Niemiec płakał jak sprzedawał

ty to mnie chyba podrywasz trochę co? koleżanko #internetowyurok. Lajki nie lajki zaczepki chyba byś chciała być zona gangstera.

Kurde myślałam, że robię to subtelniej i się nie domyślisz </3 Tak, masz mnie, zawsze chciałam być dziewczyną gangstera i bujać się po mieście czarną betą z przyciemnionymi szybami :/ Ta zazdrość w oczach osiedlowych maniur śni mi się po nocach :/
 
Kurde myślałam, że robię to subtelniej i się nie domyślisz </3 Tak, masz mnie, zawsze chciałam być dziewczyną gangstera i bujać się po mieście czarną betą z przyciemnionymi szybami :/ Ta zazdrość w oczach osiedlowych maniur śni mi się po nocach :/
czemu czarna beta? lepiej bentleyem
 
h-rich-at-heart-f.jpg
 
Hmm mam żonę, która wystarcza mi w 100000%. Nie potrzebuję dowartościowania z sieci, wiek stulejarza też juz za mną więc możesz się cała poświęcić @m0nster :mamed:
ale słodko <3 ja się nikomu nie będę poświęcała, tu nic się nie dzieje :D bez takich :D
 
Kurde myślałam, że robię to subtelniej i się nie domyślisz </3 Tak, masz mnie, zawsze chciałam być dziewczyną gangstera i bujać się po mieście czarną betą z przyciemnionymi szybami :/ Ta zazdrość w oczach osiedlowych maniur śni mi się po nocach :/
Oj oj przejrzałem jeden profil na instagramie (służbowo) i widzaiałem tam przytulanki z "żołnierzami" z jednej z najpowazniejszych grup przestępczych w Polsce
 
Oj oj przejrzałem jeden profil na instagramie (służbowo) i widzaiałem tam przytulanki z "żołnierzami" z jednej z najpowazniejszych grup przestępczych w Polsce

:o o: gdzie ?!
Służbowe przeglądanie instagramów powiadasz ? :D
 
:o o: gdzie ?!
Służbowe przeglądanie instagramów powiadasz ? :D
Na początku myślałem że jesteś Fikcyjna postacią stworzoną przez redakcje by rozruszać troche forum. Moooniaa to na 100% fake postać. Ale dobrze przynajmniej jest "kolorowo
:o o:gdzie ?! nie podpuszczaj dobrze wiesz.
 
Teraz tu śmietnik robicie? Jazda na chat! ZOMO panoszy się tutaj jak za starych czasów.
 
Panowie przestańcie bo wstyd. Jak Szczeciniaki to czytaja to się śmieją z Cohones że łykamy jak Pelikany. Sponsor ( Szwabska firma suplementacyjna) dała "potrzymać " golasowi Mechłacza za parę stówek. Mops zrobił prowokacyjne foto i wstawił je tu Szady by podpuscić biednych czipsożerców. Chlopaki w Szczecinie rok temu niszczyły wieloletnie przyjaźnie mordowali się nożami o 15 tyś a teraz niby co 500tyś na Meszka ... Prosze Was nie rańcie mnie.
Do tej pory się mordują
 
Jedyne czego mu zazdroszczę do możiwośc trenowania pod Bagim, w otoczeniu Cipka i Narkuna.
.

O ile pana Piotra bardzo szanuję tak nie rozumiem fascynacji(dobre słowo ?) Narkunem i Materlą. Pierwszy w każdym możliwym wywiadzie stara się przekonać o znaczeniu "paska" KSW i że trenował całą karierę by owy "pasek" zdobyć :DC:. Drugi natomiast przekonuje w Puncherze u Borka, że chce mieć przed nazwiskiem "former UFC fighter", by miesiąc później w wywiadzie dla portalu branżowego deklarować chęć odzyskania (jego) pasa, który jak wiemy zablokuje go w KSW na x lat. Coś przeoczyłem ?
 
O ile pana Piotra bardzo szanuję tak nie rozumiem fascynacji(dobre słowo ?) Narkunem i Materlą. Pierwszy w każdym możliwym wywiadzie stara się przekonać o znaczeniu "paska" KSW i że trenował całą karierę by owy "pasek" zdobyć :DC:. Drugi natomiast przekonuje w Puncherze u Borka, że chce mieć przed nazwiskiem "former UFC fighter", by miesiąc później w wywiadzie dla portalu branżowego deklarować chęć odzyskania (jego) pasa, który jak wiemy zablokuje go w KSW na x lat. Coś przeoczyłem ?

Kompletnie nie wnikam w relacje obu Panów z KSW, w trzech słowach: mam to w dupie;)

Obaj są zajebistymi parterowcami, jeśli trenujesz to ja nie rozumiem pytania... Chyba cipsy zaścimy przekaz.

Fascynajcja to złe słowo:)
 
Back
Top