Obóz sparingowy z Alistairem Overeemem!!!!

Status
Not open for further replies.
czlowieku sa ludzie, ktorzy potrzebuja naprawde pomocy, maja naprawde problemy ze zdrowiem, i wiekszosc z nich pewnie siedzi cicho. a ty organizujesz zbiorke kasy, bo nie masz kasy na bilet :) ogarnij sie, kompromitacj z twojej strony. kompletny idiotyzm. zaraz pojawi sie tu jakis kulturysta, sluchajcie potrzebuja na omke, mam szanse miec 50 w lapie. troche godnosci czlowieku. nie wstyd ci?
 
tak bardzo was boli, że facet chce się rozwijać? sponsoring to normalna rzecz w sporcie, nie widzę powodów, żeby porównywać Kamila z ludźmi ciężko chorymi. To zupełnie inna sytuacja.



Pewnie, że mógłby pójść do pracy i zarobić. Tylko 1. Nie zdąży 2. Nawet gdyby zdążył to nie zrobi odpowiedniej formy na obóz.



Regularnie odwiedzam forum żeglarskie. Tam, kiedy ktoś jest w potrzebie to nie ma gadania, podawany jest tylko numer konta i uzgadniana forma ewentualnego zwrotu.
 
@ pst



Spoko masz dobre serducho to niech poda namiar na siebie i przeslesz mu parę stówek :-), a tak na poważnie może i Cel jest szczytny ale forma bez nadziejna :-) faktycznie mój pocisk z profilu na fotka pl był słaby :-)



funny_homeless_signs_61.jpg
 
Witam wszystkich



Po seminarium z Alistairem Overeemem dostałem ciekawą propozycję żebym jechał z nim i kilkoma osobami z Golden glory na obóz sparingowy w Bułgarii 1 sierpnia. Ogromna szansa. Niestety wiąże się z kosztami, muszę zapłacić za bilet lotniczy i za pobyt w hotelu. W związku z tym zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich którzy są mi w stanie pomóc lub znają osoby które mogą mi pomóc w sfinansowaniu tego wyjazdu. Z mojej strony mogę się zobowiązać do fotorelacji, videoblogu, reklamy danego produktu z Alistairem lub tez czekam na wasze propozycje







Z góry dziękuje



Kamil Waluś
Witam serdecznie, jak zarobie to na pewno pomogę. W kontakcie, jak to się mówi
 
A Aliego pytałeś? Ostatnio trochę przytulił za Arlovskiego to powinien mieć.
 
Last edited:
Dał mi miodu na serce. Moge oddać worek puszek na ten cel ( bez hejtu, wart 30 blach).
 
Relikt przeszłości i pamiątka dla potomnych. Oprawić w ramkę ten temat i zamieścić w muzeum Cohones.
 
ktos wie co u Kamila? ja tam mu zazdroszcze zajebistej przygody, pewnie hajsu wpizdu poszlo sie jebac na te wyjazdy i mialby konkretne mieszkanko, ale jednak trenowanie i spedzanie czasu z Overeemem czy Jonsem to cos niesamowitego
 
Gdzie jest @songokamil ja się pytam ! :crazy:

Jakby kiedyś doszło do sytuacji, że dany promotor MMA chciałby zrobić freak-fighta i go zatrudnić - to jak go znaleźć? Gdzie on może przebywać?

Kiedyś jak miałem niezłą fazę to wyobrażałem sobie sytuację w której o pomoc był proszony Juras. On wypożyczył quada i zapierdalał nim po Puszczy Augustowskiej w poszukiwaniu Kamila. I odnalazł go w jakimś zagajniku. Robił trening w samotności rąbiąc przy tym drewno. Po wysłuchaniu , po co przybył Juras - wskoczył na quada i pojechali do cywilizacji. :crazy:
 
Gdzie jest @songokamil ja się pytam ! :crazy:

Jakby kiedyś doszło do sytuacji, że dany promotor MMA chciałby zrobić freak-fighta i go zatrudnić - to jak go znaleźć? Gdzie on może przebywać?

Kiedyś jak miałem niezłą fazę to wyobrażałem sobie sytuację w której o pomoc był proszony Juras. On wypożyczył quada i zapierdalał nim po Puszczy Augustowskiej w poszukiwaniu Kamila. I odnalazł go w jakimś zagajniku. Robił trening w samotności rąbiąc przy tym drewno. Po wysłuchaniu , po co przybył Juras - wskoczył na quada i pojechali do cywilizacji. :crazy:
Z tego co Juras kiedyś pisał, to zajął się życiem prywatnym. Wesele, praca itd.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top