Odkryłem dlaczego ludzie nie lubią Walusia

Szczerze mówiąc dziwi mnie sposób w jaki większość osób odbiera Kamila. Za każdym razem jak z nim rozmawiam czy słucham wywiadów, to mam wrażenie, że to normalny gość, ciężko pracujący na to co już osiągnął. Być może nie zawsze umiejętnie porusza się "w mediach", ale chyba to co robi w ringu jest na razie ważniejsze. Odkąd trenuje regularnie w Copie wygrał puchar KSW, trzy walki zawodowe, w tym dwie na dużych arenach, gdzie nie spękał przed wielką publicznością. Wiadomo, że rywale nie byli najwyższych lotów, ale to nie Kamil ich wybierał, a w pojedynkach zrobił to co miał zrobić.
 
Tak jak kaczka jest największym fanem JJ tak jak jestem największym anty-fanem "bydlaka" Walusia.. to jest największe nieporozumienie KSW odkąd z nim podjeli współpracę :-)
 
Jak mozna kogos oceniac po jednym wywiadzie? Ludzie czy wy nie macie"nerwow"?! Podejrzewam,ze 3/4 ludzi oburzonych postawa Kamila,tez by nerwowo nie wytrzymala.Z doswiadczenia wiem,ze najbardziej irytuja rzeczy ,na ktore przewqaznie mamy nikly wplyw.Rozumiem frustracje Walusia,bo co on mial za wplyw na to ,ze Baginski przerwal za wczesnie? Nie rozumiem oburzenia tym,ze chlop sobie pobluzgal,troche.Wy nigdy nie bluzgacie,nerwy nigdy wam nie puszczaja? Dla mnie ten wywiad byl bardzo prawdziwy a nie sztuczne udawanie i robienie z siebie,nie wiem jakiegos pseudo intelektualisty,powiedzial chlop to co mial na sercu i chwala mu za to.Szczerosc powinno sie doceniac a nie ganic i czepiac sie jakis bzdur. Do tych wszystkich,ktorzy po tym jednym jedynym wywiadzie twierdza,za Kamil to prostak---wogole goscia nie znacie a piszecie takie glupoty,ruszcie czasem glowa i nie skreslajcie chlopaka tylko dlatego,ze mu nerwy puscily.
 
jego profil na facebooku kiedyś odwiedziłeś? większość osób go krytykujących napewno nie ocenia go po tym jednym wywiadzie tylko po wpisach na FB
 
w sumie podpisuje się pod tym co Bronson napisał.



Do Walusia nic nie mam, a to,że jest na niego nagonka, jest efektem tego,że w necie lubi sie po kimś jeździć,aniżeli jego postawy.



@up ja nie widzialem, oceniam po tym co znajduje tutaj.



po 2 - skoro tak go wszyscy nie lubią to po chuj dodają go do znajomych czy FP? Podobnie jak z Najmanem - ludzie sledza profil tylko po to,żeby móc go potem jechać na forach internetowych - bo innego powodu nie widze. No chyba,że kogoś interesuje jego "kariera sportowa"...
 
Nie odwiedzalem jego profilu ale jestem zdania,ze zanim zaczniemy kogos oceniac,pisac,ze jest prostakim to powinnismy tego kogos poprostu znac,tyle. co do wpisow na FB to ja bym nie bral wszystkich na powaznie,ja tez duzo mam wpisow na tzw beke,czyli z przymrozeniem oka.Smieszne jest to,ze niektorzy wszystko traktuja smiertelnie powaznie.
 
Ja Kamila poznałem i jest bardzo w porządku gościem. Nawet fakt, że stawialiśmy przeciwko niemu pieniądze/typowanie obrócił w żart zaraz po walce. Był jednym z pozytywnych bohaterów konwentu, kiedy robił za sparingpartnera Kornika, co wyszło spontanicznie i o czym sam dowiedziałem się już po pokazówce. Złego słowa o Kamilu nie mogę powiedzieć.
 
Moim zdaniem większość z was mu poprostu zazdrości. Jakim do cholery cudem koleś który wygląda gorzej niż nie jeden z was może walczyć dla "najlepszej federacji w europie", wygrywać i brać za to hajs.
 
Najmanowi też zazdrościcie :D Wchodzi do ringu na kilka chwil, klepie po pierwszych ciosach i dostaje nie mały hajs za to. Nie jeden z was by tak chciał :-)
 
akurat nie mam w znajomych ani Walusia ani Najmana! ale tablica tego pierwszego jest dostępna dla wszystkich i czasem zdarzało mi się zajrzeć i to co przeczytałem nie przypadło mi do gustu, do tego jego temat założony na cohones i komentarze, no sorry ale jego fanem nie będe ;)
 
Też mi się tak wydaję, że głównie zazdrość albo kompleksy jakieś powodują takie nadmierne pocenie się na nazwisko Waluś, nosz k.. bez przesady z tą jazdą po zawodnikach. Można się pośmiać albo wytknąć jakieś błędy to zrozumiałe ale taka nienawistna gadka to choroba psychiczna moim zdaniem. Boli niektórych , że Waluś na początku kariery a już jest na głównej karcie ksw. Też by mi się ciśnienie podnosiło na jego miejscu. Reaguje chłopak spontanicznie na ataki i bardzo dobrze, nikt nie lubi jak się po nim jeździ. Może Tymochowicza ma zatrudnić, żeby spełnić oczekiwania niektórych co do jego zachowania?:-)Dostał szansę i korzysta póki co.
 
Panowie lubienie kogos czy czegos to nie jest rzecz obiektywna. Jeden lubi na śniadanie jajecznice a drugi owsianke. Na nic zdadza sie tlumaczenia ze owsianka jest smaczna i pozywna i tak wiekszosc jej nie polubi mimo ze nawet jej nie spróbują - odrzuca na sam widok i jak Waluś i już :)
 
Back
Top