1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Odkryłem dlaczego ludzie nie lubią Walusia

Discussion in 'Forum MMA' started by Miedziak, Sep 16, 2012.

1. Miedziak

Miedziak BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    904
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    2,790
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HxVvkt6KDoM

Nigdy nie rozumiałem dlaczego ludzie tak nie lubią Walusia. Jako że był osobą która w żaden sposób mnie nie interesowała, nie widziałem, ani nie czytałem żadnego wywiadu z nim. Myślałem, że to zwykły chłopak, który z większym lub mniejszym efektem trenuje MMA, poświęca temu dużo czasu i stara się jakoś realizować swoje marzenia - tego typu osoby zawsze darzę dużym szacunkiem.
    Dzisiaj trafiłem na powyższe nagranie... Ludzie on tak zawsze? Przecież to co zobaczyłem i usłyszałem, przedstawia go jako uosobienie starego określenia "granatem oderwany od pługa". Niesamowity brak dystansu do siebie, zadufanie i wrogie nastawienie do reszty świata. Szkoda chłopaka.

2. Painkiller

Painkiller KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    351
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Wałbrzych
    Home Page:
    szkoda miejsca na niego. Trafił Wiśnie może 2 razy z czego raz w parterze i wielki fighter z niego. Widocznie po zwycięstwie nad Bazelakiem uwierzył w swoje gwiazdorstwo i słoma niczym tłuszcz zaczeła mu wyłazić z butów. jeszcze jakby w ringu coś sobą prezentował to by było ok ale on ani w ringu ani po za nim...

3. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,642
    Zdobyte Lajki:
    29,717
    Punkty:
    2,790
    Kur... jak widzę...

tę koszulkę Tidzeja, to mi się morda cała śmieje:-D

4. Batman

Batman ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,223
    Zdobyte Lajki:
    123
    Punkty:
    1,790
    Ten wywiad był już w innym temacie, więc nic nie odkryłeś i nie potrzebnie zakładałeś temat.

5. tomek-host

tomek-host EFC Africa
    Middleweight

Komentarze:
    2,926
    Zdobyte Lajki:
    27
    Punkty:
    1,790
    i jak tu człowieka lubić ?

6. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Marny jest ten chłopak.

7. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    A ja wciąż nie rozumiem. Przecież ma rację.

8. Cloud

Cloud UFC
    Heavyweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    18,642
    Zdobyte Lajki:
    29,717
    Punkty:
    2,790
    GLF -> Ludziom nie przeszkadza logika jego wypowiedzi, a sposób w jaki ją przekazuje. Taka stylistyka na Różala. Tak sądzę przynajmniej. Ja do Walusia nic nie mam.

9. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Championship
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    25,828
    Zdobyte Lajki:
    36,316
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Też trzymam stronę Kamila, widać że nie wyrabia już nerwowo z tymi komentarzami i ciężko mu się dziwić. Przecież on tam wchodzi po to żeby walczyć a nie decydować kiedy sędzia ma zatrzymać walkę.

10. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    137
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Evangelista, ludziom (choć w tym przypadku raczej internetowym złamasom) Waluś przeszkadza z definicji. Nie jest ważne co i jak powie.

Bo miał czelność poprosić na forum o pomoc finansową. Bo odważył się odburknąć parówom, gdy zachowały się jak parówy. Bo jest na tyle bezczelny, że wykorzystał okazję i przyjął ofertę KSW. Bo wziął walkę z jakimś nawiedzonym deklem. Bo bił się z emerytowanym piłkarzem... No i ta lawina hejtingu leci dalej.

11. Uefo

Uefo Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,494
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Ja jestem skacowany, ale moim zdaniem też nie zrobił nic takiego. Cały czas ktoś się do niego przypierdala, że gruby, że twarz itp itd, więc nerwy mogą puścić. Koleś chce tylko wychodzić do ringu, robić swoje i w tym się spełniać, a ludzie non stop sypią w jego strone komentarzami. To pewnie denerwujące.

12. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,689
    Zdobyte Lajki:
    810
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    łódzkie
    Większość tych młotków Walusia pruły powietrze i nic wiecej. A ludzie go nie lubią za sposób wypowiedzi. Ani on smieszny jak Materla, ani skromny jak Mamed, taki buńczuczny i nieogarniety chłopak.

13. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Nie chcę go więcej oglądać, mam awersję do grubych ludzi a poza tym to nie poziom "najlepszej organizacji w europie". Nie chce się wziąć za siebie to niech nie wychodzi walczyć bo wstyd.

Każdy ma swoje zdanie czy kogoś lubi czy nie, niech oceni sam. Dodatkowo coś w nim musi być skoro tylu ludzi go nie lubi.

14. Visu

Visu Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,805
    Zdobyte Lajki:
    636
    Punkty:
    1,790
    Ale nad jezykiem moglby panowac ... juras gorszego ucznia sobie znalesc nie mogl.

15. Antek Emigrant

Antek Emigrant BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    945
    Zdobyte Lajki:
    133
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Niezbyt eleganckie te jego wypowiedzi i tyle. Co do reszty nie ma się co czepiać.

16. jimbean

jimbean BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    957
    Zdobyte Lajki:
    252
    Punkty:
    1,790
    @amen "mam awersje do grubych ludzi" :D padlem, powiem ci, ze mam podobnie, mimo ze sam bylem w przeszlosci mniej, lub bardziej gruby, po prostu wiem ze jezeli sie chce to w pol roku mozna sie zmienic nie do poznania.

17. PAN EM

PAN EM Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    493
    Zdobyte Lajki:
    12
    Punkty:
    1,790
    No, kurwa, panowie, miejscie litość jak można kogokolwiek krytykowaćm po czym dodać, że po prostu ma się awersje do grubych ludzi :-). Zastanówcie się czasem, bo takie wypowiedzi nie świadczą zbyt dobrze o waszej tolerancji, a co za tym idzie, podważają jakiekolwiek realne przesłanki dla krytyki osoby Walusia, czy jakiegkolwiek innego sportowca/działacza/dziennikarza, którego skryykowaliście lub zamierzacie dopiero skrytykować na forum publicznym. Serio.

18. Kamil ma walczyć i dawać dobre walki skoro złapał Pana Hajsa za nogi. Nie jego wina, że Bagi był nadgorliwy.

19. baju

baju NoLife FC Cohones MMARocks

Komentarze:
    30,162
    Zdobyte Lajki:
    42,351
    Punkty:
    5,790
    ta awersja do grubych ludzi to moze nie az tak, ale jesli ktos zyje z mma, wysilku fizycznego, przygotowania sie do walk to jak moze tak zaniedbac swoje cialo? tylko nie rzucajcie nelsonem, bo on mimo, ze ma duzy talent nie wykorzystuje go w pelni przez swoja 'figure' (slyszalem, ze ostro pracowal nad sylwetka, ale na zdjeciach z TUF'a nie wyglada duzo lepiej).

powinien sie wziac za siebie, mozna wygladac dobrze w ciezkiej przeciez, 'sterydowym' przykladem jest Ali, 'niesterydowym' Junior.

gdyby ktos mi placil za to, ze bede trenowal i chodzil na silownie, po prostu nie rozumiem goscia. ;)

20. zapasior

zapasior Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    65
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    ja tam nic do niego nie mam normalny gosc i powiem szczerze ze moim zdaniem niekture komentaze w jego strone sa nie namiejscu no coz ludzka zazdrosc i zawisc pszez niekturych przemawia pozdrawiam

Share This Page