Nie zabraknie Ci charakteru!

Hehehe zabawny temat, niektorzy powinni wreszcie przyjac do wiadomosci ze Materla jest poprostu sredniakiem i pewnego poziomu nie przeskoczy, a zachowanie po walce chujowe i nic go nie usprawiedliwia.
 
Porażki Michała nie oslodza mi nawet wrześniowe zwycięstwa Polaków w UFC i Bellatorze. Nie przegrywa tylko ten, który nie walczy, a wy dalej leczcie swoje kompleksy pisząc, ze jest sredniakiem i nie ma miejsca dla niego w UFC- psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Magic wracaj szybko na zwycięska ścieżkę.
 
Hehehe zabawny temat, niektorzy powinni wreszcie przyjac do wiadomosci ze Materla jest poprostu sredniakiem i pewnego poziomu nie przeskoczy,
Tak, tak, z Kendallem wygrał, bo sędziowie dostali w łapkę przed walką, Wallace się podłożył, a pierwsza walka z Silvą była takim teatrem, w którym też brali udział przekupieni sędziowe... gdzieś już to słyszałem.

@topic
Tą porażką Michał przypłacił wiele. Liczę teraz na szybki powrót w Czechach i później jak najszybszy rewanż z Silvą i pokazanie, kto tu na prawdę jest górą. UFC nie oddaliło się na zawsze, tylko na przestrzeni kilku lat, nic nie jest do końca stracone.
 
Spike kolega wyżej ma racje że jest średniakiem a Ty swoim ironicznym postem tego nie zaprzeczyłeś.



Jeśli słabym jest Chmielewski



przeciętnym Strus



srednim Materla



dobrym Costa Philipou



bardzo dobrym Souza



świetnym Silva



i tak to wyglada ,Materla jest średnim i nikt mie nie powie ze nie jest średni w skali świata
 
Wielcy fani póki wygrywa, przegrana nagle jest beee. Polski kibic jak chorągiewka na wietrze. Od zawsze na zawsze. Sam sobie zaprzecza w ciągu 2 dni jak ja to "uwielbiam"
 
Cicho Panowie bo bana dostaniecie... na cohones jest żaloba i nie można złego słowa napisać ;d

Wracając do tematu.. Cipek zaslużenie przegrał.. jeśli ma ambicje na UFC to powinnien Silve za plecami skończyć w pierwszej rundzie.. niewykorzystane sytuacje się mszcza..
Dodatkowo pewność Michała była na zbyt wysokim poziomie(rekord Jaya nie odzwierciedla jego umiejętności) ... Próba obalenia wyglądała bardziej na Harasa a nie na zawodnika z czołówki MMA..

Wiem, że spadnie na mnie grono hejtu ale tak to wyglądało według mnie
Pozdro :)
 
Do góry łeb!



Czas się ogarnąć z oparów Karykatury Sportów Walki na białym (s)ringu i robić po 4 walki w roku a wtedy Michał za rok wraca na należną mu pozycje. Wiem że to żadna wymówka i nie o to chodzi ale gdyby walka była w klatce to 1 runda byłaby ostatnią.


War Michał !!!
 
Materla jest średnim i nikt mie nie powie ze nie jest średni w skali świata


Jest i średnim bo waga średnia w MMA to 84 kg, a w tej właśnie kategorii Michał walczy ;)
 
Jeszcze ja dorzuce swoje 3 grosze:



Ja na miejscu menagera Materli powiedziałbym tej walce nie i chuj. K&L traktują swojego mistrza jak zawodnika drugiego sortu. Komu była potrzebna ta walka? Bo napewno nie Materli. KSW chciało 'dorzucić' walkę promocyjna na ostatnia chwile no i teraz ma. Mistrza z pasem po porażce. W całej tej sytuacji najbardziej szkoda zawodnika, on nic nikomu po pierwszej walce nie musiał udowadniać, a już napewno nie Silvie który nie potrafił go skończyć pomimo tego że Polak walczył bez oka i nogi. Materla ryzykował tą walką wiele bo wygrana nic by mu nie dała a tak to przebuchał z zawodnikiem z serią 3 porażek z rzędu, żegnając się równocześnie z UFC w perspektywie kolejnych kilku lat. Jedyni którzy na tym zyskali jak zauwazył Ruff to K&L którzy zatrzymali ambitnego zawodnika u siebie. Tyle.
 
Hehehe zabawny temat, niektorzy powinni wreszcie przyjac do wiadomosci ze Materla jest poprostu sredniakiem i pewnego poziomu nie przeskoczy






Średniak, czyli nie można go wspierać w tym co robi i napisać kilku słów na otuchę po porażce? :-)
 
Jak się Michał zrewanżuje to ponownie większość będzie go widzieć w UFC. Dla mnie to jest świetny człowiek i świetny zawodnik,wiem że wróci silniejszy,bo tak robią tacy ludzie jak on - wielcy.
 
