Oddaj swój głos i wybierz MISS KSW

Chciałem się "pochwalić", że znam i wiem jak wyglądają na żywo: Anita, Justyna i Agnieszka...więc swój typ mam ;) Nadto, chciałem Wam przypomnieć, że nr 6, czyli Aga - nie podobała Wam się podczas ostatniego KSW. To ta dziewczyna, którą Różal nie fajnie potraktował wychodząc do ringu ;)
 
Tak, 5 też była, ale nie znam, nie wiem jak wygląda na żywo, więc nie biorę Jej pod uwagę w ocenie, bo można się nieźle przejechać, tudzież "skrzywdzić" niepochlebną oceną.
 
3 najsłabsza , ale Chada swoich uruchomił... Może ktoś inny wklei głosowanie na którąś z urodziwszych pań? Żeby szanse się wyrównały..





Faktycznie wpis Chady na fb zrobił swoje... Smiesznie będzie jak właśnie ta cała Perzyk wygra dzięki temu.


No, a inaczej było jak MMA Rocks dało linka z ankietą do głosowania na sportowca Warmii i Mazur? Czy odnośnie Janka? My też pomogliśmy w tysiącach głosach czasami nie mając pojęcia o konkurencji. Tak samo tutaj fani Chady nie mając pojęcia o ring girls czy MMA pomogli Ewelinie. To się nazywa masówka i już dwa razy tłumaczyłem dlaczego sugerowanie kandydata jest złe. Oto mamy efekt. Wygra najbrzydsza i najstarsza, która nawet nie ma fotek w bikini.
 
@up:



Dlatego też poruszyłem temat Chady na fb. Nigdy nie głosowałem i nie będę głosować, tak, jak ktoś mi kazał, ale zdaję sobie sprawę, że jest masa osób, które "z dobroci serca" zagłosują, tak jak im zasugeruje znajomy, idol, itp. Jest też mała nadzieja, że część ludzi z fb kliknie tego linka do głosowania, ale po małym rozeznaniu zagłosuje inaczej niż ktoś im sugerował.
 
@evangelista
536492_3418007046065_1146781636_54940954_244796389_n.jpg
 
no przecież 3 to jest ta, co Dode u Majewskiego parodiowała :/


ihmo 5 najlepsza. bym przytulił :)
 
Nierówna walka bo 2 już miały do czynienia z KSW.



Nr.4 Justyna - wyprowadzała do walki Najmana podczas MMAA 1. Brała udział w programie BlowJob The Real Office jak ambasadorka marki Blow, w tym samym programie brał epizodycznie udział Janek i Juras.



Nr.5 się okazało, że ma Moja siostra w znajomych na Fb i wiem, że chodzą do tej samej szkoły. Muszę więc dowiedzieć się jak dobrze ją zna;]



Nr.3 - kompletnie Mi się nie podoba, gorzej nie będę pisał. Niestety Chada chyba jej zagwarantuje wygraną.
 
Nr.5 się okazało, że ma Moja siostra w znajomych na Fb i wiem, że chodzą do tej samej szkoły.






Doozy rzuc linka do jej profilu na fb :) ja nie mogłem za cholery jej w necie znależć
 
@Sonny <- "Ola Krekora" wpisz i już. Łatwo znaleźć.
 
Wszystkie fajne sa nie ma co wybrzydzac:-) ja tam jestem za ewelina imie ma fajne kurcze.
 
Ciężko sie porównuje kobiety na podstawie tak różnych zdjęć. Zagłosowałem na szóstkę ale nawet nie wiadomo jaka ma dokładnie figurę...
 
Nie można zagłosować ani zobaczyc, cos nie tak ze strona. 6tka gdyby nie botox bylaby niezla, ale to nic przy modelce, ktora dzis chyba w drodze na pokaz musiala wziac tramwaj. Wszystkim lby ukrecalo. Gdzie te najladniejsze sie czaja skoro ich nie ma na takich konkursach?
 
Back
Top