Okniński vs WCA i FAME MMA


wersja pisana jakby usunął
JAKBY KAWULSKI CHCIAL ROBIC ZWIAZEK I BYC PREZESEM TO WALCZYL W KLATCE TRENOWAL JESZCZE BYM ROZUMIAL
ALE KURWA KELNER Z Mariota ma byc Prezesem samemu nigdy nie walczyl trenowal fitnes boks
Co sie w tym kraju wyprawia on mowi o szkoleniu kurwa wescie mnie na szkolenie bo wy czarne pasy macie w dymaniu konkurencji


wow ostro widzę, chyba znowu będzie zamrożenie stosunków na lini Mirek vs KSW
 
Polsat nie pozwoli, Miras byl najwieksza atrakcja ostatniej gali.

Pewnie zupelnie przypadkowo ta odpowiedz ponownie pokryje sie z terminem gali ACA w Warszawie.

Myślisz że KSW walczy z ACA? Myślałem że mają dobre relacje a konkurencji KSW raczej szuka w innym miejscu teraz.
 
Mirek dobrze kombinuje, tylko jest jeden problem - już nikt nie traktuje go poważnie.

Piotr Michalak - PFMMA

D9dOY17XsAAIz1_




IMG_20190624_111651.jpg



Z tą korupcją to grubo przesadził. Z tymi niezależnymi portalami też poleciał po bandzie.

 
Czujecie ten poziom dymów jakby na prezentację tego "Stowarzyszenia" przyszedł z pytaniami Kowalik, Miras Gracie i Mrozu :D
Barman z Mariota by nie ogarnął. Polskie MMA takie wesołe.
Kowalik powinien takim zwiazkiem zarzadzac, on jedyny ma leb na karku
 
Panie Mirku, jeśli pan czyta, da pan zarobić jakiejś postaci od marketingu, niech panu wypromują panu kanał na youtube np. i wtedy niech pan jedzie po innych, mając zasięgi. Tak to pan mówi do siebie, swoich znajomych na fb i kilku obserwujących pana osób. Powie pan czasem coś ciekawego i mądrego, ale co z tego, skoro nikt nie słyszy.
 
Panie Mirku, jeśli pan czyta, da pan zarobić jakiejś postaci od marketingu, niech panu wypromują panu kanał na youtube np. i wtedy niech pan jedzie po innych, mając zasięgi. Tak to pan mówi do siebie, swoich znajomych na fb i kilku obserwujących pana osób. Powie pan czasem coś ciekawego i mądrego, ale co z tego, skoro nikt nie słyszy.

Wtedy to by dopiero mu odjebalo :burnit:
 
Wtedy to by dopiero mu odjebalo :burnit:

MirasTV

MirasTv z tej strony, jesteśmy właśnie na gali Ka Es Wu kup sobie walkę, oczywiście nie jako media tylko kupiłem bilet, bo mam bana od kelnera. Ale mam dobry eeee zoom w aparacie więc spokojnie najciekawsze rzeczy nagram i Wam pokażę. O, tu idzie działacz zaproszony na koszt KSW, kieszeń wypchana, pewnie łapóweczka, w międzyczasie polecam słomki do pochrupania...
 
MirasTV

MirasTv z tej strony, jesteśmy właśnie na gali Ka Es Wu kup sobie walkę, oczywiście nie jako media tylko kupiłem bilet, bo mam bana od kelnera. Ale mam dobry eeee zoom w aparacie więc spokojnie najciekawsze rzeczy nagram i Wam pokażę. O, tu idzie działacz zaproszony na koszt KSW, kieszeń wypchana, pewnie łapóweczka, w międzyczasie polecam słomki do pochrupania...
Nowe recenzje Kavulsona będą? Nowe organizacje, nowe gwiazdy, jest pole do działania.
 
Miras po prostu czuje podskórnie że ktoś go chce wydymać na szmal i wpływy. I się gotuje :D
Bo Kelner wszystko robi idealnie i w białych rękawiczkach. Najpierw osadzić na stanowiskach ludzi i "miękko" zadomowić się na rynku.
Nawet kosztem strat, poszerzyć obszar działania (kobiecie mma) i zdobyć "zawodników/klientów" a potem, za 5-10 lat jak już ministerstwo i zachód będzie gotowy na związek,
przekształcić to stowarzyszenie, bo będą kilka kroków przed wszystkimi.

Jak dla mnie idealny plan na to mają. Długofalowy i przemyślany.

W najgorszym przypadku może być jak w Szwecji, albo w PZPN za rządów Dziurowicza i Lato.
 
  • Like
Reactions: MZ
@radeko
Mirek proszony o zabranie głosu. Co trener sądzi o tym pomyśle?

Panie Mirku, jeśli pan czyta, da pan zarobić jakiejś postaci od marketingu, niech panu wypromują panu kanał na youtube np. i wtedy niech pan jedzie po innych, mając zasięgi. Tak to pan mówi do siebie, swoich znajomych na fb i kilku obserwujących pana osób. Powie pan czasem coś ciekawego i mądrego, ale co z tego, skoro nikt nie słyszy.

64733189.jpg
 
Myślisz że KSW walczy z ACA? Myślałem że mają dobre relacje a konkurencji KSW raczej szuka w innym miejscu teraz.
Baysangur unikal odpowiedzi na pytanie kogo mial na mysli mowiac o ludziach starajacych sie utrudnic organizacje gali w Lodzi, ale jakos nie widze w tej roli Babilonskiego czy Jozwiaka. Zobaczymy, jesli FFF 2 odbedzie sie w tym samym terminie co ACA 100 wszystko bedzie jasne. Oczywiscie to FAME spedza im teraz sen z powiek, ale moze staraja sie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.
 
Baysangur unikal odpowiedzi na pytanie kogo mial na mysli mowiac o ludziach starajacych sie utrudnic organizacje gali w Lodzi, ale jakos nie widze w tej roli Babilonskiego czy Jozwiaka. Zobaczymy, jesli FFF 2 odbedzie sie w tym samym terminie co ACA 100 wszystko bedzie jasne. Oczywiscie to FAME spedza im teraz sen z powiek, ale moze staraja sie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Bo wszyscy sie pchają na Wrzesień (KSW / FAME / UFC w Europie)
Na październik zostaje ACA, FEN i właśnie FFF.
 
Baysangur unikal odpowiedzi na pytanie kogo mial na mysli mowiac o ludziach starajacych sie utrudnic organizacje gali w Lodzi, ale jakos nie widze w tej roli Babilonskiego czy Jozwiaka. Zobaczymy, jesli FFF 2 odbedzie sie w tym samym terminie co ACA 100 wszystko bedzie jasne. Oczywiscie to FAME spedza im teraz sen z powiek, ale moze staraja sie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

To ciekawe, dzięki za info, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Jeszcze z rok dwa lata temu wszystko było ok między nimi.
 
Back
Top