tematów.
 
Nigdy nie byłem Oplotem, bo jestem na forum zanim to wprowadzono. A poza tym uwazam, ze Oploty powinny zostać zbanowane
 
1. Tylko
2. Ozdoba XD
3. Jeszcze czekam na swój przydział...może zdążę dostać przed zimą, to i magazyn obejrzę. Jak nie... pocieszę się biletami.
 
W ramach związku szykujemy ogólnopolską akcję informującą o stulejce i jej objawach oraz skutkach. Który użytkownik chce być jej twarzą (nie @kaczka41, ty będziesz twarzą akcji o internetowym stalkingu). Będziemy się starali o środki unijne.
 
W ramach związku szykujemy ogólnopolską akcję informującą o stulejce i jej objawach oraz skutkach. Który użytkownik chce być jej twarzą (nie @kaczka41, ty będziesz twarzą akcji o internetowym stalkingu). Będziemy się starali o środki unijne.
Może jakieś zniżki dla członków związku na operacje? Zakupy grupowe?
 
Back
Top