1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Obóz sparingowy z Alistairem Overeemem!!!!

Discussion in 'Forum MMA' started by songokamil, Jul 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. songokamil

songokamil Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Witam wszystkich

Po seminarium z Alistairem Overeemem dostałem ciekawą propozycję żebym jechał z nim i kilkoma osobami z Golden glory na obóz sparingowy w Bułgarii 1 sierpnia. Ogromna szansa. Niestety wiąże się z kosztami, muszę zapłacić za bilet lotniczy i za pobyt w hotelu. W związku z tym zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich którzy są mi w stanie pomóc lub znają osoby które mogą mi pomóc w sfinansowaniu tego wyjazdu. Z mojej strony mogę się zobowiązać do fotorelacji, videoblogu, reklamy danego produktu z Alistairem lub tez czekam na wasze propozycje

Z góry dziękuje

Kamil Waluś

Gibon, GupiRyj, MMAkłowicz and 3 others like this.
  2. PiorunPL

PiorunPL Jungle Fight
    Heavyweight

Komentarze:
    437
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Najman to ty? az tak źle?

3. songokamil

Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    hehe nie, nie Najman, nie porównuj mnie do pseudo sportowca :D

4. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil Vale Tudo
    Championship

Komentarze:
    26,075
    Zdobyte Lajki:
    28,442
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Piorun nie bądź nie miły reprezentujesz najwyższy poziom kultury i inteligencji więc tak nie wypada.

5. Hang

Hang WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,442
    Zdobyte Lajki:
    981
    Punkty:
    2,790
    Co jak co, ale tym tekstem Najman mnie rozwalił :)

Wracając do tematu to radzę napisać kilka maili do sklepów z odzieżą sportową, odżywkami etc. Wątpię żeby ktoś indywidualnie się wyłamał, a jak już to dostaniesz 20zł ? Mógłbyś również coś więcej napisać o sprawie bo ktoś może Cię oskarżyć o "wyłudzanie" pieniążków :)

6. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    2,790
    Pomóc nie mam jak ale trzymam kciuki żeby się udało :)

7. songokamil

Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Od jakiegoś czasu miałem kontakt z Alistairem w sprawie przyjazdu do Golden Glory potrenować z nim i resztą zawodników, w piątek byłem na jego seminarium w Warszawie gdzie po zamieniliśmy kilka zdań. Zaprosił mnie na obóz sparingowy do Bułgarii 1 sierpnia. 2 tygodnie treningów 2 razy dziennie. Mega szansa której nie chciałbym zmarnować. Dlatego postanowiłem napisać na forum i poszukać pomocy w sfinansowaniu tego wyjazdu.

P.S głupim komentarzom dziękuję

8. whoop terere

whoop terere Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    190
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Myslisz że mieszkasz w Emiratch Arabskich, i za chwilę jakiś szejk będąc pod wrażeniem Twoich groźnych zdjęc i haseł na Twojej stronie internetowej dadzą Ci furę pieniędzy na trening z Alistairem :)

Utalentowani zawodnicy tacy jak Held, mają problem ze znalezieniem sponsorów, chłopie ogranij się. Najlepiej idź do roboty i sobie zarób na wyjazd.

9. pst

pst Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    621
    Zdobyte Lajki:
    78
    Punkty:
    2,790
    Napisz sensowną ofertę sponsorską i przejdź się do kilku firm. Bardzo ważny jest pomysł - jak firma skorzysta na wsparciu twojego wyjazdu.

Pomyśl o blogu, vlogu czy jakiejś innej formie relacji. Wszystkie informacje z Overeemem dobrze się sprzedają. Przygotowujesz ciekawy materiał z obozu sparingowego - masz 90% szans, że poleci w najważniejszych branżowych portalach.

Do tego możesz spróbować namówić Aliego, żeby dał się nakręcić przy prezentowaniu podstawowych technik (Waluś&Overeem K-1 Academy) ;-))

Pogłówkuj - moim zdaniem jak będziesz miał dobry pomysł to sponsor się znajdzie. Tylko uderzaj do firm, które mają target zbieżny z kibicami K-1 i MMA.

10. Cinek007

Cinek007 KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,655
    Zdobyte Lajki:
    4,187
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    dokładnie, nie ma co liczyć, że "jakiś ktoś"ci sfinansuje.. niektóre małoletnie łepki u mnie nie mają nawet na trening,a zajawka u nich konkretna i niechuligańska

11. songokamil

Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    debilnym komentarzom dizękuje jak nic nie wnosić do tematu to nie komentuj jaki.ś whoop terere

pst dzięki za podpowiedź

12. PawelSzymon

PawelSzymon Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,294
    Zdobyte Lajki:
    6
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    kamil jaki masz rekord w mma?