Spike kolega wyżej ma racje że jest średniakiem a Ty swoim ironicznym postem tego nie zaprzeczyłeś.



Jeśli słabym jest Chmielewski



przeciętnym Strus



srednim Materla



dobrym Costa Philipou



bardzo dobrym Souza



świetnym Silva



i tak to wyglada ,Materla jest średnim i nikt mie nie powie ze nie jest średni w skali świata


Ani ja, ani nikt inny tutaj nie napisał, że Michał zjadłby Andersona w pierwszej rundzie. Jako fan Michała, mimo tej porażki uznaję go za świetnego fightera, który w rewanżu z Jayem popełnił najzwyczajniej w świecie błąd w sztuce. Nikt nie jest niepokonany i w/w Anderson jest tego świetnym dowodem. ;) A Wy teraz traktujecie Cipka jak niewiadomo kogo, raczej zbędnie wieszacie na nim psy.
 
Ja osobiście odnoszę wrażenie i proszę się nie śmiać bo mówie to poważnie, że Materla ma po prostu taką genetykę i warunki fizyczne, taką proporcje czerwonej tkanki mięśniowej do białej że pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy choćby poznał wszystkie techniki uderzane i chwytane do perfekcji. Jak dla mnie w tej walce zabrakło mu nieco szybkosci albo był po prostu wyczerpany zbijaniem i forma nie była 100% Charakteru mu nigdy nie zabraknie ale co z tego skoro genetyka nie pozwala się rozwijać. Mimo wszystko wierzę w udany rewanż ze Silvą i do góry łeb.







Mistrza nie poznaje się po tym co robi jak wygrywa tylko co robi kiedy przegrywa.
 
A może po prostu bez głowy niepotrzebnie wleciał w narożnik? ZA BARDZO CHCIAŁ i poczuł, że jest lepszy od Jaya, bo każdy wokół mówił, że Silva po 3 porażkach...że starcie bez sensu, jakby nikt MMA nie znał, gdzie takie rzeczy się zdarzają. Chwila dekoncentracji, szybkość reakcji Jaya (może wynikająca z braku ścinania, skoro był daleko od limitu wagowego) i wygrał jednym uderzeniem, choć jako fighter MMA prezentował się wczoraj dużo gorzej i od Michała i od tego co pokazał w 1 walce.
 
Mimo calego szacunku do zawodnika, nawet hardcorowi Janusze widza, ze garda Materli byla i wciaz jest dziurawa. Ciosy proste i podbrodkowe ogarniety stojkowicz wciska z kazdego kata. Jezeli tego elementu Michal nie jest w stanie poprawic, to oznacza koniec jego rozwoju. Widoczny rowniez golym okiem byl brak motywacji i checi walki tego dnia.
 
Szkoda, że perspektywa przejścia do UFC która była bliska, podobnie jak Błachowicza wcześniej przed ksw15 oddala się na bardzo długi czas i ciężko powiedzieć czy to jest jeszcze realne. Napewno bardzo ciężkie do zrealizowania
 
Jakby Michał zaczął walczyć po min 4-5 razy w roku to ta porażka po 2 latach była by daleko na sherdogu
 
Gardzę userami, którzy już wieszają psy na Michale. Pierwsza runda absolutna dominacja. W drugiej jedna akcja wyszła Jayowi i KO. Szkoda... Niemniej liczę, że Materla wróci silniejszy i zamknie usta tym wszystkim chorągiewką.
 
troche nie moge w to uwierzyc do dzisiaj - mial byc szybki win. ja pierdole. :)
 
Je**ć takie UFC, które przekreśla kogoś za przypadkową przegranę, a nie docenia trudu wlożonego. Niech Cipao zarabia w Polsce więcej niż zarobiłby tam. Mamed mógłby liczyć, że tam podziała jednak więcej.
 
Michał ma charakter, więc wróci jeszcze silniejszy. Naprawdę szkoda, że tak się stało. No, ale to jest właśnie piękno sportu. Oby tylko Michał nie zrezygnował z marzeń o UFC!
 
Born po chuj ma się UFC przejmowac jednym zawodnikiem jak ma chyba 350 innych na kontraktach ? To jest biznes tylko wygrywający się dla nich liczą :)
 
LaQi
Born po chuj ma się UFC przejmowac jednym zawodnikiem jak ma chyba 350 innych na kontraktach ? To jest biznes tylko wygrywający się dla nich liczą :)
okami.jpg
 
Okami dostal po łbie to wyleciał zasada prosta..... w ostatnich 6 walkach rekord 3-3 :)
 
Back
Top