Okniński vs WCA i FAME MMA

Dać Mirkowi twittera, ogarnąć mu trochę angielski i może się okazać, że o jego zawodnikach będzie głośniej w USA niż o Błachowiczu xD

Jotko: break dance styl źródłowy, sparingpartnerzy na początku kariery bez szału i taka kariera. Leites robiony w parterze. TOP 10 UFC kiedyś. UFC z tymi hordami ludzi, którzy zapasy mieli już w podstawówce...

Porównać to z gwiazdami WCA np. Janikowski i jego taktyki -dwie ostatnie walki i tyle ciosów zebranych i zero brudnego boksu olimpijczyka w zapasach xD
 
Last edited:
Ale trzeba przyznać, że to naprawdę jest jedna z nielicznych osób/postaci (,,postać" to dobre określenie, bo wiele osób gra jak aktorzy rolę), których wywiady da się oglądać.
Jakoś większości wywiadów nie oglądam: słuchać jakieś oklepane teksty i oczywiście klasyk: na końcu wywiadu problemy z przypomnieniem sobie, kto jest moim sponsorem xD

Promotorzy to tylko Borka idzie posłuchać. Kawulski to Paulo Coelho, a drugiego przez ten jad i słownictwo nie idzie słuchać.
 
Ale trzeba przyznać, że to naprawdę jest jedna z nielicznych osób/postaci (,,postać" to dobre określenie, bo wiele osób gra jak aktorzy rolę), których wywiady da się oglądać.
Jakoś większości wywiadów nie oglądam: słuchać jakieś oklepane teksty i oczywiście klasyk: na końcu wywiadu problemy z przypomnieniem sobie, kto jest moim sponsorem xD

Promotorzy to tylko Borka idzie posłuchać. Kawulski to Paulo Coelho, a drugiego przez ten jad i słownictwo nie idzie słuchać.
Mirka nie da się nie lubić.
 
Mirek to podobno się śmiał, że na tym raku to jeszcze zarobi xD
Widać, że nie na skrupułów, żeby wykorzystywać chorobę
 

wersja pisana jakby usunął
JAKBY KAWULSKI CHCIAL ROBIC ZWIAZEK I BYC PREZESEM TO WALCZYL W KLATCE TRENOWAL JESZCZE BYM ROZUMIAL
ALE KURWA KELNER Z Mariota ma byc Prezesem samemu nigdy nie walczyl trenowal fitnes boks
Co sie w tym kraju wyprawia on mowi o szkoleniu kurwa wescie mnie na szkolenie bo wy czarne pasy macie w dymaniu konkurencji
 

wersja pisana jakby usunął
JAKBY KAWULSKI CHCIAL ROBIC ZWIAZEK I BYC PREZESEM TO WALCZYL W KLATCE TRENOWAL JESZCZE BYM ROZUMIAL
ALE KURWA KELNER Z Mariota ma byc Prezesem samemu nigdy nie walczyl trenowal fitnes boks
Co sie w tym kraju wyprawia on mowi o szkoleniu kurwa wescie mnie na szkolenie bo wy czarne pasy macie w dymaniu konkurencji

Prawdopodobnie KSW będzie zmuszone zorganizować kolejną galę FFF by odpowiedzieć na jesienne gale FAME. Wtedy Mirek będzie jadł z ręki Kawulskiemu, a później jeszcze wyczyści buty Lewandowskiemu.
 

wersja pisana jakby usunął
JAKBY KAWULSKI CHCIAL ROBIC ZWIAZEK I BYC PREZESEM TO WALCZYL W KLATCE TRENOWAL JESZCZE BYM ROZUMIAL
ALE KURWA KELNER Z Mariota ma byc Prezesem samemu nigdy nie walczyl trenowal fitnes boks
Co sie w tym kraju wyprawia on mowi o szkoleniu kurwa wescie mnie na szkolenie bo wy czarne pasy macie w dymaniu konkurencji

Piękny pocisk, levi pewnie dziś gorzej zaśnie:waldeklaugh:
A to chyba początek jaj
 
Kelner z Mariota:lol: Miras zaraz znowu dostanie bana na cyrk i bedzie musial przepraszac:lol:
Polsat nie pozwoli, Miras byl najwieksza atrakcja ostatniej gali.
Prawdopodobnie KSW będzie zmuszone zorganizować kolejną galę FFF by odpowiedzieć na jesienne gale FAME.
Pewnie zupelnie przypadkowo ta odpowiedz ponownie pokryje sie z terminem gali ACA w Warszawie.
 

wersja pisana jakby usunął
JAKBY KAWULSKI CHCIAL ROBIC ZWIAZEK I BYC PREZESEM TO WALCZYL W KLATCE TRENOWAL JESZCZE BYM ROZUMIAL
ALE KURWA KELNER Z Mariota ma byc Prezesem samemu nigdy nie walczyl trenowal fitnes boks
Co sie w tym kraju wyprawia on mowi o szkoleniu kurwa wescie mnie na szkolenie bo wy czarne pasy macie w dymaniu konkurencji

Kelner z Mariota
Ale jebłem, od razu dzień się lepszy zrobił :pociesznymirek:
potrzepuja .
:scary:
 
Back
Top