Obóz sparingowy z Alistairem Overeemem!!!!

Status
Not open for further replies.

songokamil

Oplot Challenge
Featherweight
Witam wszystkich



Po seminarium z Alistairem Overeemem dostałem ciekawą propozycję żebym jechał z nim i kilkoma osobami z Golden glory na obóz sparingowy w Bułgarii 1 sierpnia. Ogromna szansa. Niestety wiąże się z kosztami, muszę zapłacić za bilet lotniczy i za pobyt w hotelu. W związku z tym zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich którzy są mi w stanie pomóc lub znają osoby które mogą mi pomóc w sfinansowaniu tego wyjazdu. Z mojej strony mogę się zobowiązać do fotorelacji, videoblogu, reklamy danego produktu z Alistairem lub tez czekam na wasze propozycje







Z góry dziękuje



Kamil Waluś
 
Piorun nie bądź nie miły reprezentujesz najwyższy poziom kultury i inteligencji więc tak nie wypada.
 
Co jak co, ale tym tekstem Najman mnie rozwalił :)







Wracając do tematu to radzę napisać kilka maili do sklepów z odzieżą sportową, odżywkami etc. Wątpię żeby ktoś indywidualnie się wyłamał, a jak już to dostaniesz 20zł ? Mógłbyś również coś więcej napisać o sprawie bo ktoś może Cię oskarżyć o "wyłudzanie" pieniążków :)
 
Od jakiegoś czasu miałem kontakt z Alistairem w sprawie przyjazdu do Golden Glory potrenować z nim i resztą zawodników, w piątek byłem na jego seminarium w Warszawie gdzie po zamieniliśmy kilka zdań. Zaprosił mnie na obóz sparingowy do Bułgarii 1 sierpnia. 2 tygodnie treningów 2 razy dziennie. Mega szansa której nie chciałbym zmarnować. Dlatego postanowiłem napisać na forum i poszukać pomocy w sfinansowaniu tego wyjazdu.



P.S głupim komentarzom dziękuję
 
Myslisz że mieszkasz w Emiratch Arabskich, i za chwilę jakiś szejk będąc pod wrażeniem Twoich groźnych zdjęc i haseł na Twojej stronie internetowej dadzą Ci furę pieniędzy na trening z Alistairem :)



Utalentowani zawodnicy tacy jak Held, mają problem ze znalezieniem sponsorów, chłopie ogranij się. Najlepiej idź do roboty i sobie zarób na wyjazd.
 
Napisz sensowną ofertę sponsorską i przejdź się do kilku firm. Bardzo ważny jest pomysł - jak firma skorzysta na wsparciu twojego wyjazdu.



Pomyśl o blogu, vlogu czy jakiejś innej formie relacji. Wszystkie informacje z Overeemem dobrze się sprzedają. Przygotowujesz ciekawy materiał z obozu sparingowego - masz 90% szans, że poleci w najważniejszych branżowych portalach.



Do tego możesz spróbować namówić Aliego, żeby dał się nakręcić przy prezentowaniu podstawowych technik (Waluś&Overeem K-1 Academy) ;-))



Pogłówkuj - moim zdaniem jak będziesz miał dobry pomysł to sponsor się znajdzie. Tylko uderzaj do firm, które mają target zbieżny z kibicami K-1 i MMA.
 
dokładnie, nie ma co liczyć, że "jakiś ktoś"ci sfinansuje.. niektóre małoletnie łepki u mnie nie mają nawet na trening,a zajawka u nich konkretna i niechuligańska
 
debilnym komentarzom dizękuje jak nic nie wnosić do tematu to nie komentuj jaki.ś whoop terere







pst dzięki za podpowiedź
 
człowieku debilny komentarz ???



masz rekord 0-1-0 , nikt Cię nie zna i chcesz żeby ktoś rzucił kasę, bo masz kaprys, żeby pojechać z Alistairem do Bułgari. Taki dobry jesteś, że nie masz z kim sparować w Warszawie ???? hahahahha SIŁA, SIŁA, SIŁA.
 
Kamil Waluś - walczyłeś w Ostrołęce na zawodowej gali (co prawda podobno Wam i tak nie zapłacono...)?



Raczej na tym forum nikt nie pomoże, chociaż jak się czyta niektóre wpisy to widać, że pochodzą od ludzi zamożnych, którzy nie mają pojęcia o prawdziwym życiu, bo im wszystko mama i tata....



Proponuję, tak jak kolega wyżej pisał, spróbować uderzyć do tych przedsiębiorców którzy słyną ze wspierania MMA. Za dużo do wyboru nie masz - branża odzieżowa i odżywki/suplementy.
 
whose terere zawsze będizesz zwykłym szarakiem, mam czekać aż będe miał bilans 30-1 i każdy mnie kojarzył żeby wyjechac na obóz? zastanów się!!!!



teraz jest czas na rozwijanie się a jak Cię to kur.... boli że chce coś robić ze sobą to zamkn..... morde i idź pobiegaj z dzieciakami w piaskownicy i dalej marnuj swój czas przed kompem
 
Kamil obejrzałem Twoja walkę w mma i powiem Ci szczerze, że wątpie w znalezienie sponsora dla Ciebie. Staraj się dużo trenuj, ale na wyjazdy z Alim to za wcześnie.
 
