Oddaj swój głos i wybierz MISS KSW

wy na prawde glosowaliscie na 6? O.o



ja glosowalem na nr2 po za tym ona chyba grala w pamietnikach z wakacji xD albo przynajmniej jest podobna do dziewczyny, ktora tam wystepowala :D



no i nr.4 tez calkiem fajna i chyba ja juz widzialem w jakies reklamie
 
Nr 3 przypomina mi Katarzyne Kwaitkowsa z Rozmow w Tloku



18765_1.jpg
 
@up



Też miałem takie samo skojarzenie :)







ed. Chyba musi mieć sporo znajomych, bo na razie prowadzi, choć moim zdaniem są lepsze od niej. Sam głosowałem na nr 5 :)



ed.2 A nie jednak źle spojrzałem na wykres :)
 
Cheiałem tylko powiedzieć że Panie o nr 5 i 6 już współpracowały z KSW na gali KSW 18 i to one wyprowadzały zawodników.



To pewnie je dlatego znacie mniej lub więcej.



Ja głosowałem na nr6.



Tak szczerze mówiąc bardziej podobały mi się te, które wspłpracowy dużo wcześniej do gali w Sopocie.



Wiecie może dlaczego już ich nie ma??
 
Oczywiście, że numer 2, ta 6 na którą widzę, że dużo osób głosuje wydaje się jakaś sztuczna.
 
pamietam jak po ksw18 duzo osob pisalo ze wlasnie sztuczna, plastikowa i wielkie wary, a teraz na nia glosuja :D
 
Wszystkie poza 3 są ładne, tylko 6 się trochę oszpeciła tymi ustami. Ja się chyba zdecyduję na 5, mam słabość do blondynek, a poza tym lubię dziewczyny w bokserkach. :) (pewnie dlatego ostatnie 7lat byłem z brunetką :) )
 
Numer 2, chociaż piątka fajnie wyszła na zdjęciu.



Luba i Monika to był dobry duet.
 
4, jak wygrasz nie prostuj włosów.:-)



Nie ma co, świetnie dobrali kolor wykresu, raz zerknieszi wiesz już który kolor należy się kandydatce. Dobra robota.
 
Zagłosowałem na nr 2, chociaż zastanawiałem się nad 5. Szóstka za bardzo "nadmuchała"sobie usta, poza tym pamiętam z ostatniej gali, że zbyt sztucznie się uśmiechała, nr 5 wypadała lepiej na jej tle.
 
zagłosowalem na 4, myslalem nad 1.



ogolnie wygrywa laska ktora cala jest w stroju kąpielowym z głupią pozą :D



ciekawe czy to one same decydowaly o zdjeciu czy KSW, bo to troche ma znaczenie
 
Back
Top