Odkryłem dlaczego ludzie nie lubią Walusia

Miedziak

BAMMA
Welterweight
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HxVvkt6KDoM

Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie tak nie lubią Walusia. Jako że był osobą która w żaden sposób mnie nie interesowała, nie widziałem, ani nie czytałem żadnego wywiadu z nim. Myślałem, że to zwykły chłopak, który z większym lub mniejszym efektem trenuje MMA, poświęca temu dużo czasu i stara się jakoś realizować swoje marzenia - tego typu osoby zawsze darzę dużym szacunkiem.
Dzisiaj trafiłem na powyższe nagranie... Ludzie on tak zawsze? Przecież to co zobaczyłem i usłyszałem, przedstawia go jako uosobienie starego określenia "granatem oderwany od pługa". Niesamowity brak dystansu do siebie, zadufanie i wrogie nastawienie do reszty świata. Szkoda chłopaka.
 
szkoda miejsca na niego. Trafił Wiśnie może 2 razy z czego raz w parterze i wielki fighter z niego. Widocznie po zwycięstwie nad Bazelakiem uwierzył w swoje gwiazdorstwo i słoma niczym tłuszcz zaczeła mu wyłazić z butów. jeszcze jakby w ringu coś sobą prezentował to by było ok ale on ani w ringu ani po za nim...
 
Kur... jak widzę...



tę koszulkę Tidzeja, to mi się morda cała śmieje:-D
 
Ten wywiad był już w innym temacie, więc nic nie odkryłeś i nie potrzebnie zakładałeś temat.
 
GLF -> Ludziom nie przeszkadza logika jego wypowiedzi, a sposób w jaki ją przekazuje. Taka stylistyka na Różala. Tak sądzę przynajmniej. Ja do Walusia nic nie mam.
 
Też trzymam stronę Kamila, widać że nie wyrabia już nerwowo z tymi komentarzami i ciężko mu się dziwić. Przecież on tam wchodzi po to żeby walczyć a nie decydować kiedy sędzia ma zatrzymać walkę.
 
Evangelista, ludziom (choć w tym przypadku raczej internetowym złamasom) Waluś przeszkadza z definicji. Nie jest ważne co i jak powie.



Bo miał czelność poprosić na forum o pomoc finansową. Bo odważył się odburknąć parówom, gdy zachowały się jak parówy. Bo jest na tyle bezczelny, że wykorzystał okazję i przyjął ofertę KSW. Bo wziął walkę z jakimś nawiedzonym deklem. Bo bił się z emerytowanym piłkarzem... No i ta lawina hejtingu leci dalej.
 
Ja jestem skacowany, ale moim zdaniem też nie zrobił nic takiego. Cały czas ktoś się do niego przypierdala, że gruby, że twarz itp itd, więc nerwy mogą puścić. Koleś chce tylko wychodzić do ringu, robić swoje i w tym się spełniać, a ludzie non stop sypią w jego strone komentarzami. To pewnie denerwujące.
 
Większość tych młotków Walusia pruły powietrze i nic wiecej. A ludzie go nie lubią za sposób wypowiedzi. Ani on smieszny jak Materla, ani skromny jak Mamed, taki buńczuczny i nieogarniety chłopak.
 
Nie chcę go więcej oglądać, mam awersję do grubych ludzi a poza tym to nie poziom "najlepszej organizacji w europie". Nie chce się wziąć za siebie to niech nie wychodzi walczyć bo wstyd.



Każdy ma swoje zdanie czy kogoś lubi czy nie, niech oceni sam. Dodatkowo coś w nim musi być skoro tylu ludzi go nie lubi.
 
Ale nad jezykiem moglby panowac ... juras gorszego ucznia sobie znalesc nie mogl.
 
@amen "mam awersje do grubych ludzi" :D padlem, powiem ci, ze mam podobnie, mimo ze sam bylem w przeszlosci mniej, lub bardziej gruby, po prostu wiem ze jezeli sie chce to w pol roku mozna sie zmienic nie do poznania.
 
No, kurwa, panowie, miejscie litość jak można kogokolwiek krytykowaćm po czym dodać, że po prostu ma się awersje do grubych ludzi :-). Zastanówcie się czasem, bo takie wypowiedzi nie świadczą zbyt dobrze o waszej tolerancji, a co za tym idzie, podważają jakiekolwiek realne przesłanki dla krytyki osoby Walusia, czy jakiegkolwiek innego sportowca/działacza/dziennikarza, którego skryykowaliście lub zamierzacie dopiero skrytykować na forum publicznym. Serio.
 
