Niepokojący tweet od Joanny Jędrzejczyk

moze Showtime tradycyjnie kontuzja albo RDA i Asia w ME ale mam nadzieje, ze to nie to.
 
Pewnie pamieta te opinie, ze Karolina jest lepsza. Z calej redakcji chyba tylko Wojek od poczatku twierdzil inaczej :wink:

W jakiej dyskusji? Nie przypominam sobie by ktokolwiek pisał, że Karolina wygra z Joanną.
 
tHA91pX.jpg

:dance:
 
W jakiej dyskusji? Nie przypominam sobie by ktokolwiek pisał, że Karolina wygra z Joanną.
Przyznaje, ze ciezko mi tak na biegu znalesc "dowody rzeczowe", ale takie utrwalilo mi sie wrazenie. Raczej zreszta pojawialo sie to w Szczece w trakcie dyskusji Venoma, Tidzeja i Escobara niz czytalem o tym.
 
A to wiesz... porównywanie trzech osób tekstem "Z calej redakcji chyba tylko Wojek od poczatku twierdzil inaczej" do wspomnianej całej redakcji, która ma około piętnastu ludzi, jest trochę nadużyciem. To tylko takie wtrącenie "gwoli ścisłości" :).
 
Życie nie jest tak piękne by mogło być jak w poście Solarisa :-) Dobry żart, nie nabrałem się i uśmiałem, choć gdybym brał na poważnie to też bym się pewnie wnerwił :-D Trzeba mieć intuicję i nie podpalać się od razu ;-)
 
A to wiesz... porównywanie trzech osób tekstem "Z calej redakcji chyba tylko Wojek od poczatku twierdzil inaczej" do wspomnianej całej redakcji, która ma około piętnastu ludzi, jest trochę nadużyciem. To tylko takie wtrącenie "gwoli ścisłości" :).
Byc moze, ale uzytym przyznasz chyba, w formie ewidentnego zartu. Inna sprawa, ze jesli w jakichs komentarzach czy tekstach, te pozostale kilkanascie osob wspieralo jakos usilnie opinie Wojka to widocznie to przeoczylem.
 
Jaracie się, jak tęcza na placu Zbawiciela. Będzie co będzie, oby z korzyścią dla Aśki i nas - fanów :fro:
 
Czy to musi być zła wiadomość? Może UFC zadzwoniło z informacją, że mają propozycję od Rebooka? Nie siał bym paniki.
 
Ja od początku obstawiam coś raczej pozytywnego, te złe wiadomości po prostu uderzają jak grom z nieba a nie się zapowiadają #wchujsneakersówodreeboka
 
Ale Asia nosi tylko najki-myślę że zerwała kontrakt z UFC bo kazali jej nosić reeboki :ashamed:
 
No właśnie miałem pisać, że Paige VanZant podpisała kontakt z Reebokiem, ale widzę, że @defthomas mnie uprzedł. I domyślam sie, że z Asią będzie to samo :)
 
Back
Top