NWO, illuminati, bilderberg itp. [SPOILER ALERT XD]

Ostatnio na YT trafiam na komentarze, próbujące przekonać mnie, że nigdy żadna sonda nie poleciała w kosmos, a człowiek nie był na księżycu bo na jakimś zdjęciu nie było widać gwiazd. Ostatnio coraz częściej. Jakaś nowa moda w teoriach spiskowych?
 
Ostatnio na YT trafiam na komentarze, próbujące przekonać mnie, że nigdy żadna sonda nie poleciała w kosmos, a człowiek nie był na księżycu bo na jakimś zdjęciu nie było widać gwiazd. Ostatnio coraz częściej. Jakaś nowa moda w teoriach spiskowych?
Trzeba bylo skopiowac i wkleic tutaj, to bysmy fachowym okiem ocenili.
 
Ostatnio na YT trafiam na komentarze, próbujące przekonać mnie, że nigdy żadna sonda nie poleciała w kosmos, a człowiek nie był na księżycu bo na jakimś zdjęciu nie było widać gwiazd. Ostatnio coraz częściej. Jakaś nowa moda w teoriach spiskowych?
No tak bo jedyne co ludzkość stworzyła to sondy analne i gówno widzieliśmy
:suchykarol:
 
Ostatnio na YT trafiam na komentarze, próbujące przekonać mnie, że nigdy żadna sonda nie poleciała w kosmos, a człowiek nie był na księżycu bo na jakimś zdjęciu nie było widać gwiazd. Ostatnio coraz częściej. Jakaś nowa moda w teoriach spiskowych?
Spotkałem się wielokrotnie z komentarzami, że starty SpaceX to CGI. Do dzisiaj mnie nie przekonali po co te CGI są tworzone.
 
Spotkałem się wielokrotnie z komentarzami, że starty SpaceX to CGI. Do dzisiaj mnie nie przekonali po co te CGI są tworzone.


Po to...żeby na nas zarabiać. To samo z wielką kopułą nad ziemią. Bo wyciągają hajs na fikcyjna eksploatację kosmosu. Serio, takie argumenty. A jak im pisze, że to nie ma sensu bo 10 x więcej musieliby wydać na zainscenizowane tej fikcji i opłacenie setek tys ludzi na całym świecie by kłamali - nabierają wody w usta.
 
A Iga świątek ma 21 lat i wygrała 37 meczy z rzędu. Przypadek? Nie sądzę







:roberteyeblinking:
1656889754525.png
 
Od 28

czy USA uzyskało przewagę technologiczną dzięki kontaktom z kosmitami?


Jebany Urban. Pamiętam w Nie był taki artykuł Wielka Ściema o tym, że zamach na WTC i Pentagon to była ściema. Cholery usunęły to z archiwum -jeszcze cholera to znajdę i zacznę rozsyłać ich wrogom :aletoniedomnietak:

Kupiłem książkę o najpopularniejszych teoriach spiskowych w USA za 1$ i zgubiłem :iamdone:
 
Od 28

czy USA uzyskało przewagę technologiczną dzięki kontaktom z kosmitami?


Jebany Urban. Pamiętam w Nie był taki artykuł Wielka Ściema o tym, że zamach na WTC i Pentagon to była ściema. Cholery usunęły to z archiwum -jeszcze cholera to znajdę i zacznę rozsyłać ich wrogom :aletoniedomnietak:

Kupiłem książkę o najpopularniejszych teoriach spiskowych w USA za 1$ i zgubiłem :iamdone:

Jaki zamach na WTC kochany jak to była zaplanowana akcja hamburgerów :roberteyeblinking:
 
było kiedyś forum zjawisk niewyjaśnionych, ale sfd to usunęło, a było tam dużo tam takich tematów. Na insomnii o WTC
Te teorie zamachów na Kennedego były ciekawe, czy Amerykanie specjalnie dopuścili do ataku Japończyków,


Pearl harbor to nie teoria spiskowa ale fakt historyczny, że Amerykanie znali dokładny czas, rodzaj i miejsce ataku i na niego świadomie pozwolili.
 
Pearl harbor to nie teoria spiskowa ale fakt historyczny, że Amerykanie znali dokładny czas, rodzaj i miejsce ataku i na niego świadomie pozwolili.
Oglądałem dokument z Benem Afleckiem to trochę inaczej było, na ostatnią chwilę się dowiedzieli i było już za późno :boystop:
 
Ale przypomniałeś dinozaura,.chyba z 15 lat temu tam zaglądałem
Jeszcze trochę tematów z zjawisk niewyjaśnionych zostało na insomnii z ekipy z tamtego forum (np. ten temat o lądowaniu na księżycu), ale jebać SFD za to, że usunęli dział Humor i HP.
Kuźwa wtedy to był ruch. Aby śledzić każdy dział na insomnii i forum zjawisk niewyjaśnionych to dzień musiałby mieć 48 h, taki był ruch. Próbowałem szukać jak grup na fejsie o tym, ale chyba na fejsie widać już tą zarazę tych młodzieżówek partyjnych, działaczy bez względu jaki kraj.
A taki jeszcze starszy dinozaur to Action Mag. Ten magazyn internetowy popularny chyba tak do 2009 roku. Kiedyś specjalnie kupowałem CDA aby to mieć, bo internet wolny...
Nawet Michał Chmielewski, który tam wysyłał teksty został teraz pisarzem, a w początkowych numerach były też artykuły tego Smugglera
 
XD ee tam NWO, wróćmy do klasyki ;)
BpDuUsc.png


A tu coś co zapamiętałem z - o dziwo! - geopolitycznych rozkmin:


worshippers-admiring-a-wooden-replica-of-an-aeroplane-Photo.-Youtube.jpg
 


 
Back
Top