Nowa strona mmarocks

tx

Oplot Challenge
Welterweight
Czy tylko mi sie wydaje ale nowe wydanie glownej strony wyglada jak wp.pl - zdecydowanie starsze bylo lepsze
 
szydercy :) nowa wersja już śmiga, przez kilka dni będę robić poprawki ale działa dużo szybciej niż poprzednia i będzie tam kilka rzeczy których nei będzie na forum
 
No jakoś muszę was zachęcić :lol: Chodzi głównie o rozpiski, odliczanie do gal, pojedynek ring girls, eleganckie fotogalerie i ładnie pokazane działy mma ;)
 
No mam nadzieję że właśnie nie :) Teraz nowa główna chodzi jak potwór wiec liczę że będziecie wpadać od czasu do czasu
 
Wow w końcu ze strony głównej da się korzystać. Poprzednio mmarocks.pl było jedyną stroną w internecie, która mi zawieszała przeglądarkę (poważnie) :confused:
Graty @defthomas , tylko za dużo trzeba kręcić pokrętłem, żeby zobaczyć newsy.
 
Dało by się zrobić jakiś odnośnik z cohones na tą głowna? Cohones mam w zakładkach a wpisywać adresu ani dodawać nowej zakładki mi się nie chce.
 
Niestety @tx ma rację. Drugie wp i wszystko co oparte na nowoczesnym HTML5, a że nowoczesna mi się źle kojarzy to strona także. 7tys. informacji, 5tys. reklam i wszystko w jednym miejscu. Nie wiem komu się takie coś spodobało i wymyślił kafelkowate strony www. Jak pierwszy raz to zobaczyłem na Academic Day w 2010r. to pomyślałem, kto takie głupoty zaakceptuje? A tu bach: wszyscy :( Jeszcze brakuje animacji we flashu, filmików, które samoczynnie się odtwarzają przy scrollowaniu.

Tak, wiem, tak musi być i nie ma powrotu. Wszyscy się tak tłumaczą. Szybciej, ale czy lepiej?
 
Dało by się zrobić jakiś odnośnik z cohones na tą głowna? Cohones mam w zakładkach a wpisywać adresu ani dodawać nowej zakładki mi się nie chce.

Dzięki za przypomnienie, zupełnie zapomniałem o tym.

Wchodzę. Ryzyk fizyk.

Dzięki :D


Niestety @tx ma rację. Drugie wp i wszystko co oparte na nowoczesnym HTML5, a że nowoczesna mi się źle kojarzy to strona także. 7tys. informacji, 5tys. reklam i wszystko w jednym miejscu. Nie wiem komu się takie coś spodobało i wymyślił kafelkowate strony www. Jak pierwszy raz to zobaczyłem na Academic Day w 2010r. to pomyślałem, kto takie głupoty zaakceptuje? A tu bach: wszyscy :( Jeszcze brakuje animacji we flashu, filmików, które samoczynnie się odtwarzają przy scrollowaniu.

Tak, wiem, tak musi być i nie ma powrotu. Wszyscy się tak tłumaczą. Szybciej, ale czy lepiej?

Szybciej to na pewno lepiej, poprzednio było niestety sporo problemów z przyjemnością działania strony ze względu właśnie na szybkość ale kilka innych rzeczy. Co do reklam to sprawa jest oczywista, też chciałbym żeby wszystko na świecie było za darmo ale nigdy tak nie będzie :) Reklamy we flashu wycinamy stopniowo od kilku miesięcy, została już tylko jedna chyba lub dwie, filmików co się same włączają nigdy u nas nie będzie. Reklam z uciekającym krzyżykiem też nie hehe. Czy będzie lepiej to pokaże czas i liczby które monitorujemy. Dzięki za opinię :)
 
Niestety @tx ma rację. Drugie wp i wszystko co oparte na nowoczesnym HTML5, a że nowoczesna mi się źle kojarzy to strona także. 7tys. informacji, 5tys. reklam i wszystko w jednym miejscu. Nie wiem komu się takie coś spodobało i wymyślił kafelkowate strony www. Jak pierwszy raz to zobaczyłem na Academic Day w 2010r. to pomyślałem, kto takie głupoty zaakceptuje? A tu bach: wszyscy :( Jeszcze brakuje animacji we flashu, filmików, które samoczynnie się odtwarzają przy scrollowaniu.

Tak, wiem, tak musi być i nie ma powrotu. Wszyscy się tak tłumaczą. Szybciej, ale czy lepiej?

Akurat html5 i flash się wykluczają. Polecam trochę pomyśleć, zanim coś się skrytykuje.
 
Co ty gadasz? Co się wyklucza? Na stronie z HTML5 nie można umieścić reklamy we Flashu?
Masz przykład:
flesh.jpg


Weź wejdź na strony takie jak WP, wyłącz blockera reklam i sprawdź, czy podczas scrollowania czasem nie odtworzy ci się animacja we flashu. Tu jest tylko na boku i tak może zostać. Przeczytaj najpierw co napisałem zanim zajmiesz się innym czytaniem.
 
Back
Top