Okiem hejtera: Wszystko o cyckach

Ktoś, kto od pierwszej chwili na macie nie chciał być mistrzem świata nigdy tego nie zrozumie. Jeśli nie ćwiczyłeś po trzy godziny dziennie jednego kopnięcia, jeśli nie szukałeś klubu z najcięższymi treningami i przeciwnikami, jeśli wracając do domu ze złamaną ręką nie byłeś wściekły, bo trening był za słaby a ręka nie pozwoli ci uderzać przez kilka tygodni to nie zrozumiesz Asi. Ktoś taki jak Ona zawsze będzie szukał wyzwań. Nie ma znaczenia, że trenerzy Arrachionu mogliby ją jeszcze czegoś nauczyć-ważne jest to, że już nie tak szybko jak kiedyś. Zawodnik taki jak Asia zawsze się spieszy, nawet po kilkunastu latach treningu jest szczęśliwy, tylko wtedy, kiedy nauczy się czegoś nowego albo pozna kolejny odcień mroczków przed oczami.
Wiesz, że tym akapitem podważyłeś zasadność swojego hejterskiego bytu?
 
Chyba przestanę Cię trenować, strasznie się rozczuliłeś:boystop:
 
25jcvv8.jpg


Cycki dla rozczarowanych tematem.
Ładne cycki, dzięki ;)
 
No święte słowa Kurwa. War JJ


Nie wiem kto jeszcze by był za Karolcią po tak pięknym tekście:applause:

Cały Kraków za JJ!
 
Prawie się wzruszyłem. Gdyby to był artykuł, a nie parę akapitów hejtera to bym głosował w kategorii artykuł roku. Masz mój topór
 
Nie ma o czym dyskutkować, jeśli chodzi o pas to zostaje u Aśki, a co do wdzięku zawodniczek to królowa jest/była tylko jedna Gina Carano, reszta to średniawka albo niżej.
 
Pierwszy tekst był mocno średni i po kolejnym nie spodziewałem się zbyt wiele, ale ten wyszedł zajebiście. :penn:
Ps. Trochę za krótkie.
 
W TEJ konkurencji Karolina TYM zdjęciem wygrywa damskie MMA oraz inne dyscypliny (parterowe). Mocno subiektywne 10/10
A przy okazji, żeby nie było: team polskie dziewczyny (niech wygra lepsza). Ale jeżeli KK miałaby kiedykolwiek wygrać z JJ to tylko teraz, ponieważ:
Brak Bońkowskiego i Derlacza i ich genialnych podpowiedzi w trakcie walki: -15%
Zajechanie kondycyjne przez amerykańskich trenerów: -15%
Brak Mauricza: - 10%
Suma minusów 40 % :happy dance:
Dodatkowo może się okazać, że JJ będzie chciała wszystkim udowodnić, że przenosiny do nowego klubu dały zajebiste postępy w parterze. :nono:
Dobra, kończę te luźne przemyślenia bo to przecież temat o cyckach ...
 
Last edited:
Back
Top