Niepokojący tweet od Joanny Jędrzejczyk

To ja wam daje ekstra scenariusz. Cro Cop kontuzjowany i Aśka z Esparzą wskakują na UFC Polska :cool:
 
Może po prostu chcą przełożyć na troche dalszy termin ? oby to nie była kontuzja bo chujowo strasznie będzie :p
 
@MichalCichy: @CarlaEsparza1 polish fans think you're injured, this true?” Lol nope, about to head to 2nd training of the day.
1f609.png


kontuzja Esparzy odpada, to musi być coś innego.
 
"Joanna Jędrzejczyk - czemu musiała przerwać trening?"
Czy ktoś wie o co moze chodzić? I czy to się jakoś tyczy tego twitta? Czy to jakaś błaha sprawa w tym wypadku, o której tylko wspomną w Fight Raporcie i nie ma to związku z twittem?

 
Uwielbiam jak Asia podnosi cisnienie w klatce, ale kiedy robi to na FB i TT juz niekoniecznie. Mam nadzieje, ze ostatecznie ten rewelacje nie pozbawia nas emocji 14 marca.
@baju o ewentualnej kontuzji Roryego czy Hektora tez nic nie wiadomo a walka odwolana :sad:
 
"Joanna Jędrzejczyk - czemu musiała przerwać trening?"
Czy ktoś wie o co moze chodzić? I czy to się jakoś tyczy tego twitta? Czy to jakaś błaha sprawa w tym wypadku, o której tylko wspomną w Fight Raporcie i nie ma to związku z twittem?


wydaje mi sie ze w fight raporcie chodzi o to ze przylecieli krecic countdown.
 
Aśka wtedy przerwała trening bo uderzyła głową w jakąś konstrukcję w klubie i delikatnie ją rozcięła, ale to nie było nic poważnego co później potwierdziła w wywiadzie dla mmania.pl. Poza tym przed chwilą dodała tweeta:

 
Uwielbiam jak Asia podnosi cisnienie w klatce, ale kiedy robi to na FB i TT juz niekoniecznie. Mam nadzieje, ze ostatecznie ten rewelacje nie pozbawia nas emocji 14 marca.
@baju o ewentualnej kontuzji Roryego czy Hektora tez nic nie wiadomo a walka odwolana :sad:
Robby vs Rory 2, nie widze innej opcji albo wpadka ktoregos na PED.

Asia widze juz ma wyjebane, rzucila dziwna wiadomosc i teraz sobie dodaje zdjecia w GI. :) kobiety!
 
Asia widze juz ma wyjebane, rzucila dziwna wiadomosc i teraz sobie dodaje zdjecia w GI. :) kobiety!
Widzialem, ale sam wiesz jak to dziala. Ludzie czekaja na wiadomosc, dyskutuja i interes sie kreci. Mnie interesuje wlasciwie tylko potwierdzenie, ze 14 marca pozostaje aktualny bo wlasnie czekam na pozytywne rozpatrzenie wniosku wizowego.
 
Back
Top