Nowa strona mmarocks

Heh dzieki za pierwszych pare komentarzy, naprawde milo.
Tak istnieje cos takiego jak glowna wchodze w 99 procentach tylko tam bo czytam wiadomosci nie komentarze.
 
strona gunwa dla januszy
dla prawilniaków tylko cohones
Jezeli czytanie informacji z pozycji strony czyni z czlowieka amataora" janusza " to ok moge byc januszem, ale psizac " guwna " dajesz do zrozumienia jaka jest bezwarosciowa i beznadziejna to natomiast jest w pewnym sensie nie wpozadku co do ludzi ktorzy ja prowadza - dajac nam za darmo mase informacji z ktorych kozystam i to jest bardzo nie ladne z twojej strony - nie podoba sie nie czytaj nie musisz.
Ja swoim pierwszym postem chcialem jedynie dac tworcom do zrozumienia iz poprzednia byla w moim przekonaniu znaczniej fajniejsza.
Wiekszosc komentarzy w tym poscie dotyczy niczego i nic nie wnosi do tematu,
Pozdrawiam i wracam na Główną
 
Jezeli czytanie informacji z pozycji strony czyni z czlowieka amataora" janusza " to ok moge byc januszem, ale psizac " guwna " dajesz do zrozumienia jaka jest bezwarosciowa i beznadziejna to natomiast jest w pewnym sensie nie wpozadku co do ludzi ktorzy ja prowadza - dajac nam za darmo mase informacji z ktorych kozystam i to jest bardzo nie ladne z twojej strony - nie podoba sie nie czytaj nie musisz.
Ja swoim pierwszym postem chcialem jedynie dac tworcom do zrozumienia iz poprzednia byla w moim przekonaniu znaczniej fajniejsza.
Wiekszosc komentarzy w tym poscie dotyczy niczego i nic nie wnosi do tematu,
Pozdrawiam i wracam na Główną
Taki to żart forumowy, nie wkręcaj sie, pozdro;)
 
Jezeli czytanie informacji z pozycji strony czyni z czlowieka amataora" janusza " to ok moge byc januszem, ale psizac " guwna " dajesz do zrozumienia jaka jest bezwarosciowa i beznadziejna to natomiast jest w pewnym sensie nie wpozadku co do ludzi ktorzy ja prowadza - dajac nam za darmo mase informacji z ktorych kozystam i to jest bardzo nie ladne z twojej strony - nie podoba sie nie czytaj nie musisz.
Ja swoim pierwszym postem chcialem jedynie dac tworcom do zrozumienia iz poprzednia byla w moim przekonaniu znaczniej fajniejsza.
Wiekszosc komentarzy w tym poscie dotyczy niczego i nic nie wnosi do tematu,
Pozdrawiam i wracam na Główną
ok nara
 
Def, popraw wyświetlanie ikonek na główej bo się nie ładują.
asda.png


Jak nie dasz rady to napisz, bo kiedyś miałem ten sam problem w newspaperze i gdzieś na forum tagDiv znalazłem rozwiązanie.
 
Back
Top