13. whoop terere

whoop terere Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    190
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    człowieku debilny komentarz ???

masz rekord 0-1-0 , nikt Cię nie zna i chcesz żeby ktoś rzucił kasę, bo masz kaprys, żeby pojechać z Alistairem do Bułgari. Taki dobry jesteś, że nie masz z kim sparować w Warszawie ???? hahahahha SIŁA, SIŁA, SIŁA.

14. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    weź kredyt

15. Przemys_law

Przemys_law BAMMA
    Welterweight

Komentarze:
    897
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Kamil Waluś - walczyłeś w Ostrołęce na zawodowej gali (co prawda podobno Wam i tak nie zapłacono...)?

Raczej na tym forum nikt nie pomoże, chociaż jak się czyta niektóre wpisy to widać, że pochodzą od ludzi zamożnych, którzy nie mają pojęcia o prawdziwym życiu, bo im wszystko mama i tata....

Proponuję, tak jak kolega wyżej pisał, spróbować uderzyć do tych przedsiębiorców którzy słyną ze wspierania MMA. Za dużo do wyboru nie masz - branża odzieżowa i odżywki/suplementy.

16. songokamil

Featherweight

Komentarze:
    9
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    whose terere zawsze będizesz zwykłym szarakiem, mam czekać aż będe miał bilans 30-1 i każdy mnie kojarzył żeby wyjechac na obóz? zastanów się!!!!

teraz jest czas na rozwijanie się a jak Cię to kur.... boli że chce coś robić ze sobą to zamkn..... morde i idź pobiegaj z dzieciakami w piaskownicy i dalej marnuj swój czas przed kompem

17. RaoulDuke

RaoulDuke Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    189
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Kamil obejrzałem Twoja walkę w mma i powiem Ci szczerze, że wątpie w znalezienie sponsora dla Ciebie. Staraj się dużo trenuj, ale na wyjazdy z Alim to za wcześnie.

18. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
    Proponuje jakiś,kredycik,wsparcie finansowe znajomych,rodziny :-)

Te koszta chyba nie są aż tak wysokie. Powodzenia :-)

nie liczył

19. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    songokamil, tu nie chodzi o to,że ktoś jest zazdrosny czy coś - ale zejdź na ziemie :) nie licz na sponsorów tylko idź do pracy. w Polsce na sponsorów nie moga nawet liczyc tacy zawodnicy jak ww Held, czy nawet Kułak - o czym wspomina w ostatnim wywiadzie. Żaden sponsor nie wyłoży kasy zawodnikowi z takim rekordem i doświadczeniem - koledzy dobrze mówią i zapewniam Cię, ze tu nie chodzi o jakąś podłość, ale o realia jakie panują. Takich zawodników jak Ty, jest na pęczki i nierealne jest aby wszystkich uszczęśliwiać. Choć absolutnie nie twierdzę, że nie możesz spróbować. Wydaje mi się,że sponsorzy zajmujący się MMA wcale nie muszą być zainteresowani, bo na pewno nie jesteś pierwszym zawodnikiem który by miał się do nich o takie coś zwrócić. Może poszukaj czegoś lokalnie ? Nie masz tam u siebie jakiś przedsiębiorców sportowych,stowarzyszeń,organizacji ? a klub w którym trenujesz? - plakat Overeema z zawodnikiem z klubu to przecież dobra była by reklama :) i nie koniecznie musisz prosić o finalizację całości - każdy grosz się przyda.

Do tego - znajomi,rodzina etc - zadłóż się a potem staraj się jak najszybciej zwrócić pożyczkę. Nie można liczyc, że ktoś postawi Ci taki wyjazd z dobrego serca i optymizmu, że sam na tym nie wiadomo ile zyska.

I podstawowe pytanie - pracujesz?

20. noodles

noodles Bellator
    Light Heavyweight

Komentarze:
    4,731
    Zdobyte Lajki:
    451
    Punkty:
    1,790
    no dajcie spokój wyjazd do Bułgarii to nie jest az taka finansowo ciężka sprawa. Jak dobrze trafisz to samolotem w obydwie strony 800 zł a autobusem jesli jestes zdeterminowany jeszcze taniej. Poza tym jak bys mieszkał w hostelu a zakladam ze nie jedziesz do miejscowosci turystycznej to zapłacisz grosze.

Takze jezeli akurat ci chwilowo przybrakło gotówki to wez jakąś szybką pożyczke 1.500 i styknie.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page