Niemiec płakał jak sprzedawał

LUDZI AŻ WYGINA!!!

13620976_10209933647167982_6416624567222727040_n.jpg


AH TEN PAKIET "AMG"
 
Nie chcę wyjść na zwykłego hejtera, ale jakim cudem przeciętny zawodnik KSW wozi się taką bryką, gdy taki np. Jotko, będąc czołówką europejską, musi się liczyć z każdym wydanym groszem? Przynajmniej tak wywnioskowałem z ostatniego wywiadu, gdzie wypowiadał się, że wszystkie te wojaże po Stanach musi rozsądnie kontrolować, coby się ze wszystkiej kasy nie wypstrykać.
 
Fajna furka.
To że ma ja od sponsorów nie znaczy że ją dostał na własność, sponsor mógł ją tylko użyczyć na czas kontraktu sponsorskiego.
 
Moksik skrupulatnie odkładał pieniążki z bonusow za walki w KSW a tu mu już hejtery wyliczajo, skąd ma na takie auto!
 
Nie chcę wyjść na zwykłego hejtera, ale jakim cudem przeciętny zawodnik KSW wozi się taką bryką, gdy taki np. Jotko, będąc czołówką europejską, musi się liczyć z każdym wydanym groszem? Przynajmniej tak wywnioskowałem z ostatniego wywiadu, gdzie wypowiadał się, że wszystkie te wojaże po Stanach musi rozsądnie kontrolować, coby się ze wszystkiej kasy nie wypstrykać.

Popatrz gdzie jest nasz reprezentant z Ornety (nasz w sensie warmińsko-mazurski), a gdzie jest moksiu.
Ok, mopsik ma fajno brykę, ładną opaleniznę i fryzurę i majtki od armana z tk maxa. Jako zawodnik? Średniak w polskich realiach bo raczej nie w europejskich.
Jedyne czego mu zazdroszczę do możiwośc trenowania pod Bagim, w otoczeniu Cipka i Narkuna.

Krzychu to przekozak, tytan pracy, a przede wszystkim facet, który inwestuje swoje pieniądze w rozwój, a nie bryki, dziwki i firmowe ciuchy. Za to na zawsze szacunek, jak by się jego losy nie potoczyły.

Te czynniki odróżniają profesjonalistów od amatorów.
 
Nie chcę wyjść na zwykłego hejtera, ale jakim cudem przeciętny zawodnik KSW wozi się taką bryką, gdy taki np. Jotko, będąc czołówką europejską, musi się liczyć z każdym wydanym groszem? Przynajmniej tak wywnioskowałem z ostatniego wywiadu, gdzie wypowiadał się, że wszystkie te wojaże po Stanach musi rozsądnie kontrolować, coby się ze wszystkiej kasy nie wypstrykać.
Moks jest gangsterem tak jak i ja czyli narkotyki,strzelaniny,zabójstwa,haracze,zastraszanie i tego typu sprawy, stąd mamy kase ;p
 
@s3pp , głupio mi takie rzeczy pisać, ale lubię czytać twoje komentarze, zawsze masz coś ciekawego do powiedzenia. :smile:
@m0nster, to może nie powinienem już udzielać się w tym wątku, fajnie jest mieć wszystkie paluchy na swoim miejscu, zęby też się czasem przydają. :lol:
 
Panowie przestańcie bo wstyd. Jak Szczeciniaki to czytaja to się śmieją z Cohones że łykamy jak Pelikany. Sponsor ( Szwabska firma suplementacyjna) dała "potrzymać " golasowi Mechłacza za parę stówek. Mops zrobił prowokacyjne foto i wstawił je tu Szady by podpuscić biednych czipsożerców. Chlopaki w Szczecinie rok temu niszczyły wieloletnie przyjaźnie mordowali się nożami o 15 tyś a teraz niby co 500tyś na Meszka ... Prosze Was nie rańcie mnie.
 
Panowie przestańcie bo wstyd. Jak Szczeciniaki to czytaja to się śmieją z Cohones że łykamy jak Pelikany. Sponsor ( Szwabska firma suplementacyjna) dała "potrzymać " golasowi Mechłacza za parę stówek. Mops zrobił prowokacyjne foto i wstawił je tu Szady by podpuscić biednych czipsożerców. Chlopaki w Szczecinie rok temu niszczyły wieloletnie przyjaźnie mordowali się nożami o 15 tyś a teraz niby co 500tyś na Meszka ... Prosze Was nie rańcie mnie.
A jaka była historia z Audi R8, którym jeździł Rafał?
 
Back
Top