Nogueria chce walczyć z Lesnarem lub Mirem

Gdyby to był Mino z czasów gdy poddawał na ziemi najlepszych...Organizm wyeksploatowany a i raczej bjj już nie ten level niestety.
 
Big Nog vs Lesnar mega zestawienie dali by ciekawą walkę w stójce(słabą technicznie ale emocje sięgnały by zenitu:) no i w parterze g&p Brocka i bjj Big noga było by ciekawie.



A walka może wyłoniła by kolejnego pretendenta albo bardzo przybliżyła kogoś do TS.
 
Werdum vs Mir wszystko by się wyjaśniło a poza tym dwóch moich ulubionych ciężkich. Marzy mi się ta walka.
 
Jeden drugiego by nie mógł poddac ,ale było by bardzo ciekawe ja wolę zestawienie bjj z bjj i stójka z stójką.



Cain vs Dos Santos to walka perfekcyjna.
 
Pojedynki Mir vs Nog i Lesnar vs Nog nie mają sensu... dla Minotauro oczywiście. Dla fanów natomiast będzie to pewnie nie lada gratka. Wystarczy sobie przypomnieć co Brock w drugiej walce zrobił w parterze Mirowi, który ma również świetne bjj. Kontrola w parterze i przede wszystkim ogromna siła i znakomite zapasy, oparte głównie na sile, byłyby nie do przeskoczenia przez zawodnik Black House.



Frank po raz kolejny zdeklasowałby w stójce weterana organizacji Pride. Nie sądzę, aby Brazylijczyk w tej walce zdołał przenieść ciężar pojedynku do parteru, a nawet jeśli, nie wydaje mi się, żeby mógł tam poddać Mira. Nie wierzę w cudowną metamorfozę Antonio. Może poprawił lekko stójkę i czuje się lepiej po wyleczonej w pełni kontuzji, jednak zawodnik z takim wiekiem, i przede wszystkim z tyloma bataliami na koncie, nie może tak nagle się zmienić i poprawić. Zwłaszcza, że niedawno zaczął trenować.

Wydaje mi się, że Schaub był troszkę przereklamowany, plus posiadał słaby defensywny boks (i może szczękę?).



Toteż... lepszy rozwiązaniem będą walki z którymś ze zwycięzców pojedynków:
Mitrione vs Kongo

Nelson vs CroCop.

A nuż okaże się, że Nogueira it's back!
 
Bardziej widze Noga w Hall of Fame niż Tito Ortiza.


Ortizowi sie nalezy Hall of Fame jak psu buda (5 obron tytulu-do tego zajebisty magnes jesli chodzi o pay-per-view)



Swojego czasu Tito byl jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w UFC.



Jezeli chodzi o UFC to Minotauro nalezy sie jedynie darmowa wycieczka do Lichenia i usmiech Dany White'a.



Co innego jezeli brac pod uwage jego osiagniecia w PRIDE FC i grapplingu...
 
Walka Lesnara z Noguerią to by było coś. Nie dość, że bardzo miedialne starcie, to jeszcze zależnie od formy i game-planu Lesnara, Minotaur może pokusić się o zwycięstwo.
 
Nogueira będzie w Hall of Fame tylko nie wiadomo kiedy ,a jest on nr 2/1 w histori wagi ciężkiej.

Wystarczy popatrzec na jego rekord kogo pokonał i fakt że zdobył 2 razy pas w Pride i raz w UFC.Po tym jak Zuffa kupiła Pride osiągniecią z tamtąd można mu przypisywac przy wprowadzeniu do Hali sław.


I zgadzam się Ortiz i Bj zasłużyli na HoF.
 
Z tym Nougeirą w Hall of Fame to przesada panowie. Jest co najmniej dziesięciu jak nie więcej zawodników którym miejsce tam należy się po stokroć bardziej niż Nougeirze. A dla głupiego ale prostego przykładu podam Tanka Abbotta który ma pierwszeństwo przed Nougeirą. O Titto nawet nie wspomnę bo powinien tam trafić na długo przed Hughesem.







Co do walki z Lesnarem to chciałem zauważyć że już raz pokonał bestię :P W postaci Sappa który nie mógł zrobić nic ze swoją siłą przy Nougeirze i tak też moim zdaniem będzie z Lesnarem.
 
@Lucifer, jeżeli brać pod uwagę osiągnięcia Nogueiry z Pride, to jak najbardziej należy mu się tam miejsce, natomiast Sappowi to bliżej do Pudziana jak do Lesnara:-)
 
No jeśli brać pod uwagę osiągnięcia z PrideFC to już prędzej. Ale i tak jest sporo osób którym nalezy się tam miejsce bardziej.







A to Lesnar różni się od Pudziana? Chyba tylko kondycją xD
 
Nog w hall of fame w ufc? hahaha a za co niby?to moze jeszcze wrzucmy tam wanda bo dobrze sobie radził w Pride :-)
 
Przemek - bobyflex dobrze zauważył z tymi sukcesami z PrideFC, w końcu ta organizacja też wchodzi w skład Zuffy czego dowodem będzie najnowsza gra gdzie będziesz miał osobno Pride :)







stasinek z czym? Z tym miejscem w Hall of Fame? XD
 
i co z tego ze ufc wchłoneła pride?HoF dotyczy zawodników walczacych na galach ufc.idac waszym tokiem rozumowania to przyjmijmy teoretycznie za pu/dzian zaczał wszystkich niszczyc na galach ksw i zapisał sie w hisorii ksw jako najlpeszy ciezki i ikona ksw.potem ufc wchlania ksw i co ma pudziana do hal of fame tez dac?:D
 
Punkt widzenia zależy od kąta patrzenia :) Dla fana UFC nie ma miejsca dla Nougeiry w Hall of Fame. Dla fana MMA nie ma Hall of Fame bez miejsca dla Nougeiry :)
 
Idąc tym tropem myślenia to dlaczego w HOF nie ma jeszcze Fedora:)



Przecież był największą gwiazdą i ikoną organizacji Pride.
 
Ponad tym tropem myślenia wciąż pozostaje fakt tego kto koniec końców z PrideFC wylądował w UFC a kto nie :P
 
@oj, Lucek, zazwyczaj lubię Twoje posty, ale porównywanie Lesnara do Pudziana jest co najmniej nie na miejscu. Kondycja, dynamika, szybkość, kontrola w parterze, Lesnar bije go w każdym elemencie. Natomiast, co do Noga to tak jak zauważyłeś, dla fana mma, musi być miejsce dla niego w Hall of Fame, a może władze Zuffy zrobią jakiś odpowiednik dla zawodników Pride, skorą są właścicielami marki?:-)
 
Wybacz, nie smiałem mówić nic złego na Pudziana :P Zapomniałem że wciąż ma tutaj fanów xDDD







(A tak na poważnie to ja się zawsze będę nabijał z Lesnara i tego raczej już nic nie zmieni :) Nawet to jak bardzo mi zaimponował wygraną z Carwinem i to że zaakceptowałem go już jako zawodnika MMA a nie FakeWrestlera :) Po prostu jest kontrowersyjny a przy tym komiczny na swój sposób i nie mam zamiaru walczyć z moim rozbawieniem jego osobą. Co nie zmienia faktu że nie jestem jego antyfanem czy coś w tym stylu, bo wbrew pozorom lubię go na swój sposób odkąd wpierdolił Mirowi :D)
 
Lesnar nic już nie zwojuje - może byc dla Minotaura. Jak dla mnie Lesnar to teraz 2 liga. Ps. Na dodatek myślę,ze niedługo wróci do WWE...
 
Back
Top