Niepokojący tweet od Joanny Jędrzejczyk

Solaris

UFC
Welterweight
To ja wam daje ekstra scenariusz. Cro Cop kontuzjowany i Aśka z Esparzą wskakują na UFC Polska :cool:

K

kiras

Guest
Może po prostu chcą przełożyć na troche dalszy termin ? oby to nie była kontuzja bo chujowo strasznie będzie :p

kusmier

Brutaal
Bantamweight
@MichalCichy: @CarlaEsparza1 polish fans think you're injured, this true?” Lol nope, about to head to 2nd training of the day.
1f609.png

kontuzja Esparzy odpada, to musi być coś innego.

midern

UFC
Flyweight
"Joanna Jędrzejczyk - czemu musiała przerwać trening?"
Czy ktoś wie o co moze chodzić? I czy to się jakoś tyczy tego twitta? Czy to jakaś błaha sprawa w tym wypadku, o której tylko wspomną w Fight Raporcie i nie ma to związku z twittem?

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Uwielbiam jak Asia podnosi cisnienie w klatce, ale kiedy robi to na FB i TT juz niekoniecznie. Mam nadzieje, ze ostatecznie ten rewelacje nie pozbawia nas emocji 14 marca.
@baju o ewentualnej kontuzji Roryego czy Hektora tez nic nie wiadomo a walka odwolana :sad:

pyrazgr

Legacy FC
Light Heavyweight
"Joanna Jędrzejczyk - czemu musiała przerwać trening?"
Czy ktoś wie o co moze chodzić? I czy to się jakoś tyczy tego twitta? Czy to jakaś błaha sprawa w tym wypadku, o której tylko wspomną w Fight Raporcie i nie ma to związku z twittem?

wydaje mi sie ze w fight raporcie chodzi o to ze przylecieli krecic countdown.

B00YAK

Bellator
Welterweight
Aśka wtedy przerwała trening bo uderzyła głową w jakąś konstrukcję w klubie i delikatnie ją rozcięła, ale to nie było nic poważnego co później potwierdziła w wywiadzie dla mmania.pl. Poza tym przed chwilą dodała tweeta:

baju

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Uwielbiam jak Asia podnosi cisnienie w klatce, ale kiedy robi to na FB i TT juz niekoniecznie. Mam nadzieje, ze ostatecznie ten rewelacje nie pozbawia nas emocji 14 marca.
@baju o ewentualnej kontuzji Roryego czy Hektora tez nic nie wiadomo a walka odwolana :sad:
Robby vs Rory 2, nie widze innej opcji albo wpadka ktoregos na PED.

Asia widze juz ma wyjebane, rzucila dziwna wiadomosc i teraz sobie dodaje zdjecia w GI. :) kobiety!

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Asia widze juz ma wyjebane, rzucila dziwna wiadomosc i teraz sobie dodaje zdjecia w GI. :) kobiety!
Widzialem, ale sam wiesz jak to dziala. Ludzie czekaja na wiadomosc, dyskutuja i interes sie kreci. Mnie interesuje wlasciwie tylko potwierdzenie, ze 14 marca pozostaje aktualny bo wlasnie czekam na pozytywne rozpatrzenie wniosku wizowego.