Okniński vs WCA i FAME MMA

Nowe recenzje Kavulsona będą? Nowe organizacje, nowe gwiazdy, jest pole do działania.

Nie wiem czy formuła Kavulsona się nie wyczerpała :( Premiera filmu za nami, temat ostygł. Fakt, postaci w świecie mma przybyło, może warto to skleić pod innym tematem przewodnim :)
 
Nie wiem czy formuła Kavulsona się nie wyczerpała :( Premiera filmu za nami, temat ostygł. Fakt, postaci w świecie mma przybyło, może warto to skleić pod innym tematem przewodnim :)
Będzie druga część filmu, chodzą też słuchy, że nadchodzi Kavulson Pigwa:smile:
 
W sumie to mało ważne. Trzeba napisać do trenera by wbijał na cohones. Wtedy będą dymy, będzie się działo, będzie zabawa.

Nie akceptujemy dymów na Cohones. To nie twój prywatny folwark by rozwalać forum wedle własnego "widzi-misię".
 
Ale news o slowach Mirka mógłby być, w końcu jest dość ważna postacią w polskim mma

Zgadzam się i uwierz mi, że działamy w tym kierunku i jeśli trener się zgodzi to na dniach będzie obszerny materiał o tym jak został potraktowany przez IMMAF. Ja po prostu nie rozumiem jak ktoś może sądzić, że nas ten temat nie interesuje i siedzimy cicho bo co? Bo nie chcemy wyświetleń? Przecież to temat na czasie, zawsze takie doimy :)
 
Ten pan został przez KSW zaproszony na marcową gale w Łodzi. Miras twierdzi, że KSW opłaciło mu loty i cały pobyt w Polsce.

Kerrith Brown - prezydent IMMAF
https://immaf.org/team/kerrith-brown/

Zostało jeszcze tylko jedno rozszyfrować - kim jest pani Gosia?

D9uwDXWXUAMC6IS


Pawel Kowalik deklaruje, że tu nie zagląda, ale mam nadzieję, że ktoś mu przekaże. Doceniam całokształt działalności, ale od czasu tej konferencji rodem z PRL naprawdę chylę czoła.
 
mordo patrz ile osob tu przyciagnalem na forum i do FAMEMMA, typy bukmacherskie najlepsze w Polsce calkowicie za darmo
Patrz mordo ile osob Cie nienawidzi za to gowno fame ktore wszedzie wrzucasz. I w chuj osob by chcialo Ci sekow najebac za to:crazy:
 
Patrz mordo ile osob Cie nienawidzi za to gowno fame ktore wszedzie wrzucasz. I w chuj osob by chcialo Ci sekow najebac za to:crazy:
ja nigdzie nie wrzucam, tylko każdy mnie woła chuj wie po co
ludzie po prostu ciągle gadają o FAME, nawet po gali
 
Back
Top