Oddaj swój głos i wybierz MISS KSW

JA CHCE MONIKE !







monikaordowska64bb43a7a.jpg
 
PIH & CHADA. . . tylko z tego duetu go kojarze z mlodzienczych lat, chyba, ze to chodzi o kogos innego :D
 
Strona KSW mi sie neistety nie wczytuje. Sadze, ze i tak zadnej z lozka bym nie wyrzucil. Z tej trojki to zdecydowanie dziewczyna nr 2. A nr 6 niech sobie dokladniej goli pierozka.
 
Ta 3 już wygrywa.



Ja głosowałem na 5 chociaż 6 też jest dobra, ale na ostatnim KSW miała takie wielkie usta że chuj
 
Zastanawiałem się między 4 i 6, wybrałem 4, ale i tak przy Lubie -chyba tak się dziewczyna nazywała - wypada słabo.
 
3 najsłabsza , ale Chada swoich uruchomił... Może ktoś inny wklei głosowanie na którąś z urodziwszych pań? Żeby szanse się wyrównały..
 
Faktycznie wpis Chady na fb zrobił swoje... Smiesznie będzie jak właśnie ta cała Perzyk wygra dzięki temu.
 
W całym głosowaniu zastanawia mnie fakt, czemu "wygra tylko jedna z nich". Jedna ring girls będzie zapieprzać ze wszystkim zawodnikami przez całą galę ?


Pierzyk prowadzi, ale nie wygląda na tym zdjęciu rewelacyjnie.


Głos poszedł na nr 5.
 
Ja myslalem nad 2 lub 6 ostatecznie na 6 zaglosowalem. Troche chore ze Perzyk wygrywa na tym zdjeciu dupy nie urywa
 
Pani nr 1 to ktoś od Irokeza, o ile mnie pamięć nie myli. Głos oddałem właśnie na nią.
 
Back
Top