NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

Jeszcze trochę tematów z zjawisk niewyjaśnionych zostało na insomnii z ekipy z tamtego forum (np. ten temat o lądowaniu na księżycu), ale jebać SFD za to, że usunęli dział Humor i HP.
Kuźwa wtedy to był ruch. Aby śledzić każdy dział na insomnii i forum zjawisk niewyjaśnionych to dzień musiałby mieć 48 h, taki był ruch. Próbowałem szukać jak grup na fejsie o tym, ale chyba na fejsie widać już tą zarazę tych młodzieżówek partyjnych, działaczy bez względu jaki kraj.
A taki jeszcze starszy dinozaur to Action Mag. Ten magazyn internetowy popularny chyba tak do 2009 roku. Kiedyś specjalnie kupowałem CDA aby to mieć, bo internet wolny...
Nawet Michał Chmielewski, który tam wysyłał teksty został teraz pisarzem, a w początkowych numerach były też artykuły tego Smugglera

@Bezimienny Ty miałeś na inso nick otokonoko, co nie? %-)
 
"Wojna" na ukrainie spowoduje problemy z żywnością. Każde media o tym trąbią.

Ale NIC o tym, że dzielna UE w tym samym momencie z całego serduszka walczy z CO2 wprowadzając kolejne podatki od emisji i zaczynając procesy wywłaszczeń ziemi rolników (ograniczenie NA RAZIE o 30% produkcji i NA RAZIE w Holandii - dużym producencie żywności w ełropie gdzie żeby chodować mięsko muszą mieć pola uprawne, ale mądre głowy ze stolyc o tym wiedzieć nie muszą)

Głośno się zrobiło o tych protestach i cyk wchodzi cały na biało temacik C19.

Pan Rockefeller to był gość, prawdziwy wróżbita wizjoner, bo wszystko się zgadza.
:childcry:
 
Żeby tylko na inso i żeby tylko ten nick. Trochę się trolowało :roberteyeblinking: Jeszcze na lagata byłem.
Ciekawe co porabia mlkv tak uwielbiany






BTW po czym poznałeś, że to ja? Po avatarze?


Avatar, styl pisania i zainteresowaniae polityką.

@Prese ciekawe co tam u mlkv %)
 
Avatar, styl pisania i zainteresowaniae polityką.

@Prese ciekawe co tam u mlkv %)
oj już nie tak duże zainteresowanie polityką jak kiedyś, prawie otarłem się o młodzieżówkę partyjną i dla sportu próbowałem dostać się do pracy w biurze poselskim jednego z niemieckich europosłów i kuźwa nie jest to takie trudne.

A co to mlkv: to jest jedna z największych zagadek ludzkości, kim jest Smuggler z CDA i mlkv z insomni :muttley: Chociaż jeszcze pamiętam tematy Casus'a z 2004-2006 roku -wtedy też był zajebisty.
Mlkv pisał pod koniec chyba, że powiedział niektórym z bardziej zasłużonych na forum kim jest. Jeśli koleś tworzył postać w internecie przez kilkanaście lat :brainoverload:
 
Avatar, styl pisania i zainteresowaniae polityką.

@Prese ciekawe co tam u mlkv %)
Ponoć niewiele brakowało ,a byśmy się poznali, bo swego czasu rozpytywał ludzi z mojego miasta gdzie mnie można spotkać :D ale finalnie nie miałem tej przyjemności.
Miał też składać jakiś pozew, ale forum nie udostępniło mu danych na gębę, tylko kazali najpierw rozpocząć oficjalne działania i na tym się zakończyło. Słynny Kim Dżong Mnie...
 
Chyba trzeba zamknac temat...
Muszą znaleźć jakiś pretekst do pełnego kontrolowania treści w intrenecie i cenzury wszystkiego pod "ich" kopyto.
Nie po to twitter tak ostro banuje za "niepoprawne treści". Donald Trump jest koronnym przykładem.

Świńska grypa nie pykła przygotowali się lepiej, ale internetowy przekaz między ludźmi zniszczył im mit "strasznego wirusa" i bezpieczeństwa szprycy.

No to kolejny krok przed następnym eksperymentem to cenzura Internetów. Później tylko słuchaj tvpis i bądź jak karateka:childcry:
 
Nie wiem, czy pasuje do działu,ale babka podobno chciała się wygadać odnośnie praktyk pedofilskich u elit i też zgineła w dziwnych okolicznościach
 
Przypomina mi się dokument"Illumiaci w przemyśle muzycznym" który oglądałem lata temu

IMG_20220908_234006.jpg
 
Nie wiem, czy pasuje do działu,ale babka podobno chciała się wygadać odnośnie praktyk pedofilskich u elit i też zgineła w dziwnych okolicznościach

Dlaczego lektor używa słowa He, a nie she? Na tamten czas nie znano tożsamości "ofiary"?
 
Back
Top