Kamil ma walczyć i dawać dobre walki skoro złapał Pana Hajsa za nogi. Nie jego wina, że Bagi był nadgorliwy.
 
ta awersja do grubych ludzi to moze nie az tak, ale jesli ktos zyje z mma, wysilku fizycznego, przygotowania sie do walk to jak moze tak zaniedbac swoje cialo? tylko nie rzucajcie nelsonem, bo on mimo, ze ma duzy talent nie wykorzystuje go w pelni przez swoja 'figure' (slyszalem, ze ostro pracowal nad sylwetka, ale na zdjeciach z TUF'a nie wyglada duzo lepiej).



powinien sie wziac za siebie, mozna wygladac dobrze w ciezkiej przeciez, 'sterydowym' przykladem jest Ali, 'niesterydowym' Junior.



gdyby ktos mi placil za to, ze bede trenowal i chodzil na silownie, po prostu nie rozumiem goscia. ;)
 
ja tam nic do niego nie mam normalny gosc i powiem szczerze ze moim zdaniem niekture komentaze w jego strone sa nie namiejscu no coz ludzka zazdrosc i zawisc pszez niekturych przemawia pozdrawiam
 
Akurat ten filmik nie jest zadnym powodem teo ze ktos go nie lubi. Inne osoby ktore uzywaly kurwy za przecinek nie byly krytykowane, ba nawet gratulowano im tego ze sa szczerze, przykladem moze byc oczywiscie Rozal oraz Wisnia ktory po walce zachowal sie 100x gorzej od Walusia w tym wywiadzie, a mimo to byl chwalony za szczerosc. Ja rozumiem ze mozna Walusia nie lubic bo sam za nim nie przepadam ale te komentarze pod kazdym (!) filmikiem dotyczacym jego sa przesadzone, na filmiku z tego tematu widac ze sie poprostu ostro zdenerwowal ze za kazdym razem gdy nawet wygra walke wszyscy mu chca udowodnic ze cos zrobil zle i mial farta bo jakby Bagi nie przerwal to by Wisnia mu wpierdolil... ta...







Natomiast zrodlo nienawisci do niego szukalbym w tym ze jest to "twor" KSW i wiekszosc osob z forum zdaje sobie sprawe ze nie jest on jakims mega fighterem i ze sa lepsi zawodnicy wagi ciezkiej w polsce, a mimo wszystko to on jest promowany, tak naprawde kazdy czeka na jego przegrana wiec kazda wygrana Walusia jest dla nich irytujaca przez co musza jakos mu dowalic :P.
 
Waluś ma racje. Przerwał sędzia i tyle. Należy zapytać sędziego dlaczego przerwał skoro nie było celnych ciosów. Walka Pudziana została przerwana po wiekszej liczbie ciosów.



Osobiście nic do niego nie mam. Może jedynie za bardzo gwiazdorzy i brakuje mu troszke skromności.



Życze mu jak najlepiej i czekam aż zostanie rzucony na głęboką wodę na początku swojej kariery jak Anzor
 
Ciężko lubić kogoś, komu sędzia pomaga wygrać a zachowuje się jakby miał już na rozkładzie conajmniej kilku Jonesów.
 
Tzn jak się zachowuje? Też jestem zdania, że za wczesniej Bagi przerwał, ale to co, Waluś ma przepraszać za Bagiego, bić się w pierś i mówić, że chujowo wygrał?
 
Wystarczy byc realista a nie grac cwaniaka. Tym bardziej, ze do tego drugiego nie ma argumentow.
Niemniej cala dyskusja jest bezsensu. Odbior jego jako czlowieka, jest personalna sprawa kazdego z nas i jako taki zawsze bedzie subiektywny. Faktem jest zas, ze sportowo Walus jeszcze nic nie pokazal i smiem watpic by kiedykolwiek przeskoczyl poziom ringowego wyrobnika.
 
dokładnie to co napisał @Perfumiarz.



To, że sobie bluzga w wywiadach, żaden problem. Różal tez bluzga z tym, że on jest w tym zabawny. Kamil sprawia wrażenie nie osoby zafukanej tylko taki co pozjadał wszytskie rozumy i ma wszystkie talenty, tymczasem jego "walkę" dało sie ogląglądać tylko i wyłącznie ze względu na obecność w niej Jacka. Posypać głowę popiołem bo wielkim talentem nie jest a i charyzmy pokroju Różala nie ma.
 
Dla mnie to jest żenujący brak kultury, tacy zawodnicy psują obraz sportu. Nie chodzi wyłącznie o język, jawnie obraził dziennikarza. Na miejscu Lewego i Kawula wyjebałbym tego gbura-Walusia z KSW.

Pytanie nie miało w sobie odrobiny wrogości , czy uważasz, że sędzia za wcześnie przerwał walkę. Takie pytanie pada do zawodników UFC po każdej walce z dyskusyjnym przerwaniem i nikt do Helwaniego nie wyjeżdża, żeby kurwa przestał i ma kurwa wszystkich kurwa pozabijać.

Dziennikarze pytali się o opinie Walusia, nikt nie miał do niego pretensji a takie zachowanie świadczy o tym, że jest zwykłym chamem. Nie łaska kulturalnie odpowiedzieć , że proszę o to pytać sędziego ja w ringu walczę do jego przerwania.

Do tej pory nie miałem nic do Kamila. Cała sytuacja z pomocą na forum wydawała mi się śmieszna .

W takim kraju jak Polska nie prosi się o pomoc finansową na forach , wiadomo jak się to skończy hehe. W tym przypadku to Waluś spotkał się z nieuzasadnioną wrogością, o freaki też nie mam do niego pretensji, bo dostaje szanse i z niej korzysta pewnie do pierwszej walki z normalnym zawodnikiem. Jednak ten wywiad to zwykłe chamstwo i nie rozumiem tych, którzy go bronią widocznie brak kultury u innych ludzi im nie przeszkadza
 
Back
Top