Proponuje jakiś,kredycik,wsparcie finansowe znajomych,rodziny :-)



1eeec3ca-692f-4e30-85c1-bdd7d32dd48d_orig.png




Te koszta chyba nie są aż tak wysokie. Powodzenia :-)







nie liczył
 
songokamil, tu nie chodzi o to,że ktoś jest zazdrosny czy coś - ale zejdź na ziemie :) nie licz na sponsorów tylko idź do pracy. w Polsce na sponsorów nie moga nawet liczyc tacy zawodnicy jak ww Held, czy nawet Kułak - o czym wspomina w ostatnim wywiadzie. Żaden sponsor nie wyłoży kasy zawodnikowi z takim rekordem i doświadczeniem - koledzy dobrze mówią i zapewniam Cię, ze tu nie chodzi o jakąś podłość, ale o realia jakie panują. Takich zawodników jak Ty, jest na pęczki i nierealne jest aby wszystkich uszczęśliwiać. Choć absolutnie nie twierdzę, że nie możesz spróbować. Wydaje mi się,że sponsorzy zajmujący się MMA wcale nie muszą być zainteresowani, bo na pewno nie jesteś pierwszym zawodnikiem który by miał się do nich o takie coś zwrócić. Może poszukaj czegoś lokalnie ? Nie masz tam u siebie jakiś przedsiębiorców sportowych,stowarzyszeń,organizacji ? a klub w którym trenujesz? - plakat Overeema z zawodnikiem z klubu to przecież dobra była by reklama :) i nie koniecznie musisz prosić o finalizację całości - każdy grosz się przyda.



Do tego - znajomi,rodzina etc - zadłóż się a potem staraj się jak najszybciej zwrócić pożyczkę. Nie można liczyc, że ktoś postawi Ci taki wyjazd z dobrego serca i optymizmu, że sam na tym nie wiadomo ile zyska.



I podstawowe pytanie - pracujesz?
 
no dajcie spokój wyjazd do Bułgarii to nie jest az taka finansowo ciężka sprawa. Jak dobrze trafisz to samolotem w obydwie strony 800 zł a autobusem jesli jestes zdeterminowany jeszcze taniej. Poza tym jak bys mieszkał w hostelu a zakladam ze nie jedziesz do miejscowosci turystycznej to zapłacisz grosze.



Takze jezeli akurat ci chwilowo przybrakło gotówki to wez jakąś szybką pożyczke 1.500 i styknie.
 
Kolego, nie masz żadnych sukcesów sportowych, a chcesz znaleźć sponsora który sfinansuje Ci wyjazd na obóz sportowy.... Jeżeli masz ambicje zostania zawodowym figterem to może najpierw, wygraj jakieś zawodowe amatorskie.



Nie piszę tego żeby Cię wyśmiać, ale w tym co piszesz nei ma żadnej logiki. Zapytam jeszcze raz, czy w Warszawie nei ma sparing parterów na Twoim poziomie ?
 
Ja dostalem ostatnio bardzo ciekawa propozycje wyjazdu na UFC 134 do Rio. Brakuje mi tylko troche na bilet, samolot i hotel. Jak by ktos mogl pomoc bede wdzieczny. Zobowiazuje sie godnie reprezentowac Polske i MMA Rocks na trybunach.:-)
 
nie czytalem wczesniejszych odpowiedzi wiec nie wiem czy sie powtorze



http://polakpotrafi.pl/



tutaj mozesz poprobowac, ale nie gwarantuje ze moze Ci sie udac zebrac odpowiednie fundusze :)
 
Najman, przynajmniej nie blaga o pieniadze, tylko pomaga innym. jestes zalosny. pieniadze to mozna dac na jakis cel charytatywny, a nie na to by koles X sobie potrenowal z Alim.
 
powiedzcie że to żart, że ktoś chciał zrobić Waluśiowi kiepski kawał i się pod niego podszył! ...a jeżeli to jednak naprawdę on, to że podczas seminarium przyjął na głowę zbyt dużo uberkolan! to by nieco usprawiedliwiło jego i ten prawdopodobnie najżałośniejszy wpis w historii tego forum!
 
Stary uderzaj do programów klub wadransowych..., TVN rozmowy w toku, ew. producenci odzywek , bo jeśli to Ty:
 
ludzie co wam jest????????



1. profil na fotce nie jest mój jakiś debil mi go założył



2. co wy robicie? jedziecie po mnie jakbym kur... zabił wam matkę, zwróciłem się o pomoc, grzecznie i kulturalnie jak nikt nie może to ok ale na chu....... te debilne komentarze??? mam okazję jechać z Alistairem na obóz i szukam wsparcia, aż tak was to boli? co ma do tego mój rekord? i moja osoba? że chcę coś ze sobą robić? to źle? że warzyłem 155kg wziałem sie za trening schudłem i nie narzekam to źle? lepiej siedzieć przed kompem walić gruche i narzekać jaki świat jest zły.



Pewnie że mam w Warszawie dobrych sparingpartnerów, znam 10 osób lepszych ode mnie no i co z tego? otwórzcie oczy bo jesteście zaślepieni swoimi pojeb.... poglądami. Według was trzeba siedzieć w klubie 15 lat, trenować tylko tam i bić sie z kelnerami zeby rekord był dodatni i nie daj Boże wychylać się przed szereg, zbrodnia



Ogarnijcie się !! Niech moderator zamknie temat bo to jest bez sensu, to co tu spotkałem buractwo nic więcej!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top