Nie zabraknie Ci charakteru!

Podobno Michał odepchnął Jay'a, gdy ten chciał mu podziekowac za walke. Mam nadzieje, że ktoś w wywiadzie zapyta obu fighterów o tą sytuacje.
 
Ja tam zupełnie rozumie zachowanie Michała po walce, sam bym chujowi ręki nie podał. Na prawde mu współczuje, za cholere nie chciałbym przegrać z takim przeciwnikiem. Z Kendallem by bolało 100 razy mniej.







Malina rozwaliłeś mnie tą meblościanką :-)
 
Nie rozumiem czemu niektórzy mają żale że Michał odepchnął Jaya po tym jak ten się do niego odnosił i co do jego zwycięstwa w ich pierwszej walce.



Materla zachował się porządnie, Jay to dwulicowy lis.
 
A ja napiszę prawdę. Żadnego łba do góry nie trzeba podnosić. Ba nawet za wysoko ten łeb był i przez to porażka. Mniej gwiazdorzenia, więcej roboty i będzie dobrze. No i trochę szacunku do rywala. Teraz musicie koniecznie zrobić z Jay'a kawał hu# bo wasz idol przegrał w walce z nim. Nie ważne jak mówił o nim wcześniej Michałek (TKO 1 runda). Jay miał więcej klasy od Materli. Ładnie się wypowiedział po walce. Z tą kupą gówna trafił w dziesiątkę. Tak go traktowali - jak kupę gówna którą wielki gwiazdor ma szybko rozmieść w ringu. Zobaczcie na Nastulę jak przegrał podszedł do Bedorfa, pogratulował. Klasa. A Materla? Buractwem się popisał i tyle. No ale cóż jaki zawodnik takie zachowanie. Materla to żaden świetny zawodnik. Zwykły przeciętniak jakich pełno. Owszem dawał świetne walki ale trzeba zauważyć, że z rywalami z których Mamed z łatwością odprawiał on toczył pojedynki na śmierć i życie. Między Michałem a Mamedem różnica klas.
 
Ta walka nie dawała Michałowi kompletnie nic, a wiele mógł stracic. Właściciele programu rozrywkowego dopieli w ten spsoób swego i Michał jeszcze długo będzie niestety jadł im z rąk. Live is brutal.
 
W niedalekiej perspektywie kolejna walka w ktorej Michal blysnie. Tak wiec do gory leb i czekamy na rywala.
 
Oglądając walkę na hali myślałem, że się popłaczę normalnie. Michał teraz musi się odbudować i brać więcej walk. Ktoś kto mówił, że powinien odpuścić sobie tą walkę w Ostrawie nie ma moim zdaniem racji. Całym sercem mu kibicuję i czekam na dalszy rozwój wydarzeń!
 
Absolutnie nie powinien odpuszczac tej walki, niech nawet rywal bedzie mniej wymagajacy.Cipek musi wrocic na zwycieskie tory. Im szybciej tym lepiej.
 
Dla mnie też ta porażka była strasznym zawodem, bo UFC oddaliło się na długo, jeśli całkiem nie zniknęło (Michal nie ma 24 lat...) Silva wykorzystal dziurawą obronę i wygrał, jest wkurwiającym cwaniaczkiem, ale nie da się mu odebrać wygranej. Michał wiem, że byłeś rozgoryczony, ale odpychanie rywala po walce jest nieładne. Niemniej jednak wróć silniejszy i daj nam jeszcze więcej emocji!
 
Nie przegrywa tylko ten ktory nie walczy. Dopiero po porazce mozesz pokazac swoja klase i udowodnic wszystkim ze to był wypadek przy pracy.
 
Lekarze zabraniają sparować około dwóch miesięcy po UFC, jeżeli zostanie się znokautowanemu,a Michał za tyle ma stoczyć walkę, nie widzi mi się to. Ale obym się mylił.
 
Byłem w niemałym szoku po tej porażce. Może nawet nie sama przegrana mnie wzruszyła, ale fakt, że UFC póki co znikło z horyzontu. Trzeba też zaznaczyć, że zachowanie Michała po walce nie było godne mistrza.
 
Hubi, to nie jest KSW :D Nokaut chyba nie wyrządził takich szkód Michałowi i mam nadzieje że zawalczy na tej gali w Czechach.



Essa, DO GóRY ŁEB!
 
Dobry wpis Marcin,moze ten miesiąc jest szczególny dla Polskiego mma (Daniel,held,Piotrek) ale nie dla mnie.Jak malo komu należy się kontrakt z UFC.Nawet wielcy padają czasem,ale wstają i wierzę że tak będzie z Cipkiem!
 
Back
Top