Okiem hejtera: Wszystko o cyckach

Zajechanie kondycyjne przez amerykańskich trenerów: -15%
Brak Mauricza: - 10%
nie ogarniam skad to sie wzielo, ze asia ma byc zajechana fizycznie.. wszscy, ktorzy zmieniaja kluby sa zajechani?
i w usa nie ma dietetykow? mauricz najlepszy na swiecie..
to sa bzdury, z jedynym czym sie zgadzam, to brak jednego z trenerow w narozniku, ale na karoline nie bedzie potrzebowala nie wiadomo jakich podpowiedzi (tak, amerykanscy trenerzy o dziwo tez umieja podpowiadac podczas walk)
 
nie ogarniam skad to sie wzielo, ze asia ma byc zajechana fizycznie.. wszscy, ktorzy zmieniaja kluby sa zajechani?
i w usa nie ma dietetykow? mauricz najlepszy na swiecie..
to sa bzdury, z jedynym czym sie zgadzam, to brak jednego z trenerow w narozniku, ale na karoline nie bedzie potrzebowala nie wiadomo jakich podpowiedzi (tak, amerykanscy trenerzy o dziwo tez umieja podpowiadac podczas walk)
A co ważniejsze-Karolina ani jej światły narożnik nic z tych podpowiedzi nie zrozumieją
 
Można to lubić albo nie, zgadzać się albo nie ale
wygląd zawodniczek zawsze będą mieć wpływ na ich ocenę przez głównie jednak męską część odbiorców MMA.

Ja to nawet widzę szansę promocji. Szkoda, że Karola na konfie nie zerwała koszulki ze słowami "Show me what you got, bitch"
PPV + 1000 i Conor w cieniu. Jak cyrk, to cyrk !
 
Można to lubić albo nie, zgadzać się albo nie ale
wygląd zawodniczek zawsze będą mieć wpływ na ich ocenę przez głównie jednak męską część odbiorców MMA.

Ja to nawet widzę szansę promocji. Szkoda, że Karola na konfie nie zerwała koszulki ze słowami "Show me what you got, bitch"
PPV + 1000 i Conor w cieniu. Jak cyrk, to cyrk !
Nawet ja bym propsował.


58 polubień a nic nie musiałem pokazać :happy dance:
 
Wiesz , że donosi się to do obu pań.
Wiem. Żeby nie było wątpliwości, bo już niektórzy myślą, że jestem za Karoliną "Winoną" Kowalkiewicz. Nie, nic bardziej mylnego. Avatar ma jedybie na celu podnieść wartość estetyczną forum, gdy wszędzie w okół twarze Conora i Aski.
 
Dobry pomysł. Mam już tytuł: Z dresu nigdy się nie wyrasta.
To by o mnie było. Ja na boisku gorzej niż Asia czy Karolcia. Tyle kurew co odemnie się chłopaki nasłuchali na turniejach siódemkowych to żaden z was nigdy nie użył. Plus prawie fizyczny atak na sedziego :śmiech:
 
Back